Pátek 14.10.2016, 19:30 • Bouchalky • Liga staršího dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.

SKLH Žďár nad Sázavou: Radosta (Novotný) – Marek, Pachl, Černohorský, Budín, Poizl, Klodner, Melichar – Březina, Faizrakhmanov, Nagy, Cibula, Jirčík, Gergel, Sedlák, Koudelka, Nečas, Pytlík

Hockey Club Tábor: Klestil (Lekeš) – Duda, Adamec, Drhovský, Bouška, Vávra, Štecha – Zavadil, Škoda, Himpan, Kratochvíl, Škrdleta, Bednář, Harazin.

00:01

00:35
    Jako první se do útoku dostali hosté, ale akci, kterou ve středním pásmu začali již nedokončili.

01:18
    Hra přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.

01:50
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Drhovský – 2 min., podražení).

02:11
    Tábor právě vstřelil branku!
    Tak to bylo rychlé! Hosté dávají gól v oslabení a jdou do vedení. Po přihrávce od modré čáry se z levého prostoru prosadil ERIK HIMPAN. Asistence: Vít Zavadil

03:30
    Pěknou akci teď předvedli domácí, ale na Klestila střelou od modré nevyzráli.

04:37
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pytlík – 2 min., sekání).

05:10
    Drhovský střílel od modré, ale jeho střela byla sražena.

06:14
    Hosté vyhazují puk z obranného pásma.

06:31
    Hra se přerušuje, vhazování proběhne v útočném pásmu hostů.

06:37

07:45
    Zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Klestilem.

07:52
    Melichar střílel od modré, ale hostující brankář puk vyrazil betonem.

08:28
    O puk se teď bojuje u mantinelu v obranném pásmu domácích.

09:04
    Po střele jednoho z hostů puk skončil v ochranné síti.

09:33
    Žďár právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Puk se nejprve po střele Klodnera odrazil od tyčky a do brány ho poté doklepl JAROMÍR PYTLÍK. Asistence: Jan Klodner

10:33

11:25
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Zavadil – 2 min., hákování).

11:53
    Domácím se hra v pěti proti třem zatím daří. Bylo k vidění pár pěkných střel, které ale hostující brankář zlikvidoval.

12:25
    Hosté vyhazují.

12:40
    Pachl střílel od modré, ale trefil pouze Klestilův beton.

14:09
    Hra přerušena a oba celky střídají.

14:35
    Škoda se zpoza Radostovy brány pokoušel nahrát na spoluhráče, ale puku se do cesty postavil jeden z domácích.

15:33
    Klestil opět zasahuje po střele z levého kruhu.

16:25
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Marek – 2 min., držení protihráče).

16:36
    A domácí jdou do vedení! Po přihrávce Klodnera dostal puk za Klestilova záda JAROMÍR PYTLÍK. Asistence: Jan Klodner

17:55
    Škoda střílel od levého mantinelu, ale Radosta se blýskl zákrokem lapačkou.

18:25

18:27
    Puk, který vyhodil jeden z domácích skončil v lapačce gólmana hostů.

19:12
    Škoda se pokusil kličkou proklouznout obranou Žďáru, ale o kotouč přišel.

19:39
    Hosté se snaží vyrovnat a udržují brankáře domácích v pozoru.

20:00

V první třetině padlo pár pěkných gólů na obou stranách. Za Žďár v obou případech skóroval Jaromír Pytlík a asistentem mu byl Jan Klodner. Za Tábor se ve třetí třetině prosadil Erik Himpan. Ke konci první části hry se hosté snažili vyrovnat, ale to se jim zatím nepodařilo. Stav utkání po první třetině – 2:1 pro Žďár.

20:01

20:20
    Do útoku se ihned po vhazování hnali domácí, ale nepodařilo se jim zakončit.

21:31
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Nagy – 2 min., hákování).

21:45
    Škdleta střílel od modré, ale na domácího brankáře si nepřišel.

22:27
    Klestil podržel nahozený puk pod lapačkou a hra se přerušuje.

23:10
    Duda střílel od modré, ale Radostu nepropálil.

23:32

24:34
    Ofsajd, vhazovat se bude před Klestilovou brankou.

25:04
    Gergel prokličkoval hostující obranou a dostal se až před Klestila, ale střela beckhendem mu nesedla a hostující brankář puk podržel.

25:36
    Domácí se dostali do šance dva na jednoho, ale na Klestila nevyzráli.

26:48
    Střela z mezikruží, která přišla od jednoho z hostů mířila příliš vysoko.

27:44
    Puk se teď pohybuje mezi oběma týmy bez založení kombinace.

28:24
    Hra přerušena po zákroku hostujícího gólmana.

29:16
    Hosté se dostali do útoku, ale zakončovací střela letěla vpravo těsně vedle Radostovy vyrážečky.

30:07
    Žďár navyšuje vedení! AINUR FAIZRAKHMANOV se úplně nehlídaný prodral obranou hostů a bez problému zakončil do pravého horního rohu branky. Bez asistence

31:20
    Hraje se převážně ve středním pásmu.

31:53
    Puk se teď ocitl bez dozoru přímo před Klestilem, který ho ale pohotově ukryl pod lapačku.

32:31
    Před Radhostou teď bylo pěkně rušno. Hosté se po střele od modré pokusili několikrát dorazit, ale rozhodčí hru přerušil, když kotouč skončil kdesi pod gólmanem.

33:16
    Hra přerušena, vhazování proběhne před Klestilem.

33:31
    Rozhodčí píská ofsajd. Vhazovat se teď bude pro změnu před Radhostou.

35:14
    Před Klestilem se objevil JAROMÍR PYTLÍK a šikovnou kličkou si dojel pro hattrick. Asistence: Ainur Faizrakhmanov

36:12
    Hosté se snažili vytvořit tlak před domácí brankou, ale obrana Žďáru se nenechala zviklat.

37:18
    Domácí se usadili v útoku a kombinují.

38:04
    Sedlák střílel z levého kruhu, ale Klestil skvěle zasáhl vyrážečkou.

38:52
    Jeden z domácích střílel od modré, ale hostujícího brankáře pouze trefil do výstroje.

39:06
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

40:00

Ve druhé třetině Žďár zvýšil vedení ještě o dva góly a zatím drží solidní náskok. Ze strany Tábora bylo k vidění pár střeleckých šancí, ale bohužel bez většího úspěchu. Stav utkání po druhé třetině – 4:1 pro domácí.

40:01

40:02
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Bouška – 2 min., hákování).

40:27
    Po střele jednoho z domácích končí puk v ochranné síti.

41:25
    Střelu domácích skryl Klestil pod lapačku.

42:10
    Domácí v útoku přišli o puk a hra se přesouvá do jejich obranného pásma.

43:03
    Hra přerušena po zákroku hostujícího brankáře.

43:34
    Zakázané uvolnění. Vhazovat se bude v obranném pásmu hostů.

44:40
    Škrdleta střílel z levého kruhu, ale mířil moc vysoko a puk opět končí v ochranné síti.

45:34
    Domácí stále v útoku. Na branku hostů je vyvíjen čím dál větší tlak.

46:20
    Do nádherné kombinace se teď dostali domácí, když si jeden z nich najel přímo před hostujícího gólmana a přišla na něho přihrávka, kterou si ale špatně zpracoval.

47:44
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Bouška – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

48:43
    Domácím se daří držet se v přesilové hře v útoku, ale neustále jen bez zakončení kombinují.

49:44

50:07
    Další povedený zákrok předvedl hostující gólman, když nebezpečně poskakující puk skryl pod lapačkou.

51:05
    Hra přerušena a oba týmy mohou jet vystřídat.

51:46
    Nečas střílel z mezikruží a snažil se puk propálit mezi Klestilovy betony, ale ten byl pozorný.

52:50
    Hra přerušena. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

53:04
    Hru pozastavuje další Klestilův zákrok, tentokrát lapačkou.

53:11
    Ofsajd. Vhazovat se bude před brankou hostů.

53:25
    Bednář se dostal do šance v přečíslení dva na jednoho, ale přestřelil.

54:16
    Domácí opět v útoku.

55:45
    Tlak Žďáru se projevuje dalším gólem domácího celku! Po přihrávce z levého kruhu střílel úspěšně JAROMÍR PYTLÍK do pravého horního rohu brány. Asistence: Ainur Faizrakhmanov, David Sedlák

56:59
    Perfektní zákrok Radosty, který pokryl prudkou střelu z levého kruhu.

57:27
    Střelu jednoho z domácích zachytil Klestil do lapačky.

58:08

59:02
    Ohlášena poslední minuta utkání.

59:40
    Pravděpodobně poslední přerušení tohoto zápasu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

Ve třetí třetině se opět lépe dařilo domácím. Podařilo se jim vstřelit ještě jeden gól a to v 56. minutě Jaromíru Pytlíkovi, který v dnešním zápase zaznamenal celkem čtyři branky. Tři vítězné bodu tudíž připadnou domácímu celku. (21:43:29)

Anna Růžičková

Branky a nahrávky: 10. Pytlík (Klodner), 17. Pytlík (Klodner), 31. Faizrakhmanov, 36. Pytlík, 56. Pytlík (Faizrakhmanov, Sedlák) – 3. Himpan (Zavadil)

HC Tábor: Klestil (Lekeš) – Duda, Adamec, Drhovský, Bouška, Vávra, Štecha – Zavadil, Škoda, Himpan, Kratochvíl, Škrdleta, Bednář, Harazin