Ottawa – Montreal 4:3 (2:1 po s.n.) | Tampa – New Jersey 3:2 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 4:3 (kon.)
Pittsburgh – Anaheim 3:2 (kon.) | Columbus – San Jose 2:3 (kon.) | Florida – Detroit 4:1 (kon.)
Washington – NY Islanders 2:1 (kon.) | Toronto – Boston 4:1 (kon.) | St. Louis – NY Rangers 3:2 (kon.)
Chicago – Nashville 5:3 (kon.) | Arizona – Philadelphia 4:3 (po pr.) | Colorado – Dallas 6:5 (kon.)
Vancouver – Calgary 2:1 (1:0 po s.n.)
Minnesota Wild
4:3 (0:2, 3:0, 1:1)
Winnipeg Jets
Neděle 16.10.2016, 01:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL
    Minnesota Wild poráží po dobrém výkonu Winnipeg Jets 4:3.

Tři hvězdy utkání

1. Ryan Sutter (MST) – 0+1
    2. Eric Staal (MST) – 1+0
    3. Jared Spurgeon (MST) – 0+1
    (04:02:51)

18 sekund již Winnipegu nestačilo a Minnesota si tak připisuje první vítězství v sezóně. Nutno podotknout, že zasloužené. Domácí tým byl totiž po většinu utkání lepším celkem, ve třetí třetině si vytvořili hned několik šancí, ale využili pouze jednu. To je však nakonec nemusí mrzet, jelikož Winnipeg dokázal pouze snížit a na vyrovnání už mu nezbývalo mnoho času.

Střely na bránu: 31-17

59:42
    Videorozhodčí gól posvětil, Winnepeg má ještě 18 vteřin srovnání.

59:42
    Kouč Wild si vybral challenge, gól tak musí posvětit videorozhodčí!
    59:42 Mark SCHEIFELE - 4:3

59:42
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Tak ještě tu máme zápletku, Winnipeg totiž snižuje na rozdíl jediné branky. Bude to ale stačit? K odraženému puku se dostal MARK SCHEIFELE, který pokořil ležícího Dubnyka. Asistence: Mathieu Perreault, Dustin Byfuglien

59:28
    Následně ji trefil Eric Staal, ale gól není pro ofsajd uznán.

59:17
    Parise trefil od půlky hřiště pouze tyč prázdné klece!

59:01
    Nahození Wheelera ukryl v lapačce Dubnyk, hosté tak získali vhazování v útočné třetině, před tím si ale vyberou oddechový čas.

58:37
    Minnesotě se daří vyhodit puk a nastřádat tak cenné vteřinky.

58:27
    Před Dubnykem vznikla velká skrumáž, ale hostům se nepodařilo puk protlačit do brány. Dubnyk se položil v bráně a přikryl kotouč.

58:00
    Winnipeg hraje bez brankáře.

57:31
    Hostům už moc času nezbývá, stále však bojují a snaží se alespoň o korigování skóre.

57:03
    Domácí se však dostávají do velkých šancí z protiútoků, další takovou měl Brodin, ale minul bránu.

56:27
    Teď už jsou Tryskáči opět v útoku, znova mají velký tlak a obránci Minnesoty se musejí hodně otáčet.

55:52
    Tryskáči však bojují a kombinují v útočné třetině. Ke střele se dostal Laine, ale trefil pouze prvního obránce. Puk je tak mimo třetinu.

Michal Janoštík

Branky a nahrávky: 28. Stewart (Spurgeon), 29. Dumba (Stewart, M. Koivu), 35. Staal (Coyle, Parise), 55. Brodin – 19. Ehlers, 20. Wheeler (Byfuglien), 60. Scheifele (Perreault, Byfuglien)

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Suter, Scandella, Spurgeon, Brodin, Dumba, Folin – M. Koivu, Pominville, Staal – Parise, Stewart, Dalpe – Haula, Zucker, Coyle – Granlund, Niederreiter, Pulkkinen.
    Winnipeg Jets: Hutchinson (Hellebuyck) – Stuart, Enström, Byfuglien, Postma, Myers, Morrissey – Thorburn, Wheeler, Stafford – Matthias, Perreault, Burmistrov – Lowry, Scheifele, Ehlers – Connor, Tanev, Laine.