Arsenal – Ludogorec 6:0 (kon.) | PSG – Basilej 3:0 (kon.) | Neapol – Besiktas 2:3 (kon.)
Dynamo Kyjev – Benfica 0:2 (kon.) | Celtic – Mönchengladbach 0:2 (kon.) | Barcelona – Manchester City 4:0 (kon.)
Rostov – Atlético 0:1 (kon.) | Bayern – Eindhoven 4:1 (kon.)
FC Barcelona
4:0 (1:0)
Manchester City
Středa 19.10.2016, 20:45 • Camp Nou (Barcelona) • Liga mistrů • Skupina C

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne. (22:45:27)
    Barcelona tak slaví další vítězství a upevňuje si první místo v tabulce skupiny C!

Stadionem zní hymna Barcelony, která oslavuje výhru 4:0 nad Manchesterem City! Ze souboje dvou trenérských persón nakonec vyšel vítězně Luis Enrique. Jeho svěřenci nadělili ve druhé půli hráčům Pepa Guardioly hned 3 branky. V 69. minutě zkompletoval hattrick Lionel Messi a v podstatě bylo dokonáno. Chvíli předtím, konkrétně v 53. minutě byl totiž vyloučen červenou kartou Claudio Bravo, který zahrál rukou mimo povolené území. Do sprch ho pak před celým týmem následoval v 74. minutě Jérémy Mathieu, který díky dvěma žlutým šel ven taktéž. Manchester City se sice snažil, nicméně vyloučení Brava a následné dva rychlé góly Messiho utkání rozhodly. V 90. minutě korunoval vítězství Neymar Jr., který pár minut předtím neproměnil penaltu.

90+2

90+2
    V závěru zápasu ještě Raheem Sterling obdržel žlutou kartu.

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.
    90. NEYMAR - 4:0

90
    Barcelona právě vstřelila branku!
    A už je tam čtvrtý! Po pasu od Messiho se NEYMAR JR. nádherně promíchal skrze obranu Manchesteru City a následnou střelou si napravil chuť z předchozí neproměněné penalty – 4:0!

89
    Manchester City se stále dere dopředu a snaží se vsítit alespoň čestnou branku. Nicméně obrana Barcelony je zatím stále stoprocentní.
    87. Chycená penalta.

87
    Neymar se pomalu rozběhl a nakonec se snažil střelu mířit k tyči, jenže Willy Caballero Neymara vychytal!
    86. Faul před penaltou.

86
    Evidentně toho není málo, neboť Lionel Messi byl ošklivě faulován v pokutovém území a Barcelonu čeká penalta!

85
    Po pasu od Raheema Sterlinga se dostal k míči Sergio Agüero, který se pokoušel prorazit skrze obranu domácího celku. Nicméně argentinskému útočníkovi v barvách Manchesteru City tento útok moc nesedl.

84
    Další rozjetou akci Barcelony zastavili zadáci Manchesteru City, kterým však nevyšel plánovaný rychlý přechod do útoku.

83
    Volného míče se zmocnil Lucas Digne, který hned posunul na Suáreze. Z této akce Barcelony však díky zásahu Kolarova sešlo.

82
    André Gomes se uvedl v dobrém světle, když přesnou přihrávkou našel Neymara. Ten se napoprvé ke střele nedostal, nicméně poté už donutil Willyho Caballera vytasit bystrý zákrok proti své přízemní střele.

81
    Příchozí Sergio Agüero se hned zapojil do útočné akce po pasu od De Bruyneho, jenže nedokázal se dostat do pozice, kde by mohl střílet.

80
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Andrés Iniesta, přichází André Gomes.

Karel Janeba

Branky: 17. Messi (Iniesta), 61. Messi (Iniesta), 69. Messi (L. Suárez), 90. Neymar (Messi)

Karty:   71. Mathieu (BAR) – 28. Silva (MAC), 41. Fernandinho (MAC), 90+2. Sterling (MAC)   74. Mathieu (BAR)   53. Bravo (MAC)

Neproměněná penalta: 87. Neymar (BAR), brankář Caballero zneškodnil

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 3:4. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:17.
    FC Barcelona: ter Stegen – Mascherano, Piqué (40. Mathieu), Umtiti, Alba (10. Digne) – Rakitić, Busquets, Iniesta (80. A. Gomes) – Messi, L. Suárez, Neymar.
    Náhradníci: Masip – Arda Turan, Rafinha, Alcácer, Digne, A. Gomes, Mathieu.

Manchester City: Bravo – Zabaleta (58. Clichy), Stones, Otamendi, Kolarov – Fernandinho, Gündoğan (79. Agüero) – Sterling, Silva, Nolito (57. Caballero) – De Bruyne.
    Náhradníci: Caballero – Fernando, Agüero, Navas, Sané, Clichy, Maffeo.

Rozhodčí: Milorad Mažić – Milovan Ristić, Dalibor Djurdjević, Nemanja Petrović (všichni Srbsko)