Třinec – Zlín 5:1 (kon.) | Ústí n/L – Letňany 2:6 (kon.)
HC Oceláři Třinec
5:1 (1:0, 3:0, 1:1)
Berani Zlín
Čtvrtek 20.10.2016, 18:00 • WERK ARENA • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 11. kolo

Závěrečná část nabídla po gólu na každé straně, na konečný výsledek už to ovšem vliv nemělo. V dvaapadesáté minutě nejprve využil dvojnásobnou početní výhodu Šimon Mikler a za Zlín pak korigoval nepříznivé skóre Jiří Suhrada rovněž trefou z přesilové hry.

Střely na branku – 34:29
    Vyloučení – 8:5
    Využití – 1:1
    V oslabení – 1:0 (22:51:30)

59:25
    Ještě ale přichází jedno vyloučení a to na straně hostů, jelikož menší trest za sekání vyfasoval Weintritt.

59:02
    Zlínští drží puk v útočném pásmu, v tuto chvíli ale zbývají do konce třetiny a zřejmě i celého zápasu pouhé desítky sekund.

57:08
    Puk se teď pohybuje z pásma do pásma, ani jeden z týmů si ale nedokáže vytvořit větší šanci.

55:58
    Zlín právě vstřelil branku!
    Teď už se ovšem hosté radují, to když až pod horní tyč prošla rána JIŘÍHO SUHRADY od modré čáry. Asistence: Matěj Sebera.

55:34
    Před jedním ze zlínských hráčů teď byla částečně odkrytá klec, usměrnit puk se ale hostům nepovedlo.

55:19
    Macháček se provinil krosčekem a vyfasoval menší trest.

54:03
    Hosté si vytvořili slušný závar před brankou, Kučera ale zatím všem pokusům odolává.

53:36
    Druhý vyloučený hráč se vrací do hry a Zlín je tedy kompletní.

53:12
    Domácí pokračují v útočném snažení a pohybují se před brankou Horáka.

51:56
    Třinec právě vstřelil branku!
    Domácí dvojnásobnou výhodu téměř okamžitě využívají, Macháček ještě před brankou neuspěl, ale vedle stojící ŠIMON MIKLER usměrnil puk do horního růžku. Asistence: Štěpán Macháček, Tobiáš Marguš.

51:36
    Zlínští předvedli hned dva fauly v jednom střídání a musí na dvě minuty do tří. Sebera vyfasoval dvě minuty za podražení a Jaroněk za hákování.

50:42
    Teď se ovšem domácí provinili zakázaným uvolněním a hra se zase ke Kučerovi vrátí.

50:12
    Z trestné lavice již naskakuje také Rybnikár a domácí jsou kompletní.

50:01
    Králík se vrací do hry a domácí již můžou bránit se čtyřmi hráči.

48:45
    Zlínští tedy hrají v pěti proti třem a jejich přesilovka bude trvat ještě více než šedesát sekund.

48:12
    Rybnikár osprchoval zlínského gólmana sprškou ledu a vyfasoval menší trest za nesportovní chování.

48:01
    Králík se provinil podražením a Oceláři tak musí znovu do čtyř.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 12. Mikler (Macháček), 21. Kašpárek (Macháček, Tobiáš Marguš), 27. Matěj (Králík), 34. Tobiáš Marguš (Rybnikár), 52. Mikler (Macháček, Marguš) – 56. Suhrada (Sebera)

HC Oceláři Třinec: Kučera (Švančara) – Bulava, Konderla, Srníček, Wantulok, F. Cienciala, Weber, Chovaniak – Králík, Kašpárek, Wardas, Jurzyca, Matěj, Stročka, Tobiáš Marguš, Mikler, Rybnikár, Macháček
    Berani Zlín: Lekeš (27. Horák) – Havlík, Suhrada, Uhříček, Holík, Talafa, Jaroněk, Riedl, Prchal, Prokeš – Rusler, Sebera, Bachánek, Handl, Kozubík, Hrazdira, Weintritt, Macík

Rozhodčí: Fiala – Gančarčík, Tkáč