NY Islanders – Arizona 3:2 (kon.) | Columbus – Chicago 3:2 (kon.) | Detroit – Nashville 5:3 (kon.)
Detroit Red Wings
5:3 (0:0, 2:2, 3:1)
Nashville Predators
Sobota 22.10.2016, 01:30 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

57:57
    Jenže Nashville to ve svém útočném pásmu doslova hodně pokazil, protože nejdříve trefil Carl Järnkrok (NSH) Helma holí do obličeje a James Neal (NSH) krosčekoval Marčenka, takže Detroit bude hrát proti třem.

54:44
    Nashville bude hrát přesilovou hru, protože dvě minuty za držení dostává Brenden Smith (DET).

53:33
    Vzájemně na dvě minuty za hrubost jsou vyloučeni P.K Subban (NSH) a Justin Abdelkader (DET).

42:47
    Jonathan Ericsson (DET) dostává dvě minuty za nedovolené bránění, a tak si Nashville zahraje svou třetí přesilovou hru v utkání.

42:31
    Yannick Weber (NSH) a Dylan Larkin (DET) tedy dostávají pět minut na trestné lavici.

36:10
    Filip Forsberg (NSH) hodně nešťastně podrazil Greena, a tak dostává dvě minuty na trestné lavici.

33:23
    Danny DeKeyser (DET) měl hodně času i prostoru na vyhození puku, ale i tak jej poslal až do hlediště, a zcela zbytečně tak posílá svůj celek do tří.

32:33
    První přesilovou hru si zahrají i hosté, když dvě minuty za nedovolené bránění dostává Tomáš Tatar (DET).

28:17
    Viktor Arvidsson (NSH) vyhodil z obranné třetiny puk do hlediště, a tak dostává dvě minuty za zdržování hry.

25:12
    Detroit bude hrát další přesilovou hru, protože dvě minuty za držení dostává P. K. Subban (NSH).

06:53
    Detroit si navíc zahraje první přesilovou hru, protože dvě minuty za hákování dostává Colin Wilson (NSH).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 26. Abdelkader (Sproul, Nyquist), 40. D. Miller (Green, Glendening), 42. Tatar (Marčenko, Ericsson), 52. Nyquist, 60. Helm (Glendening) – 35. Subban (Josi), 35. Ribeiro (Arvidsson, Ellis), 56. Fisher (Josi)

Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – DeKeyser, Green, Ericsson, Marčenko, Br. Smith, Sproul – Abdelkader, Nielsen, D. Larkin – Tatar, Zetterberg (C), Sheahan – Vanek, Helm, Nyquist – D. Miller, Glendening, Ott.
    Nashville Predators: Rinne (Mazanec) – Josi, Subban, Ekholm, Ellis, Weber, Carle – Neal, Fisher (C), Wilson – Fiala, Johansen, Forsberg – Arvidsson, Ribeiro, C. Smith – Bass, Sissons, Järnkrok.

Rozhodčí: O´Halloran, Pochmara – Cherrey, Galloway