Bohemians - NE – Jičín 10:4 (kon.) | Královské Vinohrady – Židenice 3:9 (kon.) | Panthers – Ne 1:14 (kon.)
Panthers Praha
1:14 (0:5, 1:4, 0:5)
Ne
Neděle 23.10.2016, 18:00 • STODOLA Aréna Střešovice • ČEZ Extraliga žen • 7. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

FBC Panthers: Horňáková (Topolová) – Kučerová, Kalinová, Klvaňová, Fabiánová, Šusterová, Škopánová – Škvorová, Lochmannová, Lamková – Slaná, Tomaščinová, Šarochová – Bedleková, Krauskopfová, A. Nováková, Charvátová .

Herbadent FK Jižní Město: Christiánová (Červová) – Hermanová, Suková, Machková, Kleinová – L. Pilíková, Sádková, Steinbachová – Procházková, Šnajberková, Surá – Kubišová, Čapková, Košturiáková – Zabavská, Polívková..

00:01

1:25
    Na míčku zatím více domácí hráčky.

2:35
    Panterky měly první přečíslení, které ale nedokázaly dovést do konce.

3:00
    Hráčky Herbadentu posílají první střely na bránu které Horňáková chytá.

4:39
    Herbadent právě vstřelil branku!
    Autorem branky je NIKOLA HERMANOVÁ. Asistence: Lucia Košturiáková.

5:48
    Autorem branky je LUCIE PILÍKOVÁ. Bez asistence.

7:18
    Sádková sekla protihráčku a půjde si odsedět trest na trestnou lavičku.

8:50
    Panterky marně dobíjejí Herbadent.

10:29
    Autorem branky je LUCIE PILÍKOVÁ. Asistence: Barbora Sádková.

10:50
    Panthers nezvládají nátlak Herbadentu v kombinacích

12:06
    Autorem branky je ADÉLA POLÍVKOVÁ. Asistence: Jitka Procházková.

12:30
    Herbadent jasně lepším týmem na hřišti.

12:50
    Krauskopfová ohrožuje branku Herbadentu nebezpečnou střelou z rohu velkého brankoviště.

14:00
    Panthers bojují na půlce Herbadentu, ale hra se rychle přenáší zpět na jejich polovinu.

15:50
    Hra je v režii převážně hostujícího celku.

17:20
    Autorem branky je LUCIE PILÍKOVÁ. Asistence: Vanda Šnajberková. Utkání je už téměř rozhodnuto hned v úvodním dějství.

18:55
    Panthers i přes nepříznivý stav srdnatě brání a soupeřkám nedávají nic zadarmo.

20:00

20:01

20:59
    Panthers právě vstřelili branku! Autorem branky je EVA KRAUSKOPFOVÁ. Asistence: Veronika Bedleková. Panterky korigují skóre.

23:50
    Bedleková běží sama na bránu, ale po velkém tlaku diváků a spoluhráčů nakonec trefuje tyčku.

27:00
    Lochmanová a Škopánová si vyměňují nahrávky, ale nakonec trefují brankářku.

28:20
    Vyloučení v týmu FBC Panthers (Eva Krauskopfová – 2 minuty, Sekání).

31:09
    Autorem branky je MARTINA ČAPKOVÁ. Asistence: Lucia Košturiáková.

31:32
    Autorem branky je JITKA PROCHÁZKOVÁ. Asistence: Dominika Kubišová.

32:22
    První střídání Škvorové končí menším prohřeškem nadzvedávání hole, za které si odnáší památku s názvem 2 minuty na trestné lavici.

32:39
    Autorem branky je DAGMAR SURÁ. Asistence: Martina Čapková.

33:50
    Agilní Pilíková, která dnes vstřelila už tři branky opět v šanci. Přestřelila.

35:57
    Autorem branky je JITKA PROCHÁZKOVÁ. Asistence: Martina Čapková.

39:00
    Kalinová zkouší v poslední minutě druhé třetiny střelu k vzdálenější tyčce, ale neúspěšně.

40:00

40:01

40:37
    Kalinová střílí, ovšem vedle.

42:00
    Panterky kombinují, ke gólu to však nevede.

42:07
    Vyloučení v týmu Herbadent FK Jižní Město (Nikola Hermanová – 2 minuty, Špatné střídání).

42:24
    Autorem branky je MARTINA ČAPKOVÁ. Asistence: Dagmar Surá.

45:05
    Domácí sympaticky bojují, bohužel však musím konstatovat, že na výhru to dnes stačit nebude.

47:15
    Horňáková si připisuje těžký zákrok.

48:54
    Vyloučení v týmu FBC Panthers (Lucie Kalinová – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

51:02
    Panterky už v plném počtu a zamčeny na své polovině.

53:48
    Sádková střílí, ale mimo.

54:29
    Autorem branky je DOMINIKA KUBIŠOVÁ. Asistence: Jitka Procházková.

56:05
    Škvorová ztrácí zbytečně balón.

57:49
    Autorem branky je MARTINA ČAPKOVÁ. Asistence: Eliška Machková.

57:53
    Ihned po vhazování hosté navyšují skóre. Autorem branky je MARTINA ČAPKOVÁ. Asistence: Eliška Machková.

58:20
    Zápas se už jen dohrává. O vítězi je dávno rozhodnuto.

59:30
    Míček odskočil od hokejky domácí hráčky.

59:36

Konec zápasu. (19:59:13)

Václav Šimčík

Hledáme zpravodaje pro tým Ne. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 21. Krauskopfová (Bedleková) – 5. Hermanová (Košturiáková), 6. L. Pilíková, 11. L. Pilíková (Sádková), 13. Polívková (Procházková), 18. L. Pilíková (Šnajberková), 32. Čapková (Košturiáková), 32. Procházková (Kubišová), 33. Surá (Čapková), 36. Procházková (Čapková), 43. Čapková (Surá), 55. Kubišová (Procházková), 58. Čapková (Machková), 58. Čapková (Machková), 60. Čapková (Surá)

Panthers Praha: Horňáková (Topolová) – Kučerová, Kalinová, Klvaňová, Fabiánová, Šusterová, Škopánová – Škvorová, Lochmannová, Lamková – Slaná, Tomaščinová, Šarochová – Bedleková, Krauskopfová, A. Nováková.
    Ne: Christiánová (Červová) – Hermanová, Suková, Machková, Kleinová – L. Pilíková, Sádková, Steinbachová – Procházková, Šnajberková, Surá – Kubišová, Čapková, Košturiáková – Zabavská, Polívková.

Rozhodčí: Michal Měsíček a Martin Trnka