Letohrad – Plzeň 2:1 (kon.) | Most – Ústí n/L 1:5 (kon.) | Hr. Králové – Kert Park Praha 4:3 (kon.)
SK Hokejbal Letohrad
2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
HBC Plzeň
Neděle 23.10.2016, 10:00CROSSDOCK Extraliga • 11. kolo

Domácí v závěrečné části hry dvěma góly v přesilovce otočili zápas a do tabulky si připisují tři důležité body. Z Letohradu zdraví Petr Fiala. (11:48:01)

44:50
    Vyhození Halbrštáta skončilo na horní tyči prázdné branky hostů.

44:12

43:36
    Hosté mají závěrečný tlak, rozhodli se zkusit hru bez brankáře!

42:12
    Oddechový čas pro hosty.

42:12
    Vyloučení v týmu SK Hokejbal Letohrad (Běloušek – 2 min., držení protihráče).

41:01
    Vhazování ve středovém kruhu.

39:32

39:25
    Hosté v přesilovce zavřeli domácí v pásmu a ostřelují Šimaru, ten drží domácí naděje.

37:32
    Vyloučení v týmu SK Hokejbal Letohrad (Protzner – 2 min., sekání).

35:56
    Letohrad právě vstřelil branku!

Domácí se dostávají do vedení poté, co využívají i pokračování přesilovky! Mohli jsme sledovat krásnou střelu HALBRŠTÁTA do pravého horního rohu!

35:26
    Velký závar před brankou Plzně končí jejím posunutím.

34:41

Domácí vyrovnají na 1:1, TEPLÝ se trefil ze vzduchu! Stále ještě pokračuje přesilovka 5:4!

34:09
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Malý – 2 min., sekání).

33:10
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Matějka – 2 min.).

31:27
    Na druhé straně zablokovaný pokus Gřonky kryje Šimara betonem.

30:25
    Vychytil vystřelil švihem, Kračina vystřihl semafor.

30:01

Domácí hráči se včetně včerejšího utkání (0:3 doma s Kertem Praha) již 5 třetin neradovali ze vstřeleného gólu.

Plzeň se v druhé třetině dostala do vedení díky Valentovi. Stav mohl být pro západočeský tým ještě příznivější, proti byl ale domácí Šimara. Letohrad mohl v závěru třetiny vyrovnat, Kračina však výborně zasáhl.

30:00

27:59
    Kračina nyní podržel hostující celek, když v brankovišti obstál před důrazně dotírajícím Ondřejem Luxem.

27:18
    Domácí v plném počtu. V dresu domácích si extraligový debut připisuje teprve patnáctiletý Filip Lux a nutno dodat, že hraje výborně.

25:18
    Vyloučení v týmu SK Hokejbal Letohrad (Teplý – 2 min.).

23:30
    Plzeň mohla brzy své vedení navýšit, ale vynikající Šimara zmařil dvě velké šance za sebou. Obzvláště druhý zákrok stál za to, když domácí brankář při střele Malého do odkryté horní části branky vystrčil vleže lapačku!

22:25
    Plzeň právě vstřelila branku!

Hosté se ujímají vedení! Domácí bek Vychytil chyboval a plzeňský VALENTA šancí nepohrdl!

21:39
    V závěru přesilové hry se dostal do šance Jan Lux, v brankovišti však na Kračinu nevyzrál. Hosté jsou kompletní.

19:39
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Kunzman – 2 min., vysoká hůl).

17:27
    Valenta se objevil sám před Šimarou, plzeňský hráč se však trefil jen do domácího brankáře.

15:01

První třetina je za námi. V průběhu této části jsme mohli vidět několik šancí na obou stranách, které zůstaly ovšem nevyužity. Oba týmy se na hřišti spíše hledají.

15:00

13:07
    Ani druhá početní výhoda domácích nebyla využitá.

11:07
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Valenta – 2 min., napadení).

8:54
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Pauer – 2 min., vysoká hůl).

4:32
    Hostující celek početní převahu nevyužil.

2:32

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Radek Štohl

Branky a nahrávky: 35. Teplý (Lajčiak, O.), 36. Halbrštát (Košťál) – 23. Valenta (Vlasák, Pokorný)

SK Hokejbal Letohrad: Šimara(Šupík) – Vychytil, Teplý, Adamec, Böhm, Lux F. – Lux O., Lux J., Lajčiak, Protzner, Halbrštát, Košťál, Věchet, Běloušek, Škabraha
    HBC Plzeň: Kračina(Návara) – Benedikt, Průcha, Vondrážka, Kavalír, Davídek, Pokorný, Vlasák, Gřonka, Valenta, Malý, Pauer, Kolařík, Kunzman, Kastner, Matějka

Rozhodčí: Hatala, Velčovský