Kladno – K. Vary 6:4 (kon.) | Vsetín – HK MD Šumperk 3:1 (kon.) | Přerov – Zlín 2:4 (kon.)
PZ Kladno – Kobra 7:2 (kon.) | Letňany – HC Litvínov 5:2 (kon.) | Jihlava – Tábor 9:0 (kon.)
Vítkovice – Třinec 3:0 (kon.) | Havířov – Warriors Brno 4:0 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 6:5 (po pr.)
Sparta – HC Plzeň 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Žďár n/S 8:5 (kon.) | Slavia – Mountfield HK 1:5 (kon.)
Pardubice – Liberec 2:4 (kon.) | Olomouc – Poruba 2:0 (kon.)
HC Olomouc
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
HC RT TORAX Poruba
Čtvrtek 27.10.2016, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 13. kolo

58:19
    Poruba už závěr psychicky nezvládá, František Gajdoš (POM) je po zbytečném zákroku na 2 minuty za hrubost.

55:52
    Janíček se dlouho zvedal z ledu po ataku Tomáše Husáka(POM), ten dostal k pětiminutovému trestu ještě osobní trest do konce utkání.

48:01
    Domácí však o možnost přesilovky znovu přišli, když je po zakázaném uvolnění Poruby vyloučen na 2 minuty na trestnou lavici.

47:44
    Jan Anlauf (POM) krátce po inkasování oslabí Porubu, která tak bude mít těžkou práci. Důvodem vyloučení bylo nedovolené bránění.

40:54
    Olomouc se po urputném bránění nakonec dostane do oslabení. Stanislav Harabiš (OLO) je vyloučen za podražení.

36:44
    Lukáš Pírek (OLO) si za faul v rohu hřiště půjde sednout na trestnou lavici, Poruba se dostane po dlouhé době po početní výhody.

34:23
    Po dlouhé debatě se nakonec rozhodčí rozhodli k vyloučení Radima Roseckého, který dostal osobní trest za nesportovní chování.

29:40
    Maciej Fabianczyk (POM) je po zblokování postupu olomoucké hráče do útočné třetiny vyloučen na 2 minuty za sekání.

23:14
    Daniel Häring (POM) je vyloučen za svůj předcházející faul na Pospíšila.

19:15
    Poruba bude hrát tři sekundy ve třech, Jan Anlauf (POM) totiž nechal hokejku pod bruslemi olomouckého hráče a jde si sednou na 2 minuty na podražení.

17:18
    Poruba půjde znovu do čtyř, František Gajdoš (POM) totiž přehnal svou tvrdost u mantinelu a je vyloučen na minuty za vražení na hrazení.

10:40
    Tomajko ujížděl sám na bránu, ale v poslední chvíli spadl na led po obranném zákroku Krátkého. Ten je následně tvrdě dohrán Tobiášem Handlem, který půjde na trestnou lavici za zásah do oblasti hlavy a krku.

06:40
    Olomouc však ještě pět sekund před koncem své přesilovky půjde do čtyřech. Tadeáš Pospíšil (OLO) je totiž vyloučen na 2 minuty za sekání.

04:45
    Richard Bořuta (POM) si v rohu na útočné polovině pomohl hokejkou a je za svůj přečin vyloučen na 2 minuty za podražení.