Liberec – Vítkovice 1:0 (kon.) | Kuopio – Fribourg 1:1 (kon.) | SaiPa – Växjö 3:2 (kon.)
Eisbären – Frölunda 1:6 (kon.) | Sparta – HV71 2:4 (kon.) | Lugano – Zürich 3:2 (kon.)
Bern – JYP 3:2 (kon.) | Linköping – IFK Helsinky 1:1 (kon.)
HC Sparta Praha
2:4 (0:1, 1:3, 1:0)
HV71
Úterý 01.11.2016, 19:30 • O2 arena • Hokejová Liga mistrů • 1/16 finále

Sparta nakonec nedokázala využít šance v závěru a prohrává s Jönköpingem 2:4. Situace před odvetou tak není právě ideální. O postupujícím se rozhodne za týden ve Švédsku. To je pro dnešek vše, díky za pozornost. (21:48:38)

59:50
    Ještě jeden trest pro hosty! Reese dostává trest dvou minut za podražení a desetiminutový trest za nesportovní chování.

59:00
    Hosté několikrát netrefili prázdnou branku!

57:57
    Sparta ještě bude hrát přesilovku. Borgman dostává dvě minuty za krosček.

56:57
    Sparta riskuje bez gólmana. Otázka je, jestli je toto ideální taktika ve chvíli, kdy se hraje na součet branek.

56:57
    Oddechový čas si bere i Sparta.

56:57
    Čajkovského rána od modré čáry končí v lapačce hostujícího gólmana.

55:45
    Time out pro hosty.

55:30
    Vrána v obrovské šanci před brankou míjí! Střela mu nesedla...

55:25
    HV71 je v plném počtu.

54:00
    Torngren ujížděl s Borgmanem v oslabení, ale zvolil v akci dva na jednoho střelu, kterou Novotný vyrazil.

53:25
    Hosté přesilovku nevyužili a vzápětí budou sami pykat. Za podražení dostává dvě minuty Berglund.

52:20
    Sparta se zatím dobře brání a nepouští soupeře do pásma.

51:14
    A je to právě Kudrna, kdo přibrzdil útok Sparty. Dostává dvě minuty za podražení.

51:08
    Kudrna vracel odražený puk zpátky na gólmana hostů, ten se ale stihl zorientovat a chytá.

50:41
    Sparťané drží puk v pásmu, ale pouze se zastřelují...

Robin Mana

Branky a nahrávky: 26. Forman (Čajkovský), 49. Pech – 12. Reese, 21. Thornberg (Arlbrandt, Almquist), 30. Thornberg (Stenlund), 34. Stenlund (E. Andersson)

HC Sparta Praha: Novotný – Mikuš, Čajkovský, Gernát, Kalina, Piskáček, Nedomlel, Barinka, Švrček – Uher, Forman, Vrána (A) – Ihnačák, Klimek, Hlinka (C) – Kumstát (A), Pech, Kudrna – M. Procházka, Černoch, Cingel. Trenér: Jiří Kalous.
    HV71: Pettersson Wentzel – Almquist, Reese, Pilut, Borgman, Berglund, Persson (A), Hansson – Brithen, Arlbrandt, Thornberg (C) – Laine, L. Andersson, Tedenby – Torngren, Christensen, Sandberg (A) – Stenlund, E. Andersson, Sundh. Trenér: Johan Lindbom.

Rozhodčí: Brannare (FIN), Di Pietro (SUI) – Ondráček, Špůr (oba CZE)

Diváci: 3618
    Úterý 08.11.2016
    HV71 - Sparta 0:5

Branky a nahrávky: 20. Pech (Kumstát, Kudrna), 28. Mikuš (Piskáček, Pech), 31. Pech (Piskáček, Kudrna), 31. Cingel (Barinka, Černoch), 58. Kudrna