Karviná – Opava 3:0 (kon.) | Hr. Králové – Příbram 2:1 (kon.) | Slovácko – Teplice 1:1 (4:5 po pen.)
Hlučín – Pardubice 2:4 (kon.) | Brno – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Ostrava – Sparta 0:1 (kon.)
Slavia – Zlín 2:0 (kon.) | Plzeň – Olomouc 1:1 (4:3 po pen.)
FC Zbrojovka Brno
3:0 (0:0)
FK Mladá Boleslav
Sobota 05.11.2016, 13:00 • Brněnské Ivanovice - umělá tráva, Brno • Celostátní liga staršího dorostu • 13. kolo

83
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Martin Zikl, přichází Filip Krula.

82
    David Novák se ocitl v závěru utkání v obrovské šanci a dokázal překonat Jana Mrázka, domácí brankáře ale vzápětí dokázal zachránit Josef Obůrka, který míč odkopl do bezpečí!

79
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Miroslav Kroutil, přichází Filip Holman.
    77. Dan JAMBOR - 3:0

77
    Brno právě vstřelilo branku!

Střídající DAN JAMBOR zakončil krásnou akci Zbrojovky přesnou střelou ke vzdálenější tyči a zvýšil již na 3:0!

75
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází David Moučka, přichází Jiří Tulaydan.

75
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Matěj Šimon, přichází Tomáš Fingerhut.

70
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Dominik Kříž, přichází Jan Sedlmajer.

67
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Erik Koubský, přichází Jakub Novák.

60
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Ondřej Doubravský, přichází Dan Jambor.
    57. Dominik JANOŠEK - 2:0

57

DOMINIK JANOŠEK si s pokutovým kopem hravě poradil a přízemní střelou k pravé tyči vstřelil svůj druhý gól v zápase.

56
    Brno bude zahrávat penaltu! David Moučka nastřelil v pokutovém území jednoho z hostujících hráčů do ruky a Zbrojovka má ideální možnost navýšit své vedení.
    52. Martin KROPÁČEK - 1:0

52

Janošek se uvolnil na levém křídle a jeho střílený centr po teči MARTINA KROPÁČKA zaplul do sítě. Brno se krátce po přestávce ujala vedení 1:0!

49
    Miroslav Kroutil se krátce po přestávce ocitl ve slibné šanci, jeho následná hlavička po centru z levé strany ale zamířila těsně mimo!

41
    Ke konci poločasu přebrala iniciativu Mladá Boleslav, které měla necelých pět minut před přestávkou smůlu, když Jan Král zamířil hlavou těsně mimo!

29
    Ondřej Doubravský našel skvělým centrem Martina Zikla, který v obrovské šanci přestřelil!

22
    Mladá Boleslav o sobě dala také poprvé výrazně vědět, domácí brankář Jan Mrázek ale dokázal nebezpečnou střelou Dominika Machů zkrotit!l

16
    Po čtvrthodině hry je tu první velká šance! David Moučka napřáhl k nebezpečné střele, která navíc ještě byla tečována, Petr Mikulec ji ale dokázal skvělým zákrokem vyrazit.