Hr. Králové – Most 3:0 (kon.) | Rakovník – Kert Park Praha 1:3 (kon.) | Sudoměřice – Ústí n/L 0:3 (kon.)
Pardubice – Plzeň 2:0 (kon.) | Letohrad – Kovo Praha 3:2 (kon.)
HBC Pardubice
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
HBC Plzeň
Sobota 12.11.2016, 16:00CROSSDOCK Extraliga • 14. kolo

41:58
    Skutečně mohlo být sníženo! Valenta ale z dobré pozice z pravého křídla přestřeluje branku!

39:25
    Autosklo bude moci navýšit svůj náskok, hostující Pauer totiž dostává menší trest za držení.

27:00
    Pro Autosklo je ještě, Förstl totiž dostává taktéž dvouminutový trest, a to za podražení.

26:07
    Domácí Filip dostává 2+2 za hrubost a na Západočechy tak čeká hned čtyřminutová přesilová hra!

21:34
    Tohle byla ale pořádně povedená střela! Po takové nenápadné akci levou stranou došlo na střelu od modré, které mířila k levé tyčce. Smekal ale včas švihnout lapačkou!

20:51
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Petr Urban nahodil míček na branku, jenomže ten ji minul, takže skončil na zadní mantinelu, od kterého se ale odrazil zpět před klec na čepel JAKUBA MERTY. Ten už se mýlit nemohl a posílá domácí do vedení 2:0!

19:46
    Hostující Pauer dostává dvě minuty za hákování, takže to bude pro Východočechy velice dobrá příležitost na to, aby se dostali do dvoubrankového trháku.

15:51
    Domácí Česák dostává dvě minuty za napadení, i když se jednalo podle domácí lavičky o hodně sporný zákrok.

12:17
    Jenomže pardubický Mokříž jsi jde zanedlouho povinně odpočnout na dvě minuty znovu. Tentokrát dostává trest za podražení.

09:46
    Pardubický Mokříž dostává dvě minuty za napadení, takže si přesilovou hru zahrají také hosté.

09:04
    Po rychlém protiútoku domácích pravou stranou hřiště se do koncovky dostal ONDŘEJ BŘEZINA a Návara jeho střelu už nestihl lapit.

07:14
    Tohle mohl být gól pro domácí, respektive pro hosty, a to doslova, protože se teď mečouni dostali ve vlastním oslabení do přečíslení, které zakončoval Kejř. Smekal ho ale vychytal!

05:31
    Hostující Gronka dostává dvě minuty za sekání a je to první přesilová hra pro domácí.

04:46
    Nyní už si hostující brankář musel připsat úspěšný zákrok, a to hned proti samostatnému úniku! do toho se dostal Skřivánek, který však míček pod levý betonem nepropasoval.