Zvolen – Nové Zámky 4:3 (kon.) | Žilina – Lipt. Mikuláš 7:3 (kon.) | Nitra – Banská Bystrica 1:4 (kon.)
Košice – Poprad 1:2 (kon.) | Trenčín – Martin 3:4 (kon.)
HK Nitra
1:4 (1:1, 0:0, 0:3)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Neděle 13.11.2016, 17:00 • Nitra aréna • Tipos Extraliga (SR) • 19. kolo

Nitra prehrala aj tretí domáci zápas v rade, tentokrát s Banskou Bystricou 1:4. Šancu na reparát majú Corgoni v utorok, kedy sa pred vlastnými fanúšikmi predstavia proti HK Orange 20. (19:31:22)

Najlepším hráčom hostí je vyhlásený Jason Bacashihua, za domácich je to Michal Valent.

59:30
    Stretnutie sa už iba dohráva, diváci už húfne odchádzajú.
    59:01 MATOUŠEK - 1:4

59:01
    Banská Bystrica dala gól!
    Po ľavej strane unikol TOMÁŠ MATOUŠEK, trafil opustenú domácu bránku a spečatil konečný výsledok. Bez asistencie.

58:40
    Domáci to skúšajú bez brankára.

58:01
    Dve minúty pred koncom tretiny už diváci pomaly odchádzajú zo štadióna a hrá sa pred komornou atmosférou.

56:40
    Nitra nasťahovaná pred brankárom hostí, do zakončenia sa však nedostáva.

55:52
    Zakázané uvoľnenie Banská Bystrica. Hostia sa už nemajú kam ponáhľať.

55:42
    Zakázané uvoľnenie Banská Bystrica.

54:46
    Hostia mohli definitívne rozhodnúť po tom, čo Róth prihral na os klziska Lunterovi a jeho strelu z prvej Valent na dvakrát zneškodnil.

53:06
    Valent si pripisuje úspešný zákrok po Hickmottovom zakončení.

51:41
    Bacashihua dobre zasiahol po Krištofovej strele.
    51:12

51:12
    Domáci boli blízko k zníženiu po tom, čo sa Blackwater preštrikoval cez obrancov hostí, prihral puk na pravú stranu Lalibertému, ale jeho zakončenie dobrým zákrokom zneškodnil brankár hostí.