Philadelphia – Ottawa 2:3 (0:1 po s.n.) | Carolina – San Jose 1:0 (kon.) | Columbus – Washington 2:1 (po pr.)
Toronto – Nashville 6:2 (kon.) | Montreal – Florida 3:4 (po pr.) | Detroit – Tampa 3:4 (kon.)
Minnesota – Calgary 0:1 (kon.) | Winnipeg – Chicago 4:0 (kon.) | St. Louis – Buffalo 4:1 (kon.)
Dallas – New Jersey 1:2 (po pr.) | Colorado – Los Angeles 4:1 (kon.) | Vancouver – NY Rangers 2:7 (kon.)
Anaheim – Edmonton 4:1 (kon.)
Colorado Avalanche
4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
Los Angeles Kings
Středa 16.11.2016, 03:10 • Pepsi Center, Denver • NHL

48:25
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Cody McLeod – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Kevin Gravel – 2 min.).

41:47
    Teď však mají hosté šanci vyrovnat. Dvě, nutno dodat velmi přísné, minuty dostává za hru vysokou holí John Mitchell.

38:03
    A hosté budou dohrávat druhou třetimu v přesilovce, dvě minuty za hákování dostal Tyson Barrie.

16:41
    A hned poté se snažil odklidit kotouč k mantinelu obránce Kevin Gravel, jenže kotouč se postavil na hranu a skončil až za mantinelem! Čtyřicet vteřin si zahrají domácí přesilovku pěti proti třem.

15:20
    Joe Colborne se snažil udělat si před brankou Kings prostor, aby mohl dorážet nahození, ale k tomu ho nepustil za cenu porušení pravidel hostující obránce Derek Forbort. Jsou z toho dvě minuty za držení protihráče.

10:56
    A jestliže před poslední komerční pauzou byl vyloučen Setoguchi za hákování Comeaua, teď je na trestně lavici právě Blake Comeau za hákování Setoguchiho. Takže přesilovka pro hosty.

08:06
    No ale co víc, domácí si zahrají přesilovku, na trestnou míří za hákování Devin Setoguchi.

03:25
    Je po přesilovce, v samotném závěru početní výhody se domácí provinili, když hráli v šesti, což sudí odhalili. Na trestnou lavici míří trest odsedět Jarome Iginla.

01:38
    Domácí mají hned v úvodu zápasu výhodu přesilové hry, Dustin Brown zasáhl vysokou holí do obličeje Landeskoga. Jsou z toho dvě minuty.

Jaroslav Svoboda

Branky a nahrávky: 22. Wiercioch (Söderberg), 22. R. Bourque (Rantanen, Wiercioch), 52. Comeau (Iginla), 59. Landeskog (Martinsen) – 40. D. Brown (Dowd, Setoguchi)

Colorado Avalanche: Varlamov – Ťutin, E. Johnson, Wiercioch, Barrie, Zadorov, Beauchemin – Landeskog, MacKinnon, Colborne – R. Bourque, Söderberg, Rantanen – Comeau, J. Mitchell, Iginla – McLeod, Grigorenko, Martinsen.
    Los Angeles Kings: Budaj – Forbort, Doughty, Muzzin, Martinez, Gravel, Gilbert – Pearson, J. Carter, Toffoli – King, Lewis, Purcell – D. Brown, Dowd, Setoguchi – Clifford, N. Shore, Nolan.

Rozhodčí: St. Laurent, Joannette – Mach, Amell

Diváci: 14805