Pardubice – Sparta 3:4 (0:1 po s.n.) | Vítkovice – Kladno 6:5 (kon.) | Chodov – Bulldogs 6:4 (kon.)
Bohemians – Ostrava 9:12 (kon.) | Otrokovice – Liberec 5:4 (kon.) | Tatran – Mladá Boleslav 1:9 (kon.)
FbŠ Bohemians
9:12 (3:5, 6:1, 0:6)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Čtvrtek 17.11.2016, 18:00 • SH Děkanka • Livesport Superliga • 11. kolo

59:38
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Domácí zkoušeli ještě s výsledkem něco udělat, ale to jim nedovolil MICHAL SLÁDEK, který zařizuje další branku Ostravy. Asistence: Heczko.

58:43
    Po krásné nahrávce Trulíka se prosazuje FILIP HRABAL. Asistence: Trulík.

52:29
    Hosté se ujímají vedení po nahrávce Chlebdy se dostal míček na hokejku PATRIKOVI ŠIMÍČKOVI, který vstřelil vedoucí branku zápasu. Asistence: Chlebda.

50:13
    Jako den a noc se od sebe liší třetiny dnešního utkání. Hosté dostali příležitost rozehrát volný úder na ose hřiště, který ve vyrovnávací branku dokázal přetavit FILIP HRABAL. Asistence: Petr Trulík.

46:09
    Hosté se dostávají na dostřel jediné branky, když se z nenápadné akce po přihrávce Sládka dokázal prosadit před brankou zcela osamocený MATĚJ SMETÁK. Asistence: Michal Sládek.

40:15
    Vstup do třetiny nyní patří hostům, kteří se prosazují hned po 15 vteřinách od úvodního buly, když Sládkovu nabídku dokázal v gól přetavit ŠIMON KUCZERA. Asistence: Michal Sládek.

39:52
    Vstřeleného gólu se ve druhé třetině nakonec dočkávají i hosté a nutno říct, že se jednalo o zásah hodně povedený. Šebesta lobem téměř zpoza vlastní branky našel rozběhnutého FILIPA HRABALA, který si prohodil míček mezi nohama obránce, čímž oklamal i Hyršla, a v pádu poslal míček do odkryté branky. Asistence: Jiří Šebesta.

37:11
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Tak nakonec se domácí z přesilovky prosazují, když se do krásné přihrávky od Šárky opřel MARTIN KISUGITE a přesnou střelou k tyči kompletuje hattrick. Asistence: Jakub Šárka.

34:12
    Domácí potvrzují pohodu, ve které ve druhé třetině hrají. Kuncman nabil MARTINU KISUGITEMU, jehož tvrdý projektil zastavila až síť za Klobučníkovými zády. Asistence: Lukáš Kuncman.

31:50
    Hosté přišli o míček na útočné polovině. Kulatý nesmysl pro sebe uzmul MARTIN POLÁČEK, který se z následného brejku nemýlil. Bez asistence.

21:32
    Domácí jsou nyní jak utržení ze řetězu a během necelé minuty střílí již třetí gól. Do vedení nyní poslal domácí přesnou střelou PAVEL ČIHÁK. Asistence: Patrik Kieler.

21:09
    To je vstup do třetiny jako hrom v podání domácích, kteří se ihned po buly vydali znovu na zteč Klobučníkovi branky a po přihrávce Kuncmana prostřelil ostravského brankáře MARTIN KISUGITE. Asistence: Lukáš Kuncman.

20:50
    Domácí se hned z prvního útoku ve druhé třetině radují, když se přihrávka z rohu hřiště dostala poněkud šťastným a záhadným způsobem až za Klobučníkova záda. Za autora branky je označen MATYÁŠ KREBNER. Pravděpodobně to tedy byla jeho hůl, která dopomohla míčku do ostravské sítě. Asistence: Aleš Höffer.

15:42
    Na Trulíkův zásah dokázali domácí rychle odpovědět. ALEŠ HÖFFER se přes několik protihráčů dokázal prodrat až k zakončení a střelou pod ruku prostřelil Klobučníka. Asistence: Martin Poláček.

15:02
    Povedená akce hostů, kdy se po zisku balonku na polovině hřiště prokombinovali k zakončení Trulík s Hrabalem. První jmenovaný pak předložil svému kolegovi z útoku míček před poloodkrytou branku a FILIP HRABAL ho dopravil na místo určení. Asistence: Petr Trulík.

11:39
    Po Eichnerově přihrávce se sám před Hejným zjevil PETR TRULÍK, který pěkným bekhendovým blafákem a střelou pod víko nedal domácímu brankáři moc šancí zasáhnout a vrací Ostravě dvoubrankové vedení. Aistence: Dominik Eichner.

11:01
    Pokud dnes něco hostujícím florbalistům funguje, jsou to protiútoku. V dalším z nich se ocitl Heczko, který připravil jednoduchou pozici pro MATĚJE SMETÁKA. Ten pak bez problémů uklidil balonek do prázdné branky. Asistence: Filip Heczko.

09:06
    Domácím se daří během několik desítek vteřin srovnat skóre, když na Šárkovu kontaktní branku navazuje přesnou střelou po Čihákově akci JAN DOBISÍK. Asistence: Pavel Čihák.

08:34
    JAKUB ŠÁRKA se prodral sám až před Klobučníka, kterému udělal rychlou kličku a pod tělem padajícího ostravského gólmana snižuje na rozdíl jediné branky. Bez asistence.

07:53
    Protiútok Ostravy končí druhou brankou v síti Hejného. Postaral se o ni přesným zakončením DOMINIK CHVASTEK. Asistence: Wojciech Malajka.

04:03
    Hosté se prosazují z první vážnější šance, když po střele Hrabala dokázal ležícího Hejného přehodit JIŘÍ ŠEBESTA. Asistence: Filip Hrabal.

Lukáš Vacuška

Branky a nahrávky: 9. Šárka, 10. Dobisík (Čihák), 16. Höffer (Poláček), 21. Krebner (Höffer), 22. Kisugite (Kuncman), 22. Čihák (Kieler), 32. Poláček, 35. Kisugite (Kuncman), 38. Kisugite (Šárka) – 5. Jiří Šebesta (Hrabal), 8. Chvastek (Malajka), 12. Smeták (Heczko), 12. Trulík (Eichner), 16. Hrabal (Trulík), 40. Hrabal (Jiří Šebesta), 41. Kuczera (Sládek), 47. Smeták (Sládek), 51. Hrabal (Trulík), 53. Šimíček (Chlebda), 59. Hrabal (Trulík), 60. Sládek (Heczko)

FbŠ Bohemians: Hyršl – Kisugite, Zezulka, Krebner, Kuncman, Rossi, Čihák, Cabejšek, Krbec – Šimek, Dobisík, Bagin – Šimek, Poláček, Kieler – Höffer, Kindl, Růžek – Šárka.
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Klobučník – Heczko, Kubíček, Kuczera, Lipový, Šimíček, Chlebda – Chvastek, Trulík, Malajka – Hromádka, Klimscha, Hrabal – Jiří Šebesta, Eichner, Sládek – Zbořil, Smeták.

Rozhodčí: Filip Drápal a Jakub Pospíšil