Kladno – Č. Budějovice 1:2 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Zlín – Vítkovice 5:1 (kon.)
HC Plzeň – Pardubice 2:1 (po pr.) | Kometa Brno – Liberec 3:1 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 1:4 (kon.)
Slavia – Sparta 7:4 (kon.)
Berani Zlín
5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 19.11.2016, 12:30 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů • 20. kolo

59:57
    Ještě tu máme vyloučení. Karafiát a Krenželok dostávají dvě minuty za hrubost.

55:48
    Zlín právě vstřelil branku!
    Přesilovka využita, o zápasu je velmi pravděpodobně rozhodnuto. Po střele od modré se nejlépe zorientoval před brankou Váňa, ten posunul puk na PETRA MIKO, který doklepl kotouč do odkryté sítě. Asistence: Vladimír Váňa.

53:49
    Vítkovicím se situace komplikuje. Za sekání si na trestné posedí Krenželok.

48:29
    Vítkovice mají asi jednu z posledních šancí ze zápasem něco udělat. Strmiska si totiž odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

41:26
    Zlín si zahraje přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí Gabrhelík.

38:32
    Ševci sice inkasovali, ale nyní si berou tří brankový náskok zpět. Fryšara se vřítil do pásma, ze strany předal puk před branku, kde si najel FILIP STIKSA a ten uklidil kotouč za záda Daňa počtvrté. Asistence: Štěpán Fryšara.

37:50
    Horváth se ocitl ve velké šanci, když na něj přesně směřovala přihrávka zpoza branky, kterou zlínský útočník poslal jen do betonů Daňa.

36:38
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Máme tady snížení. Vhazovalo se sice před brankou Vítkovic, ale rychlá akce dvoje DANIEL SPRATEK – Jozef Baláž dostala puk do útočné třetiny a tam prvně jmenovaný vstřelil první branku hostujícího celku. Asistence: Jozef Baláš.

34:34
    Rychlá a pohledná akce ševců končí třetím gólem v síti Daňa. VLASTIMIL HEFKA a Petr Miko jeli sami na jednoho obránce. Druhý jmenovaný poslal přihrávku přesně na hůl Hefkovi a ten neměl problém zakončit od odkryté sítě. Asistence: Petr Miko.

31:24
    Za podražení míří na trestnou vítkovický hráč a Zlín si tak zahraje přesilovku.

31:17
    z ničeho nic se domácí prosazují. Po přihrávce od Bainara se trefuje LUKÁŠ HORVÁTH. Asistence: Viktor Bainar.

21:49
    Hosté začali velmi aktivně a vybojovali si přesilovku. Dvě minuty za hákování obdržel Budil.

15:51
    Další vyloučení na straně Zlína. Procházka si odpyká dvě minuty za zdržování hry.

12:37
    Máme tu první vyloučení. Fryšara si odsedí dvě minuty za podražení.

07:25
    Karafiát se dostal za obranu a byl sám před Daněm. Pokusil se o kličku, ale ta mu nevyšla a vítkovický gólman ho vychytal.

04:33
    Ševci se vymanili z tlaku a dostávají se do vedení. Ve zmatku před brankou se nejlépe zorientoval ŠTĚPÁN FRYŠARA, který dopravil vyražený puk do sítě. Asistence: Petr Miko, Filip Stiksa.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 5. Fryšara (Miko, Stiksa), 32. Horváth (Bainar), 35. Hefka (Miko), 39. Stiksa (Fryšara), 56. Miko (Váňa) – 37. Spratek (Baláž)

Berani Zlín: Šimonů (Huf) – Kosorin, Augustin, Váňa, Procházka, Budil, Padrnos, Gazda – Fryšara, Hefka, Kenša, Miko, Mikulec, Karafiát, Bainar, Strmiska, Horváth.
    HC Vítkovice Ridera: Daňa (Kardinál) – Šendera, Krenželok, Weintritt, Mrowiec, Štěpánek, Gabrhelík, Malík – Hartmann, Spratek, Kurovský, Raška, Malina, Moravčík, Baláž, Kmošek, Beránek, Kosina.

Rozhodčí: Fiedler – Blaha, Goňa.