Olomouc – Partizánske 26:25 (kon.) | Most – Písek 38:15 (kon.) | Prešov – Veselí n/M 33:27 (kon.)
DHK Zora Olomouc
26:25 (13:13)
HK Slavia Partizánske
Sobota 19.11.2016, 17:30 • DHK Zora Olomouc • Interliga ženy • 11. kolo

Nervydrásající koncovku zvládly lépe hráčky Zory a připisují si tak cenné dva body do interligové tabulky. V koncovce je podržela mladičká bankarka Bartlová, která zlikvidovala v poslední minutě téměř jistý gól. Olomoucanky tak udržely jednobrankové vedení a po vyrovnané m zápase tak přeskakují v tabulce svého dnešní soupeře. (18:55:50)

Konec zápasu. (26:25)

60
    Minuta do konce a na ploše se dějí věci! Obě brankářky předvedly fantastické zákroky, především domácí Bártová chytila vyloženou gólovou střelu. (26:25)

59
    Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Tereza Fryčáková). (26:25)
    58
    V brejku se trefila Michnová a už je to jen o jeden gól. (26:25)
    57
    Hollá se snaží ještě snížit skóre. (26:24)
    56
    A Gajdošíková znovu, tentokrát ze hry napálila míč pod horní tyč. Domácí odskakují hostům na rozdíl tří branek. (26:23)
    55
    Za bránění v brankovišti přišel trestný hod, který si vzala na starost Gajdošíková. Její stoprocentní bilance stále trvá. (25:23)
    54
    Na druhé straně přišla rychlá odpověď v podání Hollé, která v pádu mířila k pravé tyčce. (24:23)
    53
    Salčáková navyšuje skóre. (24:22)
    52
    Opět Michnová, která prostřelila všechno, co jí stálo v cestě. (23:22)
    52
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Tereza Fryčáková). (23:21)
    52
    Přes jednu z domácích vystřelila Michnovská a byla úspěšná. (22:21)

51
    Kubáčková to zkusila z velké dálky, ale Súkelovská její střelu zneškodnila. (22:20)

50
    Na palubovku spěchá lékař, ale Salašová už je na nohou a sama opouští hrací plochy, pravděpodobně to nebude nic vážného. (22:20)
    48
    Gajdošíková zatím stále bezchybná! (22:20)
    48
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Tereza Kubáčková). (21:20)
    47
    Geričová z velkého výskoku napálila míč skrz všechny blokující hráčky. (20:20)
    46
    A o několik vteřin později se zapsala do listiny střelkyň i Salašová. Domácí vedou o jednu branku. (20:19)