Kopřivnice – SHK Hodonín 0:10 (kon.) | Opava – Poruba 2011 4:5 (0:1 po s.n.) | Val. Meziříčí – Technika Brno 4:1 (kon.)
Šumperk – Vsetín 4:5 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 3:4 (0:2 po s.n.) | Kolín – Písek 4:2 (kon.)
Bílina – Jablonec n/N 3:4 (po pr.) | Klatovy – Řisuty 4:3 (kon.) | David Servis – Nymburk 5:3 (kon.)
Tábor – Mor. Budějovice 6:0 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 1:11 (kon.) | Kobra – Trutnov 3:2 (1:0 po s.n.)
Vrchlabí – Klášterec nO 2:3 (kon.) | Děčín – Sokolov 4:0 (kon.)
HC Draci Bílina
3:4 (0:2, 3:0, 0:1 - 0:1)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Sobota 19.11.2016, 17:30 • Zimní Stadion Bílina. • 2. liga skupina Západ • 16. kolo

62:22
    Vlci právě vstřelili branku!
    Pavlů poslal puk na najíždějícího JANA ŠULCE, který svou akcí rozhoduje, že si Jablonec odveze druhý bod.

55:33
    Baránek měl podle sudího hokejkou praštit Nevyhoštěneho přes hlavu, kterému se kvůli bouli na hlavě nechce z ledu.

48:36
    Nyní na trestnou lavici putuje Šulc za podražení.

43:52
    Brettschneider se sotva vrátil na led, tak MICHAL PAVLŮ se na modré opíral do puku, který poslal přesně do tyče, od které se odrazil do branky.

41:45
    Brettschneider si bránění sekl do protihráče a dostává dvouminutový trest.

32:06
    Čechura se dopustil jasného faulu, za což dostává dvě minuty. Opět se v týmu našel jedinec, který se neoprávněně dohaduje se sudím.

30:45
    Draci právě vstřelili branku!
    Obrat je dokonán. Hosté ve druhé třetině úplně přestali hrát a jsou nyní spíše rozhádání, čehož využil VÍTĚZSLAV NEDRDA, jehož střela přepadla Hosnedlovi přes lapačku.

29:55
    Hosté jsou nespokojeni s výkonem sudího, což dávají jasně najevo. Sudí si ale nenechává kecat do pískání a opět vylučuje. Dvouminutový trest odsedí Bílek

27:35
    Hosté špatně střídají a jdou opět do oslabení. Navíc Moravec neudržel nervy ani na trestné lavici a proto putuje předčasně do kabin.

26:25
    Přeci jen se domácí radují z vyrovnání. Po bušením na vrata, která se nakonec otevřela. Nedrda přihrál před branku JAKUBU PROCHÁZKOVI, jenž zametl puk do branky. Asistence Nedrda, Machač.

24:44
    Moravec dostává dvě minuty za držení a jako bonus desetiminutový osobní trest za protesty.

22:20
    Domácí byli s pukem v útočném pásmu, kde se Baránek dopouští klukoviny, když zbytečně srazil k zemi soupeře.

21:34
    Šefl zkusil vyslat do šance JAKUBA ČMOLÍKA, který na dvou krocích nabral rychlosti a nadvakrát poslal puk mezi betony.

19:27
    Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Moravec – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

14:31
    Draci opět vyhořeli ve středním pásmu a Vlci to tak trestají druhou brankou, kterou vstřelil JIŘÍ MORAVEC. Asistence Peřina, Bříška.

13:14
    Hosté založili bleskově útočnou akci, kterou úspěšně dokončuje střelou mezi nohy MICHAL NEVYHOŠTĚNÝ. Asistence Vojtěch Havlas a Michal Gecko.

8:50
    Draci si zahrají první přesilovou hru. Peřina dostává dvě minuty za podražení.

Jiří Kosejk

Branky a nahrávky: 22. Čmolík (Šefl), 27. Procházka (Nedrda, Machač), 31. Nedrda (Baránek, Machač) – 14. Nevyhoštěný (Havlas, Gecko), 15. Moravec (Peřina, Bříška), 44. Pavlů (Nevyhoštěný, Havlas), 63. Šulc (Pavlů)

HC Draci Bílina: Mouček (Adámek) – Polák, Machač, Fučík, Lysov, Šefl, Brettschneider, Kolíček – Procházka, Nedrda, Bohm – Čmolík, Petráš, Baránek – Kučera, Jirkovský, Bačák, Kopřiva
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Hosnedl (Bouška) – Moravec, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Žalud, Švec, Bílek, Bříška, Peřina, Peřina, Nevyhoštěný, Havlas, Gecko, Mulac, Brokeš, Frk, Pulec

Rozhodčí: Kostourek – Schopf, Mašek