Kopřivnice – SHK Hodonín 0:10 (kon.) | Opava – Poruba 2011 4:5 (0:1 po s.n.) | Val. Meziříčí – Technika Brno 4:1 (kon.)
Šumperk – Vsetín 4:5 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 3:4 (0:2 po s.n.) | Kolín – Písek 4:2 (kon.)
Bílina – Jablonec n/N 3:4 (po pr.) | Klatovy – Řisuty 4:3 (kon.) | David Servis – Nymburk 5:3 (kon.)
Tábor – Mor. Budějovice 6:0 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 1:11 (kon.) | Kobra – Trutnov 3:2 (1:0 po s.n.)
Vrchlabí – Klášterec nO 2:3 (kon.) | Děčín – Sokolov 4:0 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC Kobra Praha
3:2 (2:1, 0:0, 0:1 - 0:0)
HC Trutnov
Sobota 19.11.2016, 18:002. liga skupina Západ • 16. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dobrý večer všem, kteří mají dnes večer v plánu sledovat textový přenos mezi týmy HC Kobra Praha a HC BAK Trutnov. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00. Celým zápasem vás bude provázet a příjemnou zábavu vám přeje Barbora Wolfová.

HC Kobra Praha: Bílek (Langer) – Vacek, Semrad, Švaříček, Šteiner, Verbík, Cafourek, Lang – Antončík, Jakeš, Jedlička, Matějček, Slanina, Tuma, Vlach, Hlinka, Kuchta, Kučera, Pulkrab, Matějek.

HC BAK Trutnov: Jeschke (Veselý) – Píša, Poul, Abrahám, Bezděk, Vácha, Beneš, Junek – Ukhin, Půlpán A., Hlaváček, Fedulov, Půlpán T., Janoušek, Kysela, Tatar, Smékal.

Rozhodčí: Vokřál – Marek, Ovsík..

Oba týmy jsou již nastoupeny na ledě, brzy bude vhozeno úvodní buly.

00:01

00:10
    Puku se ihned ujali domácí a míří do útoku.

00:40
    Od modré zkusil nahodit k bráně Švaříček. K dorážce už tam bohužel spoluhráče neměl.

01:05
    Zakázané uvolnění Trutnova.

01:38
    Bezděk vystřelil z levého kruhu, ale připravený Bílek střelu vyrazil.

02:33
    Verbík zaváhal na útočné modré, ale stihl se vrátit a převzít puk nazpět na hole domácích.

03:17
    Píšova střela od modré těsně míjí bránu domácích.

03:27
    Tomáš Půlpán dostal křížnou přihrávku před bránou Kobry, Bílek se ale bleskově přesunul proti jeho střele.

03:50
    Icing Trutnova. Vhazuje se po levici Jeschkeho.

04:16
    Kobra právě vstřelila branku!
    Domácí otevírají skóre utkání. Zpoza brány přihrál Jiří Jakeš puk k levé tyči na Jakuba Jedličku, který u vzdálenější tyče brány Trutnova našel volného ŠIMONA ANTONČÍKA, jenž už jen posunul kotouč za přesouvajícího se Jeschkeho. Asistence: Jakub Jedlička a Jiří Jakeš.

05:30
    Od vstřelení první branky se daří domácím držet útočné pásmo a Trutnovští se brání vyhazováním do středního pásma.

06:43

07:02
    Jedlička se dostal k puku na mezikruží a z otočky zkusil poslat puk směrem na bránu. Tu ale netrefil, a tak Jeschke nemusel vůbec zasahovat.

08:59
    Trutnov pouze brání a odvrací veškeré střely domácích.

09:35
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Peter Beneš – 2 min., podražení).

10:00
    Na konci domácích kombinací v úročném pásmu stál Šteiner, který od modré vypálil přesně do těla Jeschkeho.

10:20
    Kobra se nepřesnými přihrávkami sama připravuje o pásmo a musí zakládat útok znovu.

10:50
    Trutnov rozehrávku dobře napadá a vyhazuje za Bílka.

11:10
    Tentokrát cestu k útočnému pásmu domácích zastavuje odpískaný ofsajd.

11:35
    Hosté ubránili první oslabení a hrají v plném počtu.

11:44
    Zakázané uvolnění Kobry.

12:31
    Cafourek trefuje od modré pouze bránícího hráče hostí, puk se odrazil až do útočné třetiny Trutnova.

13:12
    Domácí nahazují za bránu Jeschkeho a oba týmy střídají.

14:04
    Zakázané uvolnění hostí.

14:54
    Domácí zvyšují své vedení na dvoubrankové. Při přečíslení domácích tři na dva si z levé na pravou stranu přihráli Michal Slanina na Martina Matějíčka a ten na DANIELA VLACHA, který už měl před sebou jen Otu Jeschkeho, kterého bez problému z pravého kruhu prostřelil u bližší tyče. Asistence: Martin Matějíček, Michal Slanina.

18:17
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Lukáš Tuma – 2 min., sevření puku rukou).

18:57
    Píša pálí od modré, bránu domácích ale míjí.

19:20
    Kobra vyváží puk až za Jeschkeho.

19:43
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Martin Semrad – trestné střílení, hákování).

19:43
    Trutnov právě vstřelil branku!
    Hosté proměňují trestné střílení a snižují vedení domácích. PETER BENEŠ, který byl faulován Semradem to udělal výborně. Po naznačení střely poslal puk po ledě přímo mezi betony stojícího Pavla Bílka.

20:00

První část rozhodně nebyla chudá na góly. O otevření skóre se postaral v páté minutě Antončík, kterého o deset minut později doplnil Vlach. Sedmnáct vteřin před koncem třetiny, ve které byli domácí viditelně lepším týmem, přišel faul Semrada, díky kterému jel hostující Beneš trestné střílení a faul potrestal proměněním. Stav utkání je tak po dvaceti minutách 2:1.
    Druhá třetina začne přibližně v 18:47.

20:01

20:10
    Tvrdý dojezd u mantinelu neustál Ondřej Poul a až za pomocí zdravotníků odjíždí na střídačku.

20:59

21:47
    Domácí po ukázkovém přejezdu do útočného pásma okolo Jeschkeho kombinují. Na střelu však ani jeden z hráčů nemá prostor.

22:06
    Icing Kobry. Vhazuje se po levici Bílka.

23:30
    Spousty nepřesností a další zakázané uvolnění domácích. Bílek musí být hodně pozorný v posledních momentech.

23:47
    Zakázané uvolnění i na druhé straně. Vhazuje se po pravici Jeschka.

24:12
    Švaříček dostal puk na levý kruh a byl tam úplně sám, Jeschkeho sice prostřelil, ale obránci hostí dokázali propadlý puk za gólmanovými zády zastavit těsně před brankovou čárou. Situace se neobešla bez nedovoleného zákroku. Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Lukáš Bezděk – 2 min., nedovolené bránění).

25:13
    Kobra se zatím ani neusadila v útočném pásmu.

26:12
    Tak v tomhle oslabení se Jeschke rozhodně nezapotil. Nešla na něj ani jedna střela. Trutnov hraje opět v plném počtu.

27:16
    Hlaváček jel úplně sám na Bílka, trefil však jen brankovou konstrukci domácích.

27:28
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Aleš Píša – 2 min., sekání).

29:01
    V této přesilovce se daří Kobře usadit se v útočném pásmu, ale střely zatím nikde.

29:28
    Domácí nevyužili ani další přesilovky. Trutnov v pěti.

30:12
    Tuma zkusil vypálit na mezikruží, střela ale končí v ochranné síti za bránou Jeschkeho.

32:05
    Pasáž hry, kdy se jen přejíždí z jedné strany kluziště na druhou, ani tentokrát nechybí.

32:52
    Zakázané uvolnění Trutnova. Vhazuje se po levici Jeschkeho.

33:19
    Zakázané uvolnění na druhé straně.

34:43
    Hlaváček jel úplně sám na Bílka. Ten předvedl skvělý zákrok a puk chytá do lapačky.

35:24
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Luboš Vacek – 2 min., krosček).

36:30
    Trutnovští zatím nic nevymysleli. Kobře se daří bez problému puk vyhazovat.

37:24
    Ani Trutnov nedokázal využít přesilovky. Domácí jsou v pěti.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé části, kde zatím nepadl ani jeden gól.

40:00

Druhá třetina byla oproti té první pro oko diváka značně nudnější. Nejen že nepadl ani jeden gól, ale ani pohledný hokej nebyl k mání. Stav utkání je stále 2:1.
    Třetí třetina začne přibližně v 19:36.

40:01

41:09
    Domácí se vydali po začátku části o útoku. Jeschke pro jistotu pokrývá lapačkou projíždějící puk.

42:43
    Aleš Půlpán z levého kruhu trefil vzdálenější tyč brány Bílka, puk se ale naneštěstí odrazil mimo.

43:28
    Hosté vyrovnávají stav utkání. JIŘÍ KYSELA si vzal puk ve středním pásmu a jel úplně sám na Bílka. Toho vymíchal a puk zavěsil pod horní tyč. Bez asistence.

45:03
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Lukáš Abrahám – 2 min., držení protihráče).

46:01
    Kobra se drží v útočném pásmu ,ale ke střelám se hráči nedostávají.

46:21
    Od modré to zkusil Švaříček, ale bránu přestřelil.

47:03

48:01
    Domácí nahazují puk za Jeschkeho a po delší době střídají.

49:12
    Přihrávku na levý kruh dostal Jakeš, který cílil mezi betony Jeschkeho. Ten je pohotově zaklapl a stav je tak stále nerozhodný.

50:15
    Ukhin zkusil nečekanou střelou z hranice pravého kruhu překvapit Bílka, ten však nakonec ani nemusel zasahovat, protože bránu minul.

50:33
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Roman Janoušek – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).

51:41
    Po několika nahozeních ze skrumáže před bránou ani jedno nekončí za brankovou čarou. Trutnov vyhazuje.

52:36
    Semrad vystřelil od modré, ale puk se dostal jen na hruď Jeschka.
    2. liga není jednoduchá soutěž...

54:10
    Jeschke stále drží svůj tým v zaručeně nejtěžší chvíli dnešního zápasu.

54:33
    Hosté ustáli čtyřminutové oslabení. Hrají v plném počtu.

55:30
    Trutnov zkouší nastřelovat všechny puky na bránu. Zatím je však Bílek pozorný.

56:20
    Oba týmy se snaží vstřelit gól aby si zajistili vedení a výhru po základní hrací době. Hraje se velmi otevřená hra.

57:10
    Kobra zkouší Jeschkeho ze všech úhlů.

58:00
    Probíhají poslední 2 minuty dnešního utkání a stav je nerozhodný 2:2. Vybojuje někdo všechny tři body, nebo se podíváme do prodloužení?

59:15
    Tomáš Půlpán byl v obrovské šanci u pravé tyče domácích, Bílka ale nepřekonal.

60:00

Následovat bude pětiminutové prodloužení tři na tři.

60:01

60:49
    Půlpán a po něm Píša zkoušeli vypálit z hranice levého kruhu na Bílka, ten však střely vyrazil pomocí betonů.

62:00
    Nyní to byl Kysela, kdo se snažil překovat pražského gólmana. Ten jeho pokus zlikvidoval lapačkou.

63:10
    Od druhé poloviny prodloužení jsou v útoku domácí. Jeschkeho zatím moc obránci hostí nepustili k zákrokům. Vše řeší oni.

63:56
    Ofsajd Trutnova. Vhazuje se po pravici Jeschkeho.

64:47
    Matějček byl sám proti Jeschkemu. Třikrát se trefil jen do betonů hostujícího gólmana.