Kopřivnice – SHK Hodonín 0:10 (kon.) | Opava – Poruba 2011 4:5 (0:1 po s.n.) | Val. Meziříčí – Technika Brno 4:1 (kon.)
Šumperk – Vsetín 4:5 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 3:4 (0:2 po s.n.) | Kolín – Písek 4:2 (kon.)
Bílina – Jablonec n/N 3:4 (po pr.) | Klatovy – Řisuty 4:3 (kon.) | David Servis – Nymburk 5:3 (kon.)
Tábor – Mor. Budějovice 6:0 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 1:11 (kon.) | Kobra – Trutnov 3:2 (1:0 po s.n.)
Vrchlabí – Klášterec nO 2:3 (kon.) | Děčín – Sokolov 4:0 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
2:3 (1:2, 0:0, 1:1)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Sobota 19.11.2016, 18:00 • DD Eletromont Aréna • 2. liga skupina Západ • 16. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

HC Stadion Vrchlabí: Abrahám (Jelínek) – Klement, Hejda, Jirků, Matějček, Kerekanič, Jandejsek, Kadavý, Chleborád – Procházka, Filip "C", Šťastný, Novák, Šimoníček, Bláha, Maďar, Urban, Čurda, Krsek, Miškovský, Oppelt

HC Klášterec nad Ohří: Lukeš (Kaššák) – Žižka, Páleník, Běhula, Kuncl, Sklenička, Zicho – Tupý, Charousek "C", Toušek, Hrdlička, Vrtek, Strunz, Macháček, Zdeněk, Deveri.

00:01

00:16
    Domácí začali první útok nepřesným pasem, který končí na zakázaném uvolnění. Vhazovat se bude před Abrahámem.

00:55
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Martin Klement podklouzl ve vlastním obranném pásmu, kotouče se zmocnil VLADISLAV VRTEK, který jel ještě se Strunzem na osamoceného Abraháma, kterého nakonec střelou po zemi překonal mezi betony. Klášterec se tak ujímá vedení 1:0! Asistence: Martin Strunz.

02:19
    Stadion se usadil v pásmu hostí, ovšem Lukeš v brance Klášterce příliš práce nemá.

02:47
    Patrik Maďar si najel z modré, kam dostal kotouč. Domácí útočník však nedokázal propálit Lukeše.

02:47
    Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Ondřej Toušek – 2 min., sekání).

03:35
    Kotouč je za brankou domácích, kteří s ním musí začínat nový útok od své vlastní branky,

04:03
    Stadionu se přesilovka nedaří. Hráči Klášterce se dokázali opět osvobodit a kotouč vyhodili až za branku, kterou střeží Abrahám.

04:47
    Hosté hrají v plném počtu.

05:00
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno. Jirků odvedl velký kus práce v útočné třetině. Přesným pasem našel hůl MARTINA MATĚJČKA, který neměl problém zasunout kotouč do odkryté klece. Asistence: Tomáš Jirků, Tomáš Bláha.

05:33
    Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Ondřej Toušek – 2 min., hákování).

06:03
    Filip dostal kotouč od Klementa, následně s ním udělal několik kroků a poslal ho před branku na volného Michala Procházku, kterému scházelo málo k tomu, aby poslal Stadion do vedení.

06:38
    Hosté mohou vystřídat. Unavené čtveřici se totiž podařilo dostat kotouč přes všechny čáry.

07:09
    Zpoza branky hledal Novák jednoho ze svých spoluhráčů, kotouč zasáhl nakonec Lukeš a vcelku si zavařil. Kotouč se motal na brankovišti, kde ho nakonec hostující gólman zalehl.

07:33

07:42
    Do velké šance se dostal Jiří Charousek, který se hnal sám na Abraháma, ten ho však dokázal pravým betonem vychytat. Následně se bude vhazovat v obranném pásmu Vrchlabí.

08:28
    Na druhé straně se do dobré šance prodral Dominik Novák, ale jeho pokus z velké blízkosti nebyl přesný.

09:17
    Lukeš raději přikryl odražený kotouč ve své lapačce před napadajícími hráči domácího celku.

10:08
    Jirků drží kotouč za svou brankou a čeká, až mu jeho spoluhráči dostřídají.

11:48
    Bláhova rána ze středního pásma byla příliš vysoká a skončila v ochranné síti. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

12:33
    V posledních minutách tempo hry lehce opadlo. K vidění je spousta nepřesností na obou stranách. Nyní se bude vhazovat po pravici Abraháma po zakázaném uvolnění domácích.

12:57
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Martin Matějček – 2 min., vysoká hůl).

13:14
    Hokejisté Klášterce se sami připravili o pásmo vinou nepřesné přihrávky. Nicméně hosté jsou stále u kotouče.

14:14
    Abrahám musel zasahovat proti pokusu jednoho z hostujících hráčů. Klášterec je v pásmu a snaží se dostat obrannou čtveřici pod tlak.

14:57
    Matějček je zpět na ledové ploše. Domácí jsou kompletní.

15:13
    Přesilová hra hostům skončila, ale to je mrzet nemusí. Rychlé přečíslení dokázal do prázdné branky zakončit JIŘÍ CHAROUSEK, který dokázal zpracovat Deveriho přihrávku. Asistence: Danko Deveri, Vladislav Vrtek.

16:23
    Patrik Maďar se dokázal vrátit a odstavit od kotouče jednoho z hostujících hráčů. Nakonec se s kotoučem dostal ještě do útočného pásma, kde způsobil poměrně slušný rozruch před brankou Klášterce.

17:32
    Hra se přelévá ze strany na stranu, avšak bez žádných větších šancí.

18:01
    Vrchlabí se provinilo proti pravidlům zakázaným uvolněním. Vhazování proběhne po pravé ruce Abraháma.

18:19
    Domácí šli do útoku, který skončil tak, že byl vrchlabský Procházka natlačen na branku, která se vychýlila ze svého normálního postavení.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

20:00

První dvacetiminutovka je zdárně u svého konce. Utkání se povedlo více hostům, kteří šli hned v první minutě po brance Vrtka do vedení. V páté minutě přišlo vyrovnání z hole Matějčka. Klášterec si však ještě v první třetině vzal své jednobrankové vedení zpět zásluhou Charouska. Zatím sledujeme vyrovnané utkání, avšak pro diváky zatím nepříliš pohledné. Doufejme, že se to ve druhé třetině změní.

20:01

20:31
    Charousek dostal krásnou nahrávku za obranu a upaloval na domácí branku. Hostující kapitán se rozhodl ke střele, avšak branku Vrchlabí minul.

20:34
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Tomáš Šťastný – 2 min., napadení).

21:14
    Klášterec se dostal až nyní do pásma, kde hosté kombinují s kotoučem na hokejkách.

21:36
    Kadavý vystihl přihrávku jednoho z hostujících a poslal kotouč ven z pásma.

21:55
    Domácí se dostali do pásma Klášterce, kde raději Lukeš přikryl kotouč ve své lapačce. Vhazovat se bude v obranném pásmu hostů.

22:34
    Vrchlabí je opět v plném poštu.

23:40
    Domácí celek byl v posledních minutách aktivnější. Hráči v modrých dresech kombinovali na polovině svého soupeře, avšak nikdo z vrchlabských se ke střele nedostal.

24:03
    Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Vladislav Vrtek – 2 min., podražení).

24:41
    Urban nádherně našel u levé tyče Šťastného, který v dobré pozici netrefil skákavý kotouč.

25:22
    O chvíli později se dostal do šance Oppelt, avšak v poslední chvíli mu kotouč vypíchl Lukeš. Stadion hraje přesilovou hru velmi slušně.

26:03
    Vladislav Vrtek si odpykal své dvě minuty a zapojuje se opět do hry. Klášterec je kompletní.

26:23
    Dominik Novák si vzal ve vlastním pásmu kotouč, projel s ním po pravé straně až do pásma Klášterce. Tam se snažil překvapit Lukeše střelou mezi betony, avšak hostující gólman si mezeru mezi betony pohlídal.

27:16
    Rozehrávka se domácím nepovedla. Kotouč přeskočil hůl jednoho z vrchlabských hráčů a skončil na zakázaném uvolnění.

27:35
    Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Miroslav Kuncl – 2 min., hákování).

28:07
    Domácí dobře kombinovali. Filip namazal na pravou stranu Šťastnému, který ihned pálil tahem, ovšem Lukeš utěsnil skulinky u pravé tyče hostující branky.

28:53
    Stadion i nadále kombinoval v útočné třetině. Ke kotouči se dostal na modré čáře Jiří Šimoníček, který vyslal tvrdý projektil, ovšem Lukeš se vyznamenal a přítomným divákům ukázal, jak to umí s lapačkou.

29:35
    Hostující celek hraje v plném počtu.

29:46
    Chvíli poté, co byli hosté kompletní se dostal jeden z hostujících hráčů za obranu, kde rychle pálil nápřahem. Abrahám si však počkal a kotouč následně schoval ve své výstroji.

30:58
    Lukše se jen ohlédl za střelou jednoho z domácích borců. Kotouč letěl nad brankou a ihned se ho zmocnili hosté, kteří s ním míří na branku Vrchlabí.

31:36
    Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Danko Deveri – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).

32:07
    Vrchlabští začali svou čtyřminutovou přesilovou hru dobře. Hokejisté v modrém se nastěhovali před branku svého soupeře, ale ke střele se nikdo nedostal.

32:45
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Martin Klement – 2 min., hrubost).

33:14
    Patrik Zicho se dral dopředu, ale o kotouč brzy přišel a domácí šli rázem do rychlého protiútoku, který zastavil dobrý obranný zákrok jednoho z hostujících obránců.

34:16
    Hosté drží kotouč za svou vlastní brankou a snaží se zklidnit hru.

34:45
    Domácí hrají v plném počtu a budou pokračovat ve zkrácené přesilové hře.

35:36
    Klášterec je také v plném počtu. Po delší době uvidím hru s pěti hráči na obou stranách.

36:04
    Po přiťuknutí Tomáše Jirků se dostal za modrou ke střele Tomáš Bláha, jehož pokus dokázal zachytit pohotový Lukeš v brance Klášterce.

36:34
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Jan Kadavý – 2 min., sekání).

37:04
    Vrchlabí se zatím ke kotouči nedostalo. Hosté drží kotouč na svých hokejkách, což se divákům nelíbí a ti to dávají hlasitě najevo.

37:25
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Martin Klement – 2 min., vysoká hůl).

37:47
    Hostující hráči ihned rozehráli a kombinovali v pásmu Horalů. Tlak Klášterce ukončila střela Kuncla od modré čáry. Kotouč po zásahu Abraháma končí v ochranné síti.

38:03
    Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Danko Deveri – 2 min., sekání).

38:34
    Kadavý je zpět na ledové ploše a ihned se zapojuje do hry.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

39:07
    To byla obrovská šance hostů. Jeden z týmu Klášterce se dokázal výborně prokličkovat skrze bránícího hráče a šel sám na Abraháma, kterého nakonec nedokázal propálit.

39:25

40:00

Druhá perioda je již historií. Sledovali jsme hru na obě strany, ovšem bez žádného střeleckého zápisu. Druhá třetina byl poměrně dost nervozní, což dokazuje počet vyloučených. Vrchlabí tedy půjde do třetí třetiny s jednobrankovým mankem. Jak utkání dopadne, se dozvíme za nějakých pětačtyřicet minut, tak u toho buďte s námi.

40:01

40:03

41:04
    Patrik Urban nahodil ze středního pásma kotouč na branku a rychle spěchal před brankoviště Klášterce. Lukeš raději podržel kotouč před dotírající útočníkem Vrchlabí.

41:38

41:55
    Matějček dostal nabito na levou stranu a ihned pálil. Kotouč však narazil pouze do masky hostujícího gólmana. Vhazovat se bude následně v útočném pásmu Vrchlabí.

42:36
    A znovu Matějček z levé strany, Lukeš jeho ránu neudržel, kotouč spadl na brankoviště a hra měla pokračovat dál. Rozhodčí však přerušil, což se domácímu publiku vůbec nelíbilo.

43:12
    Jandejsek neudržel kotouč v útočném pásmu, hosté si mohou na chvíli oddechnout.

43:38
    Klášterec hraje v pěti. Kuncl je zpět na ledové ploše.

44:43
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Daniel Miškovský – 2 min., hákování).

45:19
    Hosté jsou aktivní v přesilové hře. Obranná čtveřice se má co ohánět.

45:38
    Nakonec se domácím podařilo získat kotouč ve svůj prospěch.

46:04
    Klášterec se opět nastěhoval před branku Abraháma, který musí být v pozoru.

46:43
    Domácí jsou kompletní.

47:00
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Patrik Urban – 2 min., hákování).

47:30
    Bylo nařízeno trestné střílení pro HC Klášterec nad Ohří!

47:30
    JIŘÍ CHAROUSEK se rozjel k trestnému střílení, domácímu gólmanovi naznačil a poté vypálil mezi betony. Abrahám kotouč zasáhl, avšak ten mu se štěstím prošel až do branky. Bez asistence.

48:21
    Jirků se vydal dopředu, avšak proti přesile se finální přihrávka na Miškovského nepovedla. U kotouče jsou opět hosté.

49:00
    Domácí hrají v plném počtu.

49:43
    Domácí publikum propuká v jásot. Po menším zmatku před brankou přistrčil Novák kotouč na TOMÁŠE BLÁHU, který se neukvapil, kotouč si posunul na bekhend a pohodlně zavěsil. Asistence: Dominik Novák, Jiří Šimoníček.

50:37
    Po odrazu jednoho z hostujících obránců skončil kotouč mezi diváky, vhazovat se bude po levé ruce Lukeše.

51:28
    U levé tyče se zjevil zcela osamocen Čurda, ale ten nedokázal ve vyložené šanci přehodit kotouč Lukeše. Stadion je nyní jasně aktivnější a tvoří si šance.
    2. liga není jednoduchá soutěž...

52:37
    Na druhé straně šli hosté do přečíslení, které zakončil střelou do horní tyčky Martin Strunz. Abrahám se jen ohlédl za kotoučem.

53:50
    Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Jan Páleník – 2 min., vysoká hůl).

54:29
    Filip přistrčil kotouč Procházkovi, který se dostal na střed, odkud pálil. Lukeš však pohotově vyrazil kotouč vyrážečkou.

55:16
    Domácí kapitán nezvládl přihrávku a Vrchlabí se zbytečně připravilo o útočné pásmo. Nicméně u kotouče jsou i nadále hráči Stadionu.

55:50

56:20
    Na pravé straně se doslova urval Tomáš Bláha, který si to mířil směrem na střed. Domácí útočník pálil do Lukeše, ani následná dorážka se ovšem neujala.

57:48
    Naděje domácích se snižují. Dvě minuty za vražení na hrazení vyfasoval Tadeáš Hejda.

58:06
    Na ledové ploše zůstal ležet po jednom ze soubojů Michal Žižka. Vypadá to však, že hostující hráč bude v pořádku a bude pokračovat ve hře.

58:06
    Oddechový čas pro HC Stadion Vrchlabí.

58:06
    Domácí to zkouší bez gólmana. Hraje se tedy pět na pět!

58:44
    Hosté se snažili několikrát zakončovat do odkryté klece, ovšem bojovnost domácích jim to znemožnila. Hraje se stále pět na pět.

59:16

59:34
    Procházka naznačil na modré a kotouč poslal na levou stranu na Šťastného, který ihned pálil, ale střelu mu příliš nesedla, což Lukešovi velmi usnadnilo práci. Vhazovat se bude před gólmanem Klášterce.

59:48
    Domácí jsou kompletní a budou hrát posledních dvanáct vteřin v početní výhodě o dva hráče.

59:48
    Vhazovat se bude po pravé ruce hostujícího gólmana.

Je konec. Klášterec si připsal tři body do tabulky za vítězství 3:2. Ve třetí třetině se dostali hosté zásluhou Charouska z trestného střílení do vedení 3:1. Stadion se snažil, zasloužené snížení přišlo z hole Tomáše Bláhy. I přes závěrečný tlak a power play se Stadionu nepodařilo vyrovnat. Klášterec si tak odváží z Vrchlabí cenné vítězství 3:2. (20:21:42)

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 5. Matějček (Jirků, Bláha), 50. Bláha (Novák, Šimoníček) – 1. Strunz (Vrtek), 16. Charousek (Deveri, Vrtek), 48. Charousek (TS)

HC Tygři Klášterec nad Ohří: Lukeš (Kaššák) – Žižka, Páleník, Běhula, Kuncl, Sklenička, Zicho – Tupý, Charousek "C", Toušek, Hrdlička, Vrtek, Strunz, Macháček, Zdeněk, Deveri