L. Mikuláš – Haniska 6:1 (kon.) | Lipany – Bardejov 0:2 (kon.) | Lok. Košice – MFK Zvolen 4:0 (kon.)
R. Sobota – Spiš. N. Ves 0:4 (kon.) | Šamorín – Nové Mesto n/V 1:1 (kon.) | Skalica – Martin 3:2 (kon.)
Svätý Jur – Žilina B 0:1 (kon.) | Nitra – Sereď 2:1 (kon.)
MŠK Rimavská Sobota
0:4 (0:2)
FK Spišská Nová Ves
sk Sobota 19.11.2016, 13:00 • Futbalový štadión Rimavská Sobota • MONACObet liga

83
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Adekuoroye, prichádza Vandraško.

83
    Žltú kartu dostáva Petrán (MŠK Rimavská Sobota).

80
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Kováč, prichádza Baranyi.

78
    Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Spasojević, prichádza Gazda.

77
    Spišská Nová Ves dáva gól! Hostia nemajú dosť a pridávajú už štvrtý gól! Postaral sa o to MICHAL VILKOVSKÝ.

75
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Sirko, prichádza Vilkovský.

72
    Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Diamougue, prichádza Petrusz.

72
    Žltú kartu dostáva Janco (MŠK Rimavská Sobota).

67
    Spišská Nová Ves dáva gól! Dovolím si tvrdiť, že je rozhodnuté! Tretí gól v sieti Prošovského už domáci hráči tak ľahko nerozchodia. LUKÁŠ KOVÁČ pridáva svoj druhý dnešný gól.

63
    Odobratie lopty, rýchly brejk a následná strela mimo bránu. Hostia mohli tento zápas definitívne rozhodnúť!

53
    Žltú kartu dostáva Husanik (MŠK Rimavská Sobota).

46
    Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Lačarak, prichádza Püšpöky.

39
    Spišská Nová Ves dáva gól! Hostia vedú už o dva góly! Približne šesť minút pred koncom polčasu si pripísali už druhý gól. Autorom gólu je LUKÁŠ KOVÁČ.

28
    Žltú kartu dostáva Adekuoroye (FK Spišská Nová Ves).

24
    Žltú kartu dostáva Morháč (MŠK Rimavská Sobota).

20
    Žltú kartu dostáva Palutka (FK Spišská Nová Ves).

4
    Spišská Nová Ves dáva gól! Hostia sa ujímajú vedenia v úvode zápasu. TOMÁŠ ČEKOVSKÝ je strelcom gólu.