Groznyj – Tomsk 0:0 (kon.)
FK Achmat Groznyj
0:0 (0:0)
FK Tom Tomsk
Pondělí 21.11.2016, 17:00 • Ahmat Arena, Groznyj. Kapacita: 30,597 diváků. • Ruská Premier Liga • 14. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (18:58:40)

Fauly: 16:28.

Je konec! Branku jsme nakonec neviděli ani ve druhém poločase. Stejně jako v první půli byli mnohem aktivnější hráči Těreku, ale nedokázali převahu na míči využít ke vstřelení gólu. Neblíže byl po odvráceném centru z pravé strany Oleg Ivanov, ale ve stoprocentní šanci jeho levačka selhala. Bod je určitě pro Tomsk velmi cenný! Po čtyřech prohraných zápasech bere tým i s Davidem Jablonským alespoň bod. Pro ambiciózní Těrek je to velká ztráta v boji o přední část tabulky.

90+4

90+4
    Střídající Sergej Samodin si již přál konec zápasu a za příliš mnoho řečí dostává ještě žlutou kartu.

90+3
    Velká mela v poslední nastavené minutě před hostujícím vápnem. Míč nakonec získal pro sebe Mbengue. Dostal se i do vápna, ale tam minul míč při střele.

90+3
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90+2
    Střídání v týmu FK Tom Tomsk: ze hřiště odchází Aslan Dudijev, přichází Kirill Pogrebňak.

90+1
    Již v nastaveném čase se domácí dostali alespoň k rohovému kopu. Od rohového praporku poslal míč do vápna Ivanov, ale po odvrácení a následném faulu Grozava budou rozehrávat hosté.

90
    Po velmi dlouhém čase se také hosté předvedli v útoku. Z nenápadné akce se vyklubala nebezpečná přihrávka do vápna. Samodin si však neporadil s obráncem a k míči se nedostal.

89
    Minutu před koncem se dostal do souboje Ivanov s Tiškinem. Ten zůstává na trávníku po lehkém přistrčení soupeře. Po krátkém přerušení může zápas pokračovat.

88
    V závěru zápasu roste tlak domácího celku, ale stále nepřichází ani náznak povedené kombinace, která by vedla k zakončení z výhodné pozice.

87
    Snad druhý zákrok Kočenkova po střele. Oleg Ivanov se odhodlal ke střele ze střední vzdálenosti, ale hostujícího gólmana nepřekvapil.

86
    Velmi důležitý zákrok před vápnem předvedl Kovalčuk, který se druhém poločase téměř vytratil ze hřiště. Zastavil průnikovou přihrávku na Balaje, který už číhal na míč za obranou.

85
    Hosté již natahují čas. Vhazování trvalo Golyševovi velmi dlouho. Navíc hosté rychle ztrácejí míč po faulu na Kuzjajeva.

84
    Domácí fotbalisté začínají riskovat v útoku. To se jim ale zatím nevyplácí. Nyní musel dokonce před Samodinem odkopávat míč Semjonov.

83
    Střídající Grozav byl také stejně jako Roshi velmi aktivní směrem dopředu. Ve vápně si však příliš předkopl míč a ten končí za brankovou lajnou.

82
    Oba týmy mají zhruba poslední desetiminutovku ke vstřelení branky, která by mohla rozhodnout o vítězi.

80
    Střídání v týmu FK Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Facundo Píriz, přichází Ablaye Mbengue.