Pátek 25.11.2016, 20:30 • Jan Breydelstadion, Brugge • Belgická liga • 16. kolo

Střely mimo: 9:5.
    Rohy: 6:3.
    Ofsajdy: 2:5.
    Fauly: 15:17.

Druhý poločas přinesl fantastickou podívanou. Především hráči domácích Brugg se na trávníku fotbalem bavili. Ještě v prvním poločase otevřel skóre z pokutového kopu Jelle Vossen. Druhá část hry začala tříbrankovou přestřelkou. Nejdříve si připsal branku Izquierdo, následně z protiútoku odpověděl Bjelica, ale znovu vše upravil král dnešního zápasu Jelle Vossen. Zlom přišel s neproměněným pokutovým kolem Dalibora Veselinoviće. Hosté mohli snížit na rozdíl jedné branky, ale Butelle výborně vystihl střelu od penaltového bodu. Následně Vossen přidal ještě dva zásahy, podpořil ho také Vanaken a bylo po zápase. Mechelen odjíždí z Brugg s debaklem!

90

90
    Rozhodčí nenastavil ani minutu ve druhém poločase a tak zápas končí v devadesáté minutě.

89
    Minutu před koncem se stále nemohou dostat hráči Mechelenu k míči. Na druhé straně přišla další nepříjemná střela po které musel Colin Coosemans skákat.

88
    Tak přece jen ještě jedno ohrožení branky. Ruud Vormer se dostal ke střele po zpětné nahrávce, ale nebyl přesný a míč proletěl kolem pravé tyče.

87
    Fotbalisté Brugg jsou naprosto v pohodě a hru si užívají. Naopak hosté by už se nejraději viděli ve sprchách. Domácí ji už jen přihrávají na své polovině.

86
    Coosemans musel ještě jednou zasahovat. Střídající Refaelov si potáhl míč do osy trávníku a vypálil. Hostující brankář byl připravený.

85
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Vossen, přichází Wesley.

84
    Domácí naprosto ovládají hru ve středu pole a přidávají další nepříjemný útok. Na pravé straně se chtěl dostat až do vápna Claudemir, ale nyní byl zastaven.
    83. VOSSEN - 6:1

83
    Bruggy právě vstřelily branku!
    A šestá branka opravdu přichází. Po fantastické kombinaci se dostal ke střele zpoza vápna JELLE VOSSEN, který přidává střelou k tyči již svou čtvrtou branku v dnešním zápase!

81
    Zápas už je rozhodnutý, ale stále zbývá zhruba deset minut do konce utkání. Domácí chtějí ještě přidat další branky a tlačí se do útoku.
    79. VANAKEN - 5:1

79
    Pátá branka domácího celku! Po nepřesné rozehrávce ve středu pole se k míč dostal Vormer, který našel na pravé straně Vossena. Ten tentokrát nahrával osamocenému HANSI VANAKENOVI, který už měl jednoduchou úlohu.

78
    Z volného přímého kopu se dostal do zakončení Van Rhijn. Jeho dělovka ze třiceti metrů šla však jen nad branku.

77
    Bruggy stále pokračují v aktivní hře směrem dopředu. Nyní musel rychlou akci domácích zastavit jen za cenu faulu Rits.

76
    U středové lajny byl faulován Vormer, rozhodčí však ponechal výhodu domácímu týmu. Vossen ale z nedobré pozice pálil jen nad branku. Dodatečně dostal žlutou kartu hostující Filipović.

Vít Schück

Branky: 39. Vossen (pen.), 49. Izquierdo, 52. Vossen, 64. Vossen, 79. Vanaken, 83. Vossen – 51. Bjelica

Karty:   58. Denswil (BGY) – 38. Chen (MEC), 76. Filipović (MEC)

Neproměněná penalta: 59. Veselinović (MEC), brankář Butelle zneškodnil

Střely na branku: 14:4. Střely mimo: 9:5. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 15:17.
    Club Bruggy KV: Butelle – van Rhijn, Poulain, Denswil, De Bock – Claudemir, Vormer, Vanaken – Limbombe (73. Gedoz), Vossen (85. Wesley), Izquiero (72. Refaelov)
    Náhradníci: Bruzzese – Wesley, Refaelov, Pina, Gedoz, Cools, Mechele

YR KV Mechelen: Coosemans – Chen, Cocalic, Vitas, Bjelica, El Messaoudi (70. Filipović) – Rits, Schouterden (62. Verdier), Matthys, Kolovos (61. Croizet) – Veselinović
    Náhradníci: Swolfs – Croizet, Cobbaut, Cleemput, Filipović, Claes, Verdier

Rozhodčí: Smet – Gilon, Dens (vš. Belgie)