Mladá Boleslav – Slavia 2:0 (kon.) | Dukla Praha – Č. Budějovice 1:4 (kon.) | Bohemians 1905 – Karviná 2:0 (kon.)
Třinec – Liberec 1:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905
2:0 (1:0)
MFK Karviná
Neděle 27.11.2016, 13:30 • SK Horní Měcholupy • Juniorská liga • 15. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji pěkný zbytek dne. (15:29:16)

Utkání je u konce. Domácí ve druhém poločas přidali druhý gól, když se z penalty prosadil Jeslínek. Bohemians tak proti favoritovi vybojovali velmi cenné tři body.

90

90
    Hosté jej na přední tyči odvrátili, nicméně domácí zůstanou až do vypršení žádné hrací doby v kombinaci.

89
    Ještě jeden rohový kop pro Bohemians.

88
    Utkání se již pouze dohrává, domácí drží míč na útočné polovině a pohodlně šetří cenné vteřinky.

88
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Jeslínek, přichází Kučera.

85
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Věchtík, přichází Horizrál.

84
    Vzápětí měli hosté další standardní situaci, tentokrát z levé strany, ale jejich rozpoložení rezultovalo její rozehrání, když Sas poslal míč zhruba pět metrů nad branku.

83
    Tentokráte se rozehrávky ujal Karčmář, který propálil zeď, ale trefil jen náruč připraveného brankáře Šrámka.

82
    Jeden z hostů byl na hranici vápna faulován, Karviná má další dobrou střeleckou parketu, ze které může snížit.

80
    Akci hostů nyní na levé straně zastavil ofsajd.

78
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Grohmann, přichází Fotr.

77
    Sas dostal pas na levé straně hřiště, naznačil přihrávku a dostal se ke střele z hranice vápna, nicméně jeho razantní pokus byl zablokován.

76
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Mládek, přichází Whittingham Ryan.

75
    Do brejku však vyrazili znovu domácí, ale jejich akci utnul opět praporek rozhodčího – ofsajd.

74
    Do konce zápasu zbývá zhruba čtvrthodina, u míče jsou nyní Karvinští, kterým ale duel nevychází vůbec podle představ.

72
    Na opačné straně se vydal do brejku Jeslínek, který mohl přidat svou druhou branku, ale nakonec pravou tyč branky Karviné svým pokusem minul!

71
    Hosté měli k dispozici přímý kop, k němuž se postavil Kania a rozehrál ho nakrátko, ale rána z první byla zablokována.
    70. Jiří JESLÍNEK - 2:0

70
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Domácí vedou již o dvě branky! K penaltě se postavil JIŘÍ JESLÍNEK a i když střídající Přibyl vystihl směr jeho rány, tak pokus domácího hráče po zemi k pravé tyči byl hodně přesný – 2:0!

68
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Karčmář, přichází Přibyl.

67
    A hostující brankář Pastornický dostává za svůj nebezpečný zákrok rovnou červenou kartu! Hosté budou dohrávat o deseti!

67
    Nakonec je z toho penalta!

66
    Ve vápně následně zůstává na druhé straně hřiště ležet po střetu s brankářem jeden z domácích hráčů, uvidíme, jak rozhodčí vyhodnotí celou situaci.
    65. Přímý kop hostů

65
    K míči se postavil Ostap Sas, jeho rána přeletěla zeď, ale míč se nakonec vytočil kousek vedle pravé tyče branky Bohemky!

64
    Jeden z hostujících fotbalistů byl faulován kousek před pokutovým územím, Karvinští mají k dispozici hodně zajímavý volný přímý kop z hranice vápna.

63
    Domácí chtěli překvapit Karvinou dlouhým nákopem, za nímž se hnal Jindřišek, jehož však zastavil praporek pomezního rozhodčího – ofsajd.

61
    Karviná se hodně snaží o vyrovnání, ale hostům zatím ve druhém poločase chybí potřebný klid na kopačkách, který z jejich strany nepřichází.

59
    Dopředu vyrazili hosté po pravé straně, dobře si narazili, ale jejich akci zastavil těsný ofsajd.

58
    Vaníček dobře prošel po pravé straně až k hranici vápna, kde ale jeden z hostů ztlumil jeho ránu a míč skončil následně v rukavicích brankáře hostů.

56
    V další akci se už dostali domácí po sérii odrazů ke střele, nicméně rána jednoho ze záložníků byla hodně pomalá, a tak balón doputoval jen do rukavic brankáře Karvinských.

55
    Jeden z domácích se na levé straně uvolnil přes obránce, ale centroval jen do náručí brankáře Karviné. Brankář Pastornický chtěl rychle rozehrát, ale jeho výkop byl jen pozdravem pro brankáře Šrámka.

53
    Hosté jsou nyní aktivně usazeni na polovině svého soupeře, nicméně obrana Bohemians zatím působí na výbornou.

52
    Po nepřehledné situaci na polovině hřiště se dopředu vydali domácí hráči a ke střele napřáhl Věchtík, ale jeho pokus skončil vysoko nad brankou.

50
    Opačným směrem se hnal za dlouhým míčem Kania, ale přihrávka na něj byla příliš dlouhá, a navíc mu byl odpískán ofsajd.

49
    Klokani však zahrávali posléze další přímý kop, na který si naběhl Vacík, ale jeho hlavička v záklonu mířila kousek vedle pravé tyče.

48
    Rohový kop mířil dobře na přední tyč, ale hostující fotbalisté se nadvakrát ubránili.
    47. Přímý kop domácích

47
    K míči se postavil domácí Josef Jindřišek, který dobře překopl zeď, ale pozorný Pastornický jeho ránu vyrazil pohotově nad břevno!

47
    A hned ve druhé minutě druhého poločasu mají domácí k dispozici velmi nadějnou standardní situaci ze samé hranice vápna.

46
    Domácí uvedli míč do hry a zatím pohodlně kombinují na vlastní obranné polovině.

46
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Kovařík, přichází Behan.
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Kania, přichází Řapek.

46

Druhý poločas začne přibližně v 14:32.

45

44
    Hostům se ale první poločas nedaří podle představ, nyní mohl dopředu po pravé straně Kania, ale míč mu smolně utekl do zámezí.

43
    Celá akce Pražanů vyvrcholila centrem na zadní tyč, který byl hodně nepřesný, a Pastornický tak bude vykopávat od své svatyně.

42
    Na pravé straně se přes dva soupeře uvolnil Buchta, ale fotbalisté ve žlutém nakonec jeho centr do šestnáctky zablokovali.

41
    První poločas se pomalu chýlí ke svém konci, u míče jsou Klokani, kteří se pokusí do konce první půle přidat ještě jednu branku.

39
    Následně akci Slezanů přerušil útočný faul Suse, znovu rozehrává Bohemka.

38
    Domácí vystihli ale jejich kombinaci a vyrazili dopředu, Vacík se ale ke střele kvůli pomalé přihrávce nedostal.

37
    Nyní jsou u míče znovu Karvinští, kteří kombinují na obranné polovině, ale dopředu se příliš neženou.

36
    Jeslínek dostal dobrou přihrávku na levou stranu, ale jeho postup přerušil obránce soupeře, který jej nepustil k centru.

35
    Nakonec celá akce Karviné vyvrcholila hodně nepřesný centrem, po kterém se rozehrávky z výkopu domácí brankář.

34
    Kania dostal pěknou přihrávku na střed vápna, míč si ale příliš předkopl a domácí zvládli odvrátit míč do bezpečí.

33
    Hosté se postupem času osmělují a snaží se hodně napadat rozehrávku Pražanů, ale Bohemians zatím jejich presinku odolávají.

32
    Šrámek rozehrál nakrátko a jeho spoluhráči se po levé straně ženou dopředu.

31
    Na opačné straně centroval zprava Dendis, ale domácí nakonec nadvakrát srazili jeho pas do autu.

30
    Po půlhodině hry zatím patří aktivita domácím fotbalistům, kteří drží míč na útočné polovině a hledají další okénko v obraně soupeře.

29
    Další nebezpečnou ránu vyslal Jindřišek, ovšem jeho pokus byl zablokován.

28
    Domácí jsou v poslední minutách mnohem aktivnější a nadále jsou usazeni na polovině svého soupeře.

26
    Domácí se ujímají vedení! Přesnou ranou z pravé strany vápna zamířil přesně JIŘÍ JESLÍNEK – 1:0!

24
    Vzápětí se po levé straně prohnal dopředu Jeslínek, snažil se nacentrovat na zadní tyč, ale jeho pas vyletěl vysoko nad branku.