Martin – Orange 20 5:0 (kon.)
HK VITAR Martin
5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
HK Orange 20
sk Úterý 29.11.2016, 18:00 • Martinské hokejové centrum • Tipos Extraliga (SR) • 24. kolo

54:20
    Martin dal gól!
    Peter Galamboš vrátil puk TOMÁŠOVI RUSINOVI, ktorý trafil ponad plece brankára. Durnému však zakrýval výhľad Hedera. Druhá asistencia pripísaná Jaroslavovi Markovičovi.

51:12
    Michal Fabian (MAR) inkasuje dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

45:40
    SERGEI KOROSTIN z pravej strany prekvapil brankára, ktorý mal čiastočne zakrytý výhľad. Asistencie si pripisujú Patrik Koyš a Tomáš Brňák.

45:04
    Miroslav Struška (S20) inkasuje dve minúty za faul lakťom.

39:43
    Radomír Heizer (MAR) inkasuje dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

32:05
    TOMÁŠ POKRIVČÁK sa dočkal v stretnutí zaslúženého gólu. Michal Murček nezakončil svoj pokus gólom, Pokrivčák už ale áno. Asistenciu si pripisuje ešte Róbert Varga.

29:15
    MICHAL FABIAN dokázal prestreliť hosťujúceho brankára po tom ako mu puk vrátil Radomír Heizer po spolupráci s Patrikom Koyšom.

29:05
    Potrestaná hráčska lavica hostí za príliš veľa hráčov na ľade. Dvojminútový trest si odsedí Martin Bdžoch.

24:27
    Marek Pacalaj (MAR) inkasuje 5+DKZ za napadnutie.

22:41
    Martin Leško (MAR) inkasuje dve minúty za držanie. K tomu inkasuje aj 10-minútový osobný trest za nešportové správanie.

12:51
    Tomáš Pokrivčák strieľal na bránku. JERE PULLI ešte dokázal pred brankárom tečovať puk, ktorý sa dostal za jeho chrbát. Druhú asistenciu si pri góle pripisuje Róbert Varga.