Sprint žen, 7,5 km, Östersund | Vítěz: M. Dorinová Habertová (FRA) (kon.) | | | Sprint mužů, 10 km, Östersund | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
Sjezd mužů, Val d'Isere | Vítěz: K. Jansrud (NOR) (kon.) | | | Sjezd žen, Lake Louise | Vítěz: I. Štuhecová (SLO) (kon.) |
Závod družstev HS140, Klingenthal | Vítěz: Polsko (kon.) |
Běh 10 km, Lillehammer | Vítěz: C. Halfvarsson (SWE) (kon.) | | | Ženy 5 km volně, Lillehammer | Vítěz: J. Digginsová (USA) (kon.) |
Skoky HS100, Lillehammer | Vítěz: J. Rydzek (GER) (kon.) | | | Běh 10 km, Lillehammer | Vítěz: E. Frenzel (GER) (kon.) |
konec
SP - závod družstev HS140, Klingenthal
Vítěz: Polsko
Tomáš Lysý
Giambattista Carli (ITA), Josef Slavík (CZE), Juergen Thomas (GER), Lech Pochwala (POL), Marion Vettori (AUT)
Konečné pořadí týmového závodu:
Konečné pořadí:
1. Polsko 1128,7 bodů
2. Německo 1087,2 b.
3. Rakousko 1086,3 b.
4. Norsko 1024,2 b.
5. Slovinsko 1013,4 b.
6. Česká republika 987,1 b.
7. Japonsko 961,3 b.
8. Švýcarsko 882,2 b.
Pořadí po 1. kole:
Pořadí po prvním kole:
1. Polsko 562,1 bodů
2. Rakousko 545,8 b.
3. Německo 545,1 b.
4. Norsko 510,8 b.
5. Česká republika 506,1 b.
6. Slovinsko 490,6 b.
7. Japonsko 475,2 b.
8. Švýcarsko 459,6 b.
- postup do 2. kola
9. Rusko 459,1 b.
Startovní listina
1. (1) Killian Peier (SUI)
2. (1) Vojtěch Štursa (CZE)
3. (1) Denis Kornilov (RUS)
4. (1) Taku Takeuchi (JPN)
5. (1) Robert Johansson (NOR)
6. (1) Piotr Zyla (POL)
7. (1) Jurij Tepes (SLO)
8. (1) Michael Hayboeck (AUT)
9. (1) Markus Eisenbichler (GER)
1. (2) Gabriel Karlen (SUI)
2. (2) Tomáš Vančura (CZE)
3. (2) Roman Sergejevič Trofimov (RUS)
4. (2) Kento Sakuyama (JPN)
5. (2) Andreas Stjernen (NOR)
6. (2) Kamil Stoch (POL)
7. (2) Jaka Hvala (SLO)
8. (2) Stefan Kraft (AUT)
9. (2) Andreas Wellinger (GER)
1. (3) Gregor Deschwanden (SUI)
2. (3) Lukáš Hlava (CZE)
3. (3) Dmitrij Vassiljev (RUS)
4. (3) Noriaki Kasai (JPN)
5. (3) Johann Andre Forfang (NOR)
6. (3) Dawid Kubacki (POL)
7. (3) Domen Prevc (SLO)
8. (3) Andreas Kofler (AUT)
9. (3) Richard Freitag (GER)
1. (4) Simon Ammann (SUI)
2. (4) Roman Koudelka (CZE)
3. (4) Jevgenij Klimov (RUS)
4. (4) Daiki Ito (JPN)
5. (4) Daniel Andre Tande (NOR)
6. (4) Maciej Kot (POL)
7. (4) Peter Prevc (SLO)
8. (4) Manuel Fettner (AUT)
9. (4) Severin Freund (GER)
Konečné pořadí:
1. Polsko 1128,7 bodů
2. Německo 1087,2 b.
3. Rakousko 1086,3 b.
4. Norsko 1024,2 b.
5. Slovinsko 1013,4 b.
6. Česká republika 987,1 b.
7. Japonsko 961,3 b.
8. Švýcarsko 882,2 b.
Pořadí po 1. kole:
Pořadí po prvním kole:
1. Polsko 562,1 bodů
2. Rakousko 545,8 b.
3. Německo 545,1 b.
4. Norsko 510,8 b.
5. Česká republika 506,1 b.
6. Slovinsko 490,6 b.
7. Japonsko 475,2 b.
8. Švýcarsko 459,6 b.
- postup do 2. kola
9. Rusko 459,1 b.
Startovní listina
1. (1) Killian Peier (SUI)
2. (1) Vojtěch Štursa (CZE)
3. (1) Denis Kornilov (RUS)
4. (1) Taku Takeuchi (JPN)
5. (1) Robert Johansson (NOR)
6. (1) Piotr Zyla (POL)
7. (1) Jurij Tepes (SLO)
8. (1) Michael Hayboeck (AUT)
9. (1) Markus Eisenbichler (GER)
1. (2) Gabriel Karlen (SUI)
2. (2) Tomáš Vančura (CZE)
3. (2) Roman Sergejevič Trofimov (RUS)
4. (2) Kento Sakuyama (JPN)
5. (2) Andreas Stjernen (NOR)
6. (2) Kamil Stoch (POL)
7. (2) Jaka Hvala (SLO)
8. (2) Stefan Kraft (AUT)
9. (2) Andreas Wellinger (GER)
1. (3) Gregor Deschwanden (SUI)
2. (3) Lukáš Hlava (CZE)
3. (3) Dmitrij Vassiljev (RUS)
4. (3) Noriaki Kasai (JPN)
5. (3) Johann Andre Forfang (NOR)
6. (3) Dawid Kubacki (POL)
7. (3) Domen Prevc (SLO)
8. (3) Andreas Kofler (AUT)
9. (3) Richard Freitag (GER)
1. (4) Simon Ammann (SUI)
2. (4) Roman Koudelka (CZE)
3. (4) Jevgenij Klimov (RUS)
4. (4) Daiki Ito (JPN)
5. (4) Daniel Andre Tande (NOR)
6. (4) Maciej Kot (POL)
7. (4) Peter Prevc (SLO)
8. (4) Manuel Fettner (AUT)
9. (4) Severin Freund (GER)
1. Polsko 1128,7 bodů
2. Německo 1087,2 b.
3. Rakousko 1086,3 b.
4. Norsko 1024,2 b.
5. Slovinsko 1013,4 b.
6. Česká republika 987,1 b.
7. Japonsko 961,3 b.
8. Švýcarsko 882,2 b.