Demetrious Johnson (USA) - Tim Elliott (USA) | Vítěz: D. Johnson - na body (kon.) |
Stíhačka žen, 10 km, Östersund | Vítěz: G. Koukalová (CZE) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 12,5 km, Östersund | Vítěz: A. Babikov (RUS) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Val d'Isere | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | Obří slalom mužů, 2. kolo, Val d'Isere | Vítěz: M. Faivre (FRA) (kon.) |
SuperG žen, Lake Louise | Vítěz: L. Gutová (SUI) (kon.) |
Muži HS140, Klingenthal | Vítěz: D. Prevc (SLO) (kon.) |
Stíhačka žen, 10 km, Lillehammer | Vítěz: H. Wengová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 15 km, Lillehammer | Vítěz: M. J. Sundby (NOR) (kon.) |
Skoky HS138, Lillehammer | Vítěz: T. Watanabe (JPN) (kon.) | | | Běh 10 km, Lillehammer | Vítěz: E. Frenzel (GER) (kon.) |
konec
SP - stíhačka žen, 10 km, Lillehammer
Vítěz: H. Wengová (NOR)
Tomáš Kubečka
Konečné pořadí
1. Heidi Wengová (NOR) 28:46.1
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +16.1
3. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +21.0
4. Marit Bjørgenová (NOR) +57.5
5. Stina Nilssonová (SWE) +1.26.1
6. Julija Čekaljovová (RUS) +1.31.0
7. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +1.33.4
8. Jessica Digginsová (USA) +1.39.4
9. Laura Mononenová (FIN) +1.43.3
10. Ragnhild Hagaová (NOR) +1.50.7
43. Petra Nováková (CZE) +3.57.6
54. Karolína Grohová (CZE) +5.02.9
56. Kateřina Berousková (CZE) +5.22.9
58. Alena Procházková (SVK) +5.59.8
1. Heidi Wengová (NOR) 28:46.1
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +16.1
3. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +21.0
4. Marit Bjørgenová (NOR) +57.5
5. Stina Nilssonová (SWE) +1.26.1
6. Julija Čekaljovová (RUS) +1.31.0
7. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +1.33.4
8. Jessica Digginsová (USA) +1.39.4
9. Laura Mononenová (FIN) +1.43.3
10. Ragnhild Hagaová (NOR) +1.50.7
43. Petra Nováková (CZE) +3.57.6
54. Karolína Grohová (CZE) +5.02.9
56. Kateřina Berousková (CZE) +5.22.9
58. Alena Procházková (SVK) +5.59.8
Petra Nováková vstoupí do závodu ze 42. příčky se ztrátou 1:43.Karolína Grohová a Kateřina Berousková nabraly ztrátu přes dvě minuty.
1. Heidi Wengová (NOR) 28:46.1
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +16.1
3. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +21.0
4. Marit Bjørgenová (NOR) +57.5
5. Stina Nilssonová (SWE) +1.26.1
6. Julija Čekaljovová (RUS) +1.31.0
7. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +1.33.4
8. Jessica Digginsová (USA) +1.39.4
9. Laura Mononenová (FIN) +1.43.3
10. Ragnhild Hagaová (NOR) +1.50.7
43. Petra Nováková (CZE) +3.57.6
54. Karolína Grohová (CZE) +5.02.9
56. Kateřina Berousková (CZE) +5.22.9
58. Alena Procházková (SVK) +5.59.8 (10:55:58)