Chrudim – Hradec Králové 1:3 (kon.) | Chrudim – Gamaspol Jeseník 8:2 (kon.) | Chrudim – Vysoké Mýto 2:1 (kon.)
FK Chrudim
8:2 (4:1)
AC Gamaspol Jeseník
Neděle 04.12.2016, 12:30Dorostenecká liga futsalu

Konec zápasu. (13:22:26)

39:40
    V poslední minutě si Jeseník vytváří souvislý tlak, na výsledku to ale již nic nezmění.

38:17
    Jiří Batelka mohl vstřelit gól s číslem čtyři, jeho radosti ale zabránila tyčka!

36:38
    Na konto Gamaspolu přibyl pátý akumulovaný faul, Chrudim je v současné době na čísle tři.

34:46
    Gamaspol právě vstřelil branku!
    Oddechový čas pomohl hostům ke vstřelení druhé branky, standardní situaci přetavil v úspěšnou trefu JAN KŘÍŽÁK – 8:2!

32:49
    Gamaspol má na kontě již čtyři akumulované fauly, ani to mu na pohodě příliš nepřidá. O vítězi daného duelu je ale již dávno rozhodnuto.

30:17
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Tak to je debakl! Kromě Jányše hattricku dosáhl i JIŘÍ BATELKA, nyní se prezentoval přesnou ranou do horní poloviny branky – 8:1!

28:28
    Brankáři Balčirákovi byla odpískána hra rukou mimo vymezené území, se standardní situací ale Batelka nedokázal naložit úplně nejlépe. Jeho přímé zakončení hostující gólman zlikvidoval!

26:09
    Chrudim v tomto utkání dominuje , dočkají se jejich příznivce desetigólového debaklu?

24:48
    Máme zde hattrick! JAKUB JÁNYŠ dostal balon na levou stranou a přesnou ranou pod nohou brankáře navýšil gólový rozdíl na šest branek – 7:1!

24:30
    Martin Minář měl na druhé straně na zakončení spoustu času, balon ale poslal přímo do rukavic pozorného Novotného.

21:38
    Domácí hrají ve velké pohodě a z volného přímého kopu přidávají úder s pořadovým číslem šest. Střelcem je znovu VOJTĚCH BUREŠ, který poslal balon přímo pod břevno – 6:1!

21:27
    Brankář Balčirák loví ze své sítě balony i po pauze, tentokrát měl po dobré práci Batelky před sebou odkrytou branku VOJTĚCH BUREŠ – 5:1!

20:51
    Do druhého poločasu vlétl po hlavě zejména chrudimský kapitán Unger, který se chtěl prodrat ke své první dnešní trefě. Do zakončení ho ale hosté nepustili.

20:01

20:00

19:55
    Jakub Jányš mohl dokonat hattrick, jeho velkou šanci ale zastavila tyčka jesenické klece!

19:27
    Říha obětavým zákrokem srazil velkou šanci jenom na rohový kop. Podaří se Gamaspolu v první půli ještě udeřit?

18:58
    Unger předvedl pohlednou samostatnou akci, prudké zakončení pravačkou se ale mezi tři tyče nevešlo.

Petr Dejnožka

Branky: 5. Batelka (Unger), 7. Jányš (Bureš), 8. Jányš (Říha), 16. Batelka, 22. Bureš (Batelka), 22. Bureš, 25. Jányš (Svěrák), 31. Batelka (Havelka) – 12. Kmínek (Minář), 35. Křížák (Kopecký)

Karty:   12. Křižák (JES)

FK Chrudim: Novotný (Jákl) – Balog, Batelka, Bureš, Janyš, Svěrák, Unger (C), Vaverka, Říha, Havelka
    AC Gamaspol Jeseník: Balčirák – Minář, Brablík, Cekuras, Kmínek, Křižák (C), Firášek, Kopecký

Rozhodčí: Nešněra, Řeháček