Carolina – Tampa 1:0 (po pr.) | NY Islanders – Detroit 3:4 (po pr.) | Nashville – Philadelphia 2:4 (kon.)
Chicago – Winnipeg 1:2 (kon.) | Calgary – Anaheim 8:3 (kon.) | Edmonton – Minnesota 1:2 (po pr.)

Československá stopa

Jakub Voráček (PHI) – 0+1, 4 střely, čas na ledě 23:20 (02:47:40)

Branka hostí nebyla ve třetí třetině pokořena, a tak Predátoři zkusili hru bez brankáře, což potrestal gólem do odkryté klece Chris VandeVelde. Já se s Vámi loučím a přeji dobrý vstup do nového týdne!

59:34 Chris VANDEVELDE - 2:4

59:34
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto, dva body si dnes odnesou hráči Flyers. CHRIS VANDEVELDE si píchl puk před holí jednoho z domácích do útočného pásma, dalšího beka poslal mimo hru rychlou zasekávačkou a přesně trefil odkrytou klec, čímž nejspíš zpečetil stav dnešního utkání. Bez asistence.

59:18
    Hosté posílají puk vysokým obloučkem ven ze svého pásma.

58:46
    Po kombinaci domácích se puk dostal až k Ribeirovi, ten ovšem netrefil puk ideálně.

58:28
    Giroux vyváží kotouč do středního pásma.

58:04
    Saros odjíždí na střídačku, Predators hrají v šesti!

58:04
    Po přetlačované v hostujícím brankovišti puk přikryl brankář Flyers.

57:50
    Schenn vyhání domácí hráče až opět za Sarose.

57:33
    Nashville rozehrává další akci zpoza vlastní klece.

57:08
    Forsberg měl nyní další šanci, Mason zatím nedovolil vyrovnání.

56:28
    Raffl po rychlém výpadu sice propálil Sarose, puk se ke smůle hostujícího útočníka došoural jen těsně vedle tyče domácí klece!

56:19
    A opět se hra přerušuje, tentokrát se píská přihrávka rukou.

56:11
    Další výpad domácích zastavuje ofsajd, tohle kouskování hry musí hostům vyhovovat.

55:52
    Irwinova střela se odrazila ke Smithovi, toho okamžitě zpacifikoval Simmonds.

55:30
    Nepřesná rozehrávka Predátorů končí jen zakázaným uvolněním.

55:10
    Počet střel: Nashville – 29, Philadelphia – 26.

55:03
    VandeVelde vyváží kotouč do středního pásma, opět rychlá výměna hráčů na straně hostů.

54:54
    Nashville přiložil pod kotel, Voráček raději vyhodil na zakázané uvolnění.

54:32
    Fialovu prudkou ránu vyráží hostující brankář reflexivním zákrokem ramenem.

53:42
    Forsberg poslal velmi důrazným způsobem k ledu jednoho z hostů, jeho zákrok byl ale posouzen jako čistý.

52:59
    Přihrávku, která mířila do brankoviště, vypíchl pozorný Mason.

52:22
    Hosté už pouze brání, po vyhození puku vždy následuje jen rychlé střídání.

51:48
    Po dalším zákroku Masona nás čeká další komerční přestávka.

51:31
    Forsberg puk posílal v pádu do brankoviště, Ribeiro ale puk nedokázal zasáhnout.

Jakub Voráček???? #CCM #SuperTacks ????: Czech Media Services

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

50:53
    Ljubimov dokázal kotouč dostat do pásma domácích, Letci tak rychle střídají.

50:43
    Hostující kouč nechá své svěřence odpočinout, raději si bere oddechový čas.

50:43
    Zakázané uvolnění Flyers, čtvrtý útok hostů tak nemůže vystřídat.

50:24
    Irwinova dělovka proletěla chumlem clonících hráčů, trefila ale jen tvrzené sklo za bránou.

49:50
    Mason vyráží další střelu Mattiase Ekholma.

49:13
    Hosté si šikovně pomohli odrazem o mantinel, jenže Raffl puk nedokázal zachytit.

48:37
    Hra se po zakázaném uvolnění domácích přestěhuje před finského brankáře ve službách Nashvillu.

47:43
    Počet střel: Nashville – 25, Philadelphia – 25.

47:26
    Domácí hala bouří, Predátoři dokázali ubránit dlouhou přesilovku Letců. Dokáží ale vyrovnat? To se dozvíme po další komerční přestávce!

47:12

47:03
    Subban obral o puk Simmondse, Ekholm následně dokázal vyhodit.

46:21
    Střela Gostisbehera od modré se odrazila zpět před bránu, kde se pokoušel dorážet Simmonds a Schenn, Saros ovšem zavřel všechny cesty za brankovou čáru, čímž dál udržel naděje svého celku!

46:05
    Voráčkovu střelu od pravého mantinelu vyráží Saros jen na hůl hostujících hráčů.

45:23
    Konecny nepřihrál dobře, Predátoři opět vyhazují kotouč ze své třetiny.

44:30
    Tentokrát Gaudreau vyváží puk až za bránu Masona.

44:09
    Domácí se osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

43:33
    Simmonds dorážek puk na přední tyči jen do betonu domácího brankáře.

43:12
    Tak přeci jen se bude vylučovat na straně domácích. Forsberg (NSH) inkasuje 2 + 2 minuty za nedovolenou hru vysokou holí.

43:12
    Po souboji Forsberga s Cousinsem byl hráč hostí zasažen do obličeje. Vylučovat se nejspíš ale nebude.

42:40
    Po zákroku Masona ještě praštil do betonů hostujícího brankáře Arvidsson, což se Letcům vůbec nelíbilo. Strkanice se ale obejde bez jakéhokoli vyloučení.

42:16
    Subbanovu ránu bez přípravy zachytil jeden z obránců v bílém.

41:36
    Fiala dokázal po křídle upláchnout hostující obraně, jeho svižnou střelu zápěstím ovšem Mason stihl vytěsnit mimo hřiště!

40:40
    Domácí nemohou vystřídat, protože se provinili vyhozením na zakázané uvolnění.

40:28
    Voráček nemohl v situaci 2 na 2 nic udělat, a tak jen nahodil puk do lapačky Sarose, aby tak získal pásmo pro svůj tým.

40:10
    První zákrok třetího dějství si připisuje Steve Mason.

40:01

Druhá třetina nám nabídla čtyři branky, každý z týmů vstřelil dvě. Na začátku této periody dokázal za domácí vyrovnat šikovnou tečí Calle Järnkrok, jenže s odpovědí přispěchal opět v přesilové hře Wayne Simmonds. Predátorům se podařilo vyrovnat také podruhé, když svůj únik proměnil Cilin Wilson, avšak vedení Letcům vrátil skvělou individuální akcí rakouský útočník Michael Raffl. Budou dnes domácí Predátoři bodovat?

Další třetina začne přibližně ve 2:00!

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:12
    Raffl mohl přidat i druhou branku dnešního střetnutí, tentokrát ovšem střelu rakouského útočníka v přečíslední 2 na 1 vyrazil pozorný Saros!

39:04
    Závaru před hostující bránou využil Gaudreau, ten si našel volný puk, jenže následně zamířil jen do znaku Philadelphie na hrudi hostujícího brankáře.

38:39
    Počet střel: Nashville – 18, Philadelphia – 19.
    36:37 Michael RAFFL - 2:3

36:37
    Krásnou individuální akcí se dostávají Letci do vedení. Na pravém křídle nabral rychlost MICHAEL RAFFL, natlačil se přes nedůrazného Ekholma až před Sarose, jehož překonal dlouhou forhendovou kličkou. Puku za brankovou čáru ještě pomohl odraz o tyč. Asistence: Andrew MacDonald.

36:15
    Po kličkované Ribeira tvrdě vypálil od modré Ekholm, tentokrát ale branku netrefil.

35:50
    Steve Mason raději přikryl volný kotouč, vhazovat se bude v útočném pásmu Preds.

35:40
    Irwinova střela sice netrefila branku Flyers, dorážka Watsona už ale Masona donutila zakročit.

35:04
    Po zakázaném uvolnění Philadelphie následuje další komerční přestávka.

34:45
    Domácí jsou nyní aktivnějším týmy, hosté naopak působí hodně zakřiknutě.
    31:19 Colin WILSON - 2:2

31:19
    Nashville právě vstřelil branku!
    P. K. Subban dlouho váhal za vlastní brankou s rozehrávkou, nakonec se však ukázalo, že udělal skvělou věc. Po pěkné kombinace se puk dostal až do útočného pásma na kapitána Fishera, který poslal puk přesně do jízdy COLINU WILSONOVI. Domácí útočník třetí formace sám proti Masonovi nezaváhal, puk poslal zkušeně po bekhendovém blafáku za jeho záda. Asistence: Mike Fisher, Craig Smith.

30:15
    Josi při střele od modré zlomil hůl, následně jsme viděli tvrdý souboj, po kterém končí na ledě Arvidsson.

29:59
    Ránu Subbana zablokovalo klubko hráčů stojících před brankou.

29:32
    Střela Simmondse zadní tyč minula, na druhé straně nevyzrál na Masona Fiala.

28:42
    Voráčkova střela byla sice nepřesná, avšak puk se odrazil od zadního mantinelu na hůl Raffla, který v pádu rozezvučel tyč domácí branky!

28:20
    Giroux obkroužil pásmo, avšak následně jen přestřelil domácí klec.

27:37
    Počet střel: Nashville – 12, Philadelphia 13.
    26:47 Wayne SIMMONDS - 1:2

26:47
    Hosté si připisují již druhou přesilovkovou trefu, tentokrát však pomohlo hostům velké štěstí. Přihrávka Girouxe byla sražena jen před domácí branku, kde se puku ujal WAYNE SIMMONDS, pro něhož znamenalo zasunutí puku mezi betony Sarose druhou branku v dnešním utkání. Asistence: Claude Giroux, Shayne Gostisbehere.

25:43
    Tvrdý zákrok Fishera (NSH) bude potrestán. Domácí kapitán si odpyká 2 minuty za naražení zezadu.
    23:17 Calle JÄRNKROK - 1:1

23:17
    A je srovnáno, první velkou příležitost sice CALLE JÄRNKROK nevyužil, po té druhé už ale slavil. Watson posunul kotouč po mantinelu na Ekholma, toto nahození švédského beka dokázal mimo dosah lapačky hostujícího brankáře tečovat právě jeho krajan Järnkrok. Asistence: Mattias Ekholm, Austin Watson.

22:59
    Järnkrok z druhé vlny přestřelil hostující bránu.

22:03
    Bellemare dokázal puk protlačit až před domácí svatyni, tam ovšem nehlídkoval nikdo z jeho spoluhráčů.

21:32
    Počet střel: Nashville – 10, Philadelphia – 11.

20:55
    Přečíslení 3 na 1 zakončoval Konecky, kterého našel v druhé vlně Schenn. Hostující útočník ale zahodil i druhou obrovskou šanci, tentokrát zamířil nad bránu!

20:40
    Po souboji dvou hráčů ve středním pásmu puk končí mezi diváky.

20:17
    První střelu druhé třetiny si připisuje Giroux, Saros zasahuje nastavenou hrudí.

20:01

První třetina je za námi, příliš mnoho brankových příležitostí ovšem nepřinesla. Za domácí měl dvě velké šance pouze Forsberg, ale v té první nastřelil břevno, ve druhé zase hrudník Masona. Jedinou branku třetiny si připsal Wayne Simmonds, který šikovně tečoval střílenou přihrávku Jakuba Voráčka. Pět sekund před koncem mohl ještě navýšit náskok svého týmu Konecny, jenže celou akci pokazil špatnou přihrávkou.

Další třetina začne přibližně v 1:05!

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:55
    Konecny nyní promarnil velkou příležitost. V přečíslení 2 na 1 mířil na Sarose, rozhodl se ovšem pro přihrávku, která se hostujícímu borci vůbec nepovedla. Klouzající puk jen bez problémů sebral jeden z domácích beků.
    18:12 Wayne SIMMONDS - 0:1

18:12
    Hostující přesilovkové komando slaví první branku dnešního utkání. Schenn posunul puk na Jakuba Voráčka, který střílenou přihrávkou našel přesně hůl WAYNA SIMMONDSE. Od hole hostujícího útočníka sice puk nejspíš mířil nad branku, puk si ale do své klece srazil Saros koncem své hole. Asistence: Jakub Voráček, Brayden Schenn.

17:59
    Nyní končí v lapačce domácího brankáře nahození Schenna.

17:49
    Voráček pálil bez přípravy jen do připravené vyrážečky Sarose.

17:27
    Domácím se daří vyhodit, Philadelphia musí opět pro puk za svého brankáře.

17:07
    Gostisbeherovo nahození někdo z hostů tečoval jen těsně vedle brány.

17:00
    Sotva sekundu se hrálo v plném počtu. Fiala (NSH) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

16:59

16:37
    Nepřesnou přihrávkou se Predátoři vyhnali z útočného pásma.

16:23
    Forsberg nyní zbytečně zakončoval, jeho pokus snadno lapil připravený Mason.

15:43
    Do Subbanovy střely bez přípravy velmi obětavě padl jeden z hostů.

15:20
    Predators musejí začít až od vlastní branky.

14:59
    Opět byl odpískán útočný faul hostujícímu celku. Raffl (PHI) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

14:40
    Další zákrok si do svých statistik připisuje Juuse Saros, následuje komerční přestávka.

14:26
    Počet střel: Nashville – 8, Philadelphia – 6.

14:09

13:49
    Přihrávku hostujícího týmu se povedlo jednomu z domácích vytečovat až do středního pásma.

12:59
    Nejprve Voráček minul, následně Gostisbehere trefil jen pravý beton domácího brankáře.

12:09
    Hráčská lavice (NSH) inkasuje 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Ribeiro.

12:04

11:47
    Forsberg měl druhou velkou šanci v této početní převaze. Tentokrát z osy kluziště trefil jen připraveného Masona!

11:06
    Josi přiťukl puk Filipu Forsbegovi, který tvrdou ranou zápěstím z pravého kruhu orazítkoval břevno hostující klece!

10:48
    Od brusle Bellemara se puk odrazil na hůl Subbana, jenže ten zamířil jen do náruče hostujícího gólmana.

10:15
    Hned na úvod svého oslabení se daří hostům vyhodit.

10:04
    První přesilovou hru si zahrají domácí po útočném faulu Simmondse (PHI). Ten je vyloučen na 2 minuty za podražení.

09:40
    Gaudreau mířil z pravého křídla pouze do připraveného hrudníku brankáře Masona.

09:15
    Raffl nedokázal od levého hrazení vypálit, puk se stěhuje do pásma Flyers.

08:59
    Streitovo nahození si našla lapačka domácího brankáře, následně byla posunuta branková konstrukce.

08:25
    MacDonald dvakrát vypálil z kraje pásma, ani jeden z jeho pokusů ovšem nesměřoval mezi tři tyče.

07:58
    Další tečované nahození musel řešit Mason, jeho lapačka byla v čas na svém místě. Po zákroku hostujícího brankáře uvidíme první komerční přestávku.

07:39
    Po vyhození hráčů v bílých dresech se píská první icing.

06:48
    Nyní měl práci Mason po střle od modré, následně Del Zotto jen vyvezl puk na druhou polovinu hřiště.

05:59
    Streit velmi tvrdou ranou od modré jen sestřelil projíždějícího spoluhráče.

05:20
    Voráček si všiml clonícího Raffla, a tak vypálil, bohužel pro hosty přestřelil.

05:14
    Střlea Ivana Provorova byla přizvednuta do ochranné sítě, následuje vhazování v pásmu domácích.

05:01
    Počet střel: Nashville – 1, Philadelphia – 2.

04:10
    Giroux nedostal ideální přihrávku, a tak se svou lajnou odchází střídat, u puku jsou hráči Nashvillu.

03:26
    O první střelu domácích se pokusil Subban, jenže trefil jen blokujícího hráče Philadelphie.

02:43
    Manningův pokus byl zablokován, domácí alespoň vyhazují puk ze svého pásma.

02:18
    Flyers od prvních sekund zápasu tlačí domácí, přesto zatím finský brankář Saros nemusel vytáhnout žádný složitý zákrok.

01:31
    Konecky obral o puk jednoho z domácí, v dobré pozici mu ale puk utekl z hole.

00:42
    Hosté se ihned na úvod usadili v pásmu domácích, střela Provorova ovšem až k Sarosovi nedolétla.

00:01

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Irwin, Josi (A), P. K. Subban (A), Ekholm, Granberg, Y. Weber – Arvidsson, Johansen, Forsberg – C. Smith, Ribeiro, Fiala – Järnkrok, Fisher (C), C. Wilson – Watson, F. Gaudreau, Boucher.

Philadelphia Flyers: S. Mason (Stolarz) – Streit (A), Del Zotto, Gostisbehere, Manning, MacDonald, Provorov – Voráček, Giroux (C), Raffl – Simmonds (A), B. Schenn, Konecny – Weise, Bellemare, Read – Ljubimov, Cousins, VandeVelde.

Rozhodčí: McIsaac, Peel – Gibbs, Kovachik.

Pekka Rinne – 19 zápasů, úspěšnost 92,8 %

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:05.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 24. Järnkrok (Ekholm, Watson), 32. C. Wilson (Fisher, C. Smith) – 19. Simmonds (Voráček, B. Schenn), 27. Simmonds (Giroux, Gostisbehere), 37. Raffl (MacDonald), 60. VandeVelde

Rozhodčí: McIsaac, Peel – Gibbs, Kovachik