Bern – Sparta | 1:1 (kon.) |
Motor ČB – Frýdek-M. | 3:1 (kon.) | | | Benátky n/J – Kadaň | 4:2 (kon.) | | | Litoměřice – Přerov | 4:2 (kon.) |
Prostějov – Ústí n/L | 3:5 (kon.) | | | Havířov – Most | 5:2 (kon.) | | | Kladno – Třebíč | 3:2 (kon.) |
Slavia – Jihlava | 2:5 (kon.) |
Buffalo – Edmonton | 4:3 (po pr.) | | | New Jersey – Vancouver | 3:2 (kon.) | | | NY Islanders – NY Rangers | 4:2 (kon.) |
Philadelphia – Florida | 3:2 (po pr.) | | | St. Louis – Montreal | 3:2 (po pr.) | | | Nashville – Colorado | 4:3 (kon.) |
Winnipeg – Detroit | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Chicago – Arizona | 4:0 (kon.) | | | Dallas – Calgary | 1:2 (kon.) |
Novosibirsk – Omsk | 1:3 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Barys | 3:4 (kon.) |
Znojmo – Vienna Capitals | 3:2 (kon.) |
Vsetín – SHK Hodonín | 6:5 (po pr.) | | | Val. Meziříčí – Kopřivnice | 4:2 (kon.) | | | Šumperk – Nový Jičín | 5:4 (po pr.) |
Technika Brno – Poruba 2011 | 2:4 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Nymburk | 5:4 (po pr.) |
Skalica – Trnava | 4:3 (kon.) | | | Topoľčany – Pov. Bystrica | 7:4 (kon.) | | | Prešov – Spišská N. Ves | 9:1 (kon.) |
Detva – Michalovce | 7:1 (kon.) |
Nejdek – Chotíkov | 3:6 (kon.) | | | Studénka – Orlová | 4:5 (kon.) | | | Třebechovice p. O. – Nová Paka | 3:1 (kon.) |
Nový Bydžov – Jaroměř | 5:8 (kon.) | | | BK Havlíčkův Brod B – Hlinsko | 5:4 (po pr.) | | | Wolves Č. Těšín – H. Benešov | 5:4 (po pr.) |
Bohumín – Krnov | 6:1 (kon.) | | | Chrudim – Světlá nS | 5:6 (po pr.) | | | Litomyšl – Česká Třebová | 3:6 (kon.) |
Chotěboř – Ledeč n. S. | 3:4 (kon.) |
Akademici Plzeň – Paneuropa | 3:2 (2:0 po s.n.) |
Roudnice – Kadaň | 9:6 (kon.) |
konec
AZ Havířov
5:2
(4:1, 1:1, 0:0)
HC Most
Tomáš Vlček
Branky a nahrávky:
2. Hlinka (Petran), 4. Štumpf (TS), 8. Kanko (Maruna), 8. Kalus (Kotala, Haas), 22. Hlinka (Chroboček) – 6. Divíšek (K. Černý), 30. Smolka (Hora)
Rozhodčí: Kika – Reich, Měkýš
Diváci: 1187
Neproměněná penalta:
AZ Havířov:
M. Laco (Matoušek) – Holomek, Petran (A), Lenďák, Chroboček, Staněk, D. Seman (C), Dudek – Kalus, Haas (A), Kotala – Gřeš, Hubáček, Štumpf – Maruna, Hlinka, Kanko – Pořízek, Anděl, Bednář.
Náhradníci:
Trenér:
HC Most: J. Hübl (Spěšný) – K. Černý, Rulík, Strejček, Šesták, Hora, Šefl – Kubinčák (A), Divíšek (C), Havlíček – Rod, Alinč, Smolka – Mical, Řehoř, R. Veselý – Dufek, Trübenekr.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Most: J. Hübl (Spěšný) – K. Černý, Rulík, Strejček, Šesták, Hora, Šefl – Kubinčák (A), Divíšek (C), Havlíček – Rod, Alinč, Smolka – Mical, Řehoř, R. Veselý – Dufek, Trübenekr.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kika – Reich, Měkýš
Diváci: 1187
Intelekt, učení, dovednosti & koučování, Velké okamžiky ledního hokeje 2 a knihu Rusko, země neomezených možností.
Třetí třetina, která začne v 19:38, určitě přinese mnoho krásných akcí, protože hosté se budou snažit snížit náskok domácích.
PAVEL SMOLKA dostal přesnou přihrávku na modrou a sám před Lacem mu poslal puk pod víko. Asistence Daniel Hora.
Za aktivní vstup do druhé třetiny jsou domácí odměněni pátou brankou. Od modré střílel mladý obránce David Chroboček a po teči MICHALA HLINKY je to 5:1 pro AZ. Asistence David Chroboček.
Do 2. třetiny jde AZ se skvělým náskokem, ale zápas není u konce a Most může ještě ukazat svou sílu a otočit zápas ve svůj prospěch.
2. třetina začne v 18:50.
Intelekt, učení, dovednosti & koučování, Velké okamžiky ledního hokeje 2 a knihu Rusko, země neomezených možností.
Rychlá akce AZetu končí jeho 4. brankou. Tentokrát zakončoval souhru spoluhráčů z levé strany MAREK KALUS. Asisence Jakub Kotala a Marek Haas.
To je ale střelnice na úvod. A to spolu hrají dva týmy s nejhoršími útoky v lize. PETR KANKO dostal přihrávku před odkrytou branku a nekompromisně poslal puk pod víko. Asistence Jan Maruna.
Sledujeme sice zápas dvou nejhorších útoků a také dvou nejhorších přesilovek v soutěži, jenže zatím tento zápas veškeré prognózy popírá. TOMÁŠ DIVÍŠEK přesnou ranou do horního růžku totiž využívá přesilovku Mostu a snižuje. Asistence: Kamil Černý
Tak to je vstup jako hrom a Hübl v mostecké bráně neproívá v žádném případě povedený začátek. DANIEL ŠTUMPF se proti němu rozjel a v tváří tvář uspěl na výbornou!
MICHAL HLINKA překvapil všechny, když si o zadní mantinel sám sobě přihrál a poté nekompromisní střelou o pravou tyč otevřel skóre duelu. Asistence: Marcel Petran
32. kolo WSM lgy svede na havířovský led domácí AZ a HC Most. Souboj dvou týmů ze spodních pater tabulky – AZ je s 36 body 12., Most s 31 body 14. – může dost napovědět o dalším vývoji sezony pro oba týmy.
Mostečtí se po výměně trenéra (Wiessmann za Doležala) v posledních šesti zápasech radovali doma třikrát z těsné výhry 3:2, ale venku se jim stále nedaří. Naposledy tady bodovali v říjnu na ledě Benátek. I proto zůstávají poslední, byť na Kadaň strácejí jen dva body. Nectí je ani statistiky. Disponují nejhorším útokem a druhou nejhorší obranou. Povzbuzením pro tým může být výhra v posledním utkání doma proti silným Benátkám. Uvidíme ale jestli se to přenese i na havířovský led.
AZ, to je čtvrtá nejlepší obrana, ale druhý nejhorší útok. Tým se ve druhé čtvrtině vyhrabal ze dna tabulky, ale i přes velmi dobré výkony se mu nedaří střelecky a tak body na jeho kontě přibývají ne úplně pravidelně. Zejména doma v posledních zápasech díky střeleckému trápení spíše rozdával (Kladno 1:2, Jihlava 0:1), zato venku si připsal výhru na Slavii 4:0 a v Třebíči 5:4p. V domácím prostředí ale tentorkrát bude chtít jistě bodovat naplno a odskočit tak svému soupeři o další body.
V předchozích duelech vyhrál vždy domácí tým. AZ se radoval doma z výhry 4:1, mostečtí slavili po výsledku 2:1. Kdo bude spokojenější po duelu č. 3 uvidíme ve středu večer.
Utkání začíná v 18:00.