Kadaň – Havířov | 5:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Benátky n/J | 7:3 (kon.) | | | Ústí n/L – Motor ČB | 2:3 (kon.) |
Přerov – Prostějov | 5:0 (kon.) | | | Jihlava – Litoměřice | 2:1 (po pr.) | | | Třebíč – Slavia | 2:0 (kon.) |
Most – Kladno | 3:6 (kon.) |
Buffalo – Washington | 1:4 (kon.) | | | Detroit – Columbus | 1:4 (kon.) | | | New Jersey – St. Louis | 1:4 (kon.) |
Minnesota – Edmonton | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Chicago – NY Rangers | 0:1 (po pr.) | | | Anaheim – San Jose | 3:2 (kon.) |
Philadelphia – Dallas | 4:2 (kon.) | | | Los Angeles – Ottawa | 4:1 (kon.) |
Čeljabinsk – Vladivostok | 4:1 (kon.) | | | Ufa – Chabarovsk | 4:3 (po pr.) | | | Magnitogorsk – Kunlun | 4:2 (kon.) |
Čerepovec – Viťaz | 3:4 (po pr.) | | | N.Novgorod – Kazaň | 2:0 (kon.) | | | Soči – Nižněkamsk | 0:5 (kon.) |
Spartak Moskva – Toljatti | 2:3 (po pr.) | | | Dynamo Moskva – Jaroslavl | 6:3 (kon.) | | | Riga – HC Slovan | 3:2 (kon.) |
Opava – Val. Meziříčí | 3:1 (kon.) | | | SHK Hodonín – Technika Brno | 5:2 (kon.) | | | Nový Jičín – Vsetín | 1:2 (kon.) |
Písek – Žďár n/S | 3:7 (kon.) | | | Bílina – Řisuty | 4:10 (kon.) | | | Sokolov – Jablonec n/N | 0:5 (kon.) |
David Servis – Mor. Budějovice | 6:5 (kon.) | | | Pelhřimov – Nymburk | 6:4 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Havlíčkův Brod | 5:6 (kon.) |
Děčín – Kobra | 3:6 (kon.) | | | Vrchlabí – Klatovy | 3:0 (kon.) |
Česko – Čína | 3:1 (kon.) |
Slavia – Kolín | 3:4 (kon.) | | | Kladno – Havířov | 8:3 (kon.) | | | Jihlava – Č. Budějovice | 2:3 (po pr.) |
HC Litvínov – Vítkovice | 5:4 (po pr.) | | | Havlíčkův Brod – Vsetín | 2:4 (kon.) | | | Písek – Olomouc | 1:3 (kon.) |
Letňany – Mladá Boleslav | 4:0 (kon.) | | | Třinec – Sparta | 5:3 (kon.) | | | Mountfield HK – Chomutov | 1:3 (kon.) |
Kometa Brno – Liberec | 3:6 (kon.) | | | Zlín – HC Plzeň | 3:0 (kon.) | | | Pardubice – K. Vary | 2:4 (kon.) |
Třinec – Kladno | 4:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Č. Budějovice | 1:2 (kon.) | | | Olomouc – K. Vary | 2:5 (kon.) |
Zlín – HC Plzeň | 6:5 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Chomutov | 2:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Jihlava | 5:1 (kon.) |
Vítkovice – Slavia | 3:4 (po pr.) | | | Liberec – HC Litvínov | 2:3 (kon.) |
HK MD Šumperk – Vsetín | 4:0 (kon.) | | | HC Litvínov – HC Plzeň | 3:2 (po pr.) |
Žirovnice – HC Vimperk | 5:6 (0:1 po s.n.) | | | Trstěnice – Mar.Lázně | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Telč – Milevsko | 3:6 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Mělník | 3:0 (kon.) | | | Králův Dvůr – Vlašim | 5:2 (kon.) | | | Tachov – HC Rokycany | 5:12 (kon.) |
Nejdek – Kaznějov | 7:3 (kon.) | | | HC Turnov – HC Děčín B | 11:5 (kon.) | | | Uh.Brod – Uničov | 3:7 (kon.) |
Břeclav – Rosice | 7:4 (kon.) | | | Velká Bíteš – Boskovice | 3:2 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Orlová | 2:9 (kon.) |
Krnov – Nový Jičín B | 14:6 (kon.) | | | Bohumín – H. Benešov | 7:3 (kon.) | | | Studénka – Wolves Č. Těšín | 8:2 (kon.) |
Lomnice n/P – Letňany | 0:7 (kon.) | | | Příbram – Lev Benešov | 1:2 (kon.) | | | V.Popovice – Černošice | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Třemošná – Klatovy | 4:9 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Cheb | 0:0 (odl.) | | | Blansko – Vel. Meziříčí | 1:3 (kon.) |
Uh. Hradiště – SHK Hodonín B | 8:6 (kon.) | | | Hvězda Praha – Žižkov Praha | 10:1 (kon.) | | | Olympik – Bohemians | 2:12 (kon.) |
Chotíkov – TJ Sušice | 7:4 (kon.) |
Litoměřice – Litvínov B | 4:3 (kon.) |
HC Lovosice – Kadaň | 0:0 (odl.) |
konec
HC David Servis Č. Budějovice
6:5
(2:2, 1:2, 3:1)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
58:58
|
Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Polívka – 2 min., podražení).
|
|
58:22
|
Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Rytnauer – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
54:21
|
Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Šesták – 2 min., sekání).
|
|
42:32
|
Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Krutiš – 2 min., držení protihráče).
|
|
26:56
|
Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Cikán – 2 min., podražení).
|
|
25:02
|
Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Pessr – 2 min., sekání).
|
|
19:50
|
Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Kovář – 2 min., hákování).
|
|
15:34
|
Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Kliment – 2 min., držení protihráče).
|
|
11:30
|
Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Chaloupka – 2 min., hákování).
|
|
10:04
|
Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Škopek – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
05:09
|
Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Šurý – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
03:30
|
Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Lupač – 2 min., vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
15. Bílek (Hanzal, Zich), 19. Marek (Cikán), 33. Vylíčil (Ferebauer, Cikán), 50. Hanzal (Bárta), 51. Pessr (Suchánek), 60. Suchánek (Bárta, Chaloupka) – 3. Horký (Šurý), 12. Rytnauer (Mikeš), 28. Kondratev (Polívka), 40. Šťáva (Mikeš), 41. Kondratev (Kliment, Kovář)
Rozhodčí: Mertl – Samuel, Mertl.
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC David Servis Č. Budějovice:
Provazník – Cikán, Chaloupka, Škopek, Zich, Matoušek, Břečka – Ferebauer, Bárta, Vylíčil, Bílek, Šesták, Sumerauer, Suchánek, Marek, Hanzal, Volf, Kozák, Zayml, Pessr.
Náhradníci:
Trenér:
Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Dudáček, (Dusík) – Štáva, Kovář, Sobotka, Kliment, Peroutka, Pelikán, Polívka – Mikeš, Nováček, Rytnauer, Krutiš, Horký, Lupač, Matějka, Šurý, Bulín, Kondratev.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Dudáček, (Dusík) – Štáva, Kovář, Sobotka, Kliment, Peroutka, Pelikán, Polívka – Mikeš, Nováček, Rytnauer, Krutiš, Horký, Lupač, Matějka, Šurý, Bulín, Kondratev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Mertl – Samuel, Mertl.
Diváci:
Adam Pavlíček