Opava – Val. Meziříčí 3:1 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 5:2 (kon.) | Nový Jičín – Vsetín 1:2 (kon.)
Písek – Žďár n/S 3:7 (kon.) | Bílina – Řisuty 4:10 (kon.) | Sokolov – Jablonec n/N 0:5 (kon.)
David Servis – Mor. Budějovice 6:5 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 6:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Havlíčkův Brod 5:6 (kon.)
Děčín – Kobra 3:6 (kon.) | Vrchlabí – Klatovy 3:0 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
5:6 (2:2, 0:2, 3:2)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 10.12.2016, 18:00 • ZS Jana Marka • 2. liga skupina Střed (ČR) • 20. kolo

59:57
    Vajgar právě vstřelil branku!
    OTA LAZORIŠÁK pokořil Michaela Pance a je to jen o jednu branku. Asistence Josef Bureš a Tomáš Tržil.

59:26
    Od Tržila se puk odrazil mimo branku Brodu!

58:54
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Domácí to zkusili bez brankáře a MIROSLAV TŘETINA trefil přesně do prázdné domácí branky přes půlku ledové plochy.

56:37
    Ota Lazorišák dvě minuty za nesportovní chování poté, co byl vykázán z prostoru pro vhazování.

56:37
    Kapitán hostů Třetina na trestné lavici, dvě minuty za hrubost.

56:29
    Panec neudržel puk po Svatuškově ráně a JAKUB PÍPAL v pádu přidal kontaktní branku domácích. Asistence Jiří Svatuška.

55:34
    David Bušek dvě minuty za nedovolené bránění.

53:48
    TOMÁŠ TRŽIL propálil golfem Pance z prostoru kruhů. Asistence David Jaša a Ota Lazorišák.

46:40
    LUBOŠ VOŘÍŠEK jel jeden na jednoho a prostřelil ranou švihem Davida Pírse. Asistence Filip Beneš a Miroslav Duben.

35:33
    Vajgar byl pod velkým tlakem, hosté zvyšují, FILIP BENEŠ, asistence Luboš Voříšek. Hostující forvard šťastně tečoval puk před Pírsem, kterému puk kolem nohy proklouzl do branky.

29:33
    Signalizovaná výhoda pro hosty, i přes tři kontakty domácích s pukem nechal sudí hrát a DAVID KOZLÍK posílá hosty do vedení. Asistence Petr Kuchta.

26:37
    Michálek v tutovce, Pírs se blýsknul svou lapačkou.

22:44
    Marek Vantuch dvě minuty za podražení.

13:27
    Tomáš Kohút dvě minuty za hákování.

10:59
    Lazorišák našel před brankou JOSEFA BUREŠE, který z první srovnává. Asistence Ota Lazorišák a David Jaša.

09:32
    Jaša v úniku, Michael Semrád fauloval, dvě minuty za sekání.

05:45
    Vajgar inkasoval smolnou branku, když jeden z hostů nahodil puk na branku a o záda Davida Pírse puk skončil v brance. Autora i asistenty jsem v ryku brodského kotle přeslechl a bude doplněno později. Autorem branky TOMÁŠ LUDVÍK, asistence Kryštof Kulhánek.

03:29
    Bastl střílel, Pichler se natahoval po dorážce, hosté měli štěstí.

01:14
    DAVID KOZLÍK si nabruslil před Pírse a nikým neatakován srovnává skóre zápasu. Asistence Petr Kuchta.

00:20
    Lazorišák vybojoval puk v rohu, mezi kruhy našel DOMINIKA ŠALAMOUNA, jehož rána golfem skončila za Pancovými zády. Asistence Ota Lazorišák.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 1. Šalamoun (Lazorišák), 11. Bureš (Lazorišák, Jaša), 54. Tržil (Jaša, Lazorišák), 57. Pípal (Svatuška), 60. Lazorišák (Bureš, Tržil) – 2. Kozlík (Kuchta), 6. Ludvík (Kulhánek), 30. Kozlík (Kuchta), 36. Beneš (Voříšek), 47. Voříšek (Beneš, Duben), 59. Třetina

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Pírs, Formánek – Straka, Bureš, Tržil, Pípal, Kohút T., Růžek – Jaša, Lazorišák,Šalamoun, Pichler, Svatuška, Bastl, Vantuch, Beran, Homolka, Přibyl, Kundrát.
    BK Havlíčkův Brod: Panec, Novák – Semrád T., Semrád M., Duben, Vala, Kulhánek, Lacina, Bušek – Přidal, Třetina, Kuchta, Kozlík, Beneš, Navrátil, Voříšek, Michálek, Chlubna, Ludvík, Křížek.

Rozhodčí: Hodač – Svatopluk, Doležal