Vsetín – Kopřivnice 6:5 (kon.) | Šumperk – Opava 6:2 (kon.) | Technika Brno – Nový Jičín 1:5 (kon.)
Poruba 2011 – SHK Hodonín 7:1 (kon.) | Tábor – David Servis 6:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kolín 5:1 (kon.)
Nymburk – Jindř. Hradec 4:3 (kon.) | Žďár n/S – Pelhřimov 6:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Písek 3:4 (po pr.)
Klatovy – Bílina 11:1 (kon.) | Kobra – Vrchlabí 4:3 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 5:3 (kon.)
Trutnov – Sokolov 7:2 (kon.) | Řisuty – Klášterec nO 3:4 (kon.)
HC Technika Brno
1:5 (0:1, 1:2, 0:2)
HK Nový Jičín
Středa 14.12.2016, 18:00 • Hokejové haly dětí a mládeže • 2. liga skupina Východ • 26. kolo

Nový Jičín byl od začátku utkání lepší. Domácí Techniku do ničeho nepustil a o svém vítězství rozhodl v druhé třetině. Hosté si tak zaslouženě odváží domů tři body. Já doufám, že se Vám zápas líbil a u nějakého dalšího textového přenosu na přečtenou! (20:20:39)

Třetí třetina je za námi. V poslední periodě Nový Jičín jasně dominoval a potvrdil tlak i dvěma góly.

59:22
    Švejda jel po pravé straně sám na Slováka, snažil se kotouč procedit mezi nohy, ale hostující gólman zde neměl místo.

58:57
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Švaňhal – 2 min., vysoká hůl).

58:57
    Dnešní utkání sleduje 100 diváků.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:37
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    ŠIMON KRATOCHVÍL překonal střelou mezi betony Nováka. Asistence Jiří Slovák II.

56:15
    Šidák po vhazování pálí vedle pravé tyče Slováka

55:39
    Novák zkontroloval nahození hostu a přerušuje hru.

55:12
    Odehnalova střela k brankáři hostí nedoputovala.

54:26
    Dreslerovu střelu tečoval domácí hráč do ochranné sítě.

53:06

52:56
    Tato přesilová hra se vůbec nedaří, hráči si nerozuměli a následovalo zakázané uvolnění.

52:44
    Technika se nemůže dostat do pásma a začíná opět od své brány.

52:04
    Šidák zavezl touš do pásma, jenže zde o něj přišel a Nový Jičín opět vyhazuje.

52:01
    Stehlík si krásně prošel celé hřiště, jenže před brankářem se na nic nezmohl a kotouč mu byl odebrán.

51:05
    Domácí v plném počtu. Začíná přesilová hra Sov.

51:02
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Novotný – 2 min., hákování).

Matouš Vojáček

Branky a nahrávky: 27. Stehlík (Bustin, Sedláček) – 19. Zdeněk (Luka), 29. Luka, 30. Luka (Dresler), 46. Christov (Luka), 58. Kratochvíl

HC Technika Brno: Novák (Slavíček) – Švejda, Kupčík, Odehnal "A", Sedlák, Šidák "A", Štancl, Sedláček, Cívka – Čtvrtníček, Stehlík "C", Bustin, Brzobohatý P., Biolek, Nováček, Buhaj, Brzobohatý M., Švaňhal, Florek, Medek, Boček
    HK Nový Jičín: Slovák (Iliáš) – Běhal, Hruška "A", Vašut "C", Pisarik, Dresler, Zahradníček, Cabák – Palacký, Daron, Slovák, Málek, Zdeněk, Kocián, Sonnek, Kratochvíl, Luka, Novotný "A", Uhlár, Christov

Rozhodčí: Held – Linhart, Horažďovský