Pardubice – Mladá Boleslav 3:8 (kon.) | Otrokovice – Ostrava 8:5 (kon.) | Tatran – Kladno 9:6 (kon.)
Bohemians – Bulldogs 5:6 (po pr.)
PSG Panthers Otrokovice
8:5 (2:0, 3:3, 3:2)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Pátek 16.12.2016, 18:00Livesport Superliga • 13. kolo

59:19
    Červenou kartu 1 dostává Matěj Smeták (FBC ČPP Bystroň Group Ostrava).
    56:44 Tomáš SOVJÁK - 8:5

56:44
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Krásná rána pod horní tyčku znamená zvýšení náskoku domácích na tři góly. TOMÁŠ SOVJÁK. Asistence: Karel Ťopek.

49:33
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Filip Heczko – 2 minuty, Bránění ve hře).
    48:37 Filip HRABAL - 7:5

48:37
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Autorem branky je FILIP HRABAL. Asistence: Marek Lipový.
    47:22 Tomáš OLBERT - 7:4

47:22
    Autorem branky je TOMÁŠ OLBERT. Asistence: Lukáš Petřík.
    46:14 Tomáš SOVJÁK - 6:4

46:14
    Autorem branky je TOMÁŠ SOVJÁK. Asistence: Karel Ťopek.
    45:46 Matěj SMETÁK - 5:4

45:46
    Hostující celek snižuje na rozdíl jediného gólu, tvrdou střelou přes několik hráčů se prosazuje MATĚJ SMETÁK. Asistence: Patrik Šimíček.
    39:49 Dominik EICHNER - 5:3

39:49
    Autorem branky v přesilové hře je DOMINIK EICHNER. Asistence: Adam Zbořil.
    39:40 Marek II Zapletal - 5:2

39:40
    V oslabení se prosazuje k překvapení všech MAREK II ZAPLETAL. Asistence: Michal Nagy.

38:53
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Karel Ťopek – 2 minuty, hra rukou).
    37:23 Dominik EICHNER - 4:2

37:23
    Hostující celek snižuje na rozdíl dvou branek, dobrou střelou se prosadil DOMINIK EICHNER. Asistence: Wojciech Malajka.
    34:17 Dominik KLIMSCHA - 4:1

34:17
    Autorem branky basebalovým způsobem je DOMINIK KLIMSCHA. Asistence: Matěj Smeták.
    29:06 Lukáš UHRINOVSKÝ - 4:0

29:06
    Autorem branky je LUKÁŠ UHRINOVSKÝ.
    28:52 Marek II Zapletal - 3:0

28:52
    Domácí přidávají další branku, střelu Dominika Rozumka odrazil brankář a MAREK II ZAPLETAL měl snadnou práci. Asistence: Dominik Rozumek.

11:44
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Miroslav Koníček – 2 minuty, Držení).
    07:38 Matěj KOSTKA - 2:0

07:38
    Výborným střeleckým pokusem se nyní prezentoval domácí MATĚJ KOSTKA a nemýlil se. Asistence: Dominik Rozumek.
    07:06 Martin NAGY - 1:0

07:06
    Domácí se v osmé minutě dostávají do vedení, prosazuje se MARTIN NAGY. Asistence: Michal Nagy.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 8. Mar. Nagy (Mich. Nagy), 8. Kostka (Rozumek), 29. Zapletal (Rozumek), 30. Uhrinovský, 40. Zapletal (Mich. Nagy), 47. Sovják (Ťopek), 48. Olbert (Petřík), 57. Sovják (Ťopek) – 35. Klimscha (Smeták), 38. Eichner (Malajka), 40. Eichner (Zbořil), 46. Smeták (Šimíček), 49. Hrabal (Lipový)

Karty: 1 60. Smeták (BGR)

PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Majrich) – Ťopek, Koníček, Kostka, Szweda, Mich. Nagy – Sovják, Uhrinovský, Olbert – Jurčík, Zapletal, Čevela – Mar. Nagy, Rozumek, Bobáčik – Krchňáček, Petřík.
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Klobučník) – Kuczera, Lipový, Jiří Šebesta, Eichner, Klečka, Zbořil – Kubíček, Chvastek, Heczko – Malajka, Trulík, Hromádka – Klimscha, Hrabal, Šimíček – Sládek, Smeták.

Rozhodčí: Kamil Sojka, Tomáš Sojka