Celta Vigo – UCAM Murcia 1:0 (kon.) | Alavés – Tarragona 3:0 (kon.) | Ath. Bilbao – Santander 3:0 (kon.)
Espanyol – Alcorcon 1:2 (3:4 po pen.)
Celta de Vigo
1:0 (1:0)
UCAM Murcia
Čtvrtek 22.12.2016, 20:00 • Estadio de Balaídos, Vigo • Španělský pohár • 4. kolo

A je za námi konec! Do další fáze Španělského poháru nakonec zaslouženě postupuje prvoligový celek, který dnes zaslouženě zvítězil po brance ze standardní situace. Hosté měli své dvě největší šance v závěru utkání, ale obě zůstaly nevyužity. (21:51:47)

90+3

90+2
    A další veliká šance hostujícího týmu v závěru! Collantes se ocitl sám před brankářem na pravé straně, kdy se brankáře taktéž pokusil z nepříjemného úhlu obstřelit, ale i tentokrát byl úspěšnější brankář domácích, který střelu vyrazil.

90+1
    Hosté měli momentálně dva rohy za sebou, ovšem ani z jednoho nevznikla žádná větší příležitost.

90
    Hlavní sudí dnešního utkání nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    Zatím největší šance hostujícího týmu! Jeden z obránců doslova namazal balon hostujícímu útočníkovi Jesúsu Imazovi, který se ocitl sám před brankářem domácího týmu, kterého se pokusil obstřelit, ovšem balon nakonec brankář dokázal vyrazit nohou mimo branku. Obrovská škoda pro hostující celek.

88
    Wass zkusil vystřelit zpoza pokutového území, ale brankář Álvarez si pohlídal pravou tyč branky.

87
    Domácí budou mít ještě tři minuty před koncem možnost standardní situace, kterou nakonec rozehráli nakrátko a v současné chvíli znovu kombinují, protože sami vědí, že do konce utkání zbývá pár minut a oni nemusí nikam spěchat.

85
    Domácí se dostali do rychlého protiútoku, ale nakonec ani tentokrát se jim zakončit nepodařilo a musí zase rychle zpátky bránit.

82
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Cabral, přichází Fontàs.

81
    Hostující celek má kolem deseti minut na to, aby vstřelil minimálně dvě branky a mohl pomýšlet ještě na postup.

80
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Señé, přichází Bongonda.

79
    Ani z tohoto rohového kopu si domácí nevytvořili žádnou větší šanci a balon skončil v zámezí.

79
    Momentálně však mají domácí další z rohových kopů.

78
    Hostující trenér Francisco Vílchez již vypotřeboval všechna střídání. Uvidíme, jestli to hostujícímu týmu nějak pomůže a bude to promění se to v nějaký impuls.

76
    Střídání v týmu UCAM Murcia: ze hřiště odchází Mejía, přichází Pallarés.

73
    Cabral si vypomohl v souboji rukama a rozhodčí odpískal faul. Hrát bude moci hostující celek.

71
    Střídání v týmu UCAM Murcia: ze hřiště odchází Natalio, přichází Imaz.

70
    Do konce utkání nám zbývá ještě dvacet minut... Zatím to vypadá, že by se skóre zápasu nijak zvláště měnit nemělo, ale možné je všechno. Momentálně byla odpískána ruka jednoho z domácích hráčů v pokutovém území Murcie.