Oostende – Eupen 1:3 (kon.) | Waregem – Mechelen 0:0 (kon.) | Lokeren – Waasland-Beveren 0:0 (kon.)
Westerlo – Kortrijk 4:1 (kon.) | Charleroi – Anderlecht 0:2 (kon.) | Club Bruggy – Mouscron 2:1 (kon.)
KV Oostende
1:3 (0:1)
KAS Eupen
Pondělí 26.12.2016, 14:30Belgická liga • 21. kolo

Já se s vámi loučím, děkuji za sledování tohoto přenosu a přeji vám krásný zbytek dne. (16:38:18)

Držení míče 50% – 50%
    Střely (na branku) 11 (4) – 9 (5)
    Rohové kopy 8 – 4

Je za námi konec utkání, které dopadlo přesně naopak, než jsme čekali. Do vedení šel outsider, již v první minutě se trefil Onyekuru. Hostům vyšel i úvod druhé půle, ve 47. minutě překonal Ovonu Sylla. Domácí poté přepnuli na vyšší stupeň, snažili se s výsledkem něco udělat, což se jim málem povedlo. Nejprve v 82. minutě snížil Dimata, načež měli fotbalisté Oostende drtivý tlak. Z něj se hosté vymotali a trošku šťastně rozhodli, v druhé minutě nastavení se trefil podruhé v utkání Onyekuru. To ale nebylo vše. V posledních vteřinách měli domácí k dispozici pokutový kop, jenže Musona selhal, brankář Nisse jeho pokus chytil! Všechny body tak vezou hráči Eupenu domů, nutno dodat, že jsou opravdu zlaté!

90+5

90+5
    Žlutou kartu dostává Garcia (KAS Eupen).
    90+4. Musona neproměnil v samotném závěru penaltu!

90+4
    To je neskutečné! Po faulu Taulemesseho zahrával Musona penaltu, ale její exekuci pojal velmi špatně. Míč mířil k pravé tyčce, což brankář Niasse vystihl!

90+4
    Penalta pro Oostende!

90+4
    Fotbalisté Oostende měli výhodu rohového kopu, kterou ale nevyužili. Přesto ještě zkouší vstřelit gól.

90+3
    Domácí to ještě zkouší, ale sami si jsou vědomi toho, že tento zápas ztratili.
    90+2. ONYEKURU - 1:3

90+2
    Eupen právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! Dlouhý míč za obranu našel ONYEKURU, který dnes podruhé míří přesně, hosté vedou o dva góly – 1:3!

90+1
    Vandendriessche se prokličkoval do zajímavé pozice, ze které taky vystřelil, jenže bohužel pro domácí mířil vedle.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut nad rámec řádné hrací doby!

90
    Ne, George odhlavičkoval míč mimo nebezpečné území Eupenu. Domácí to musí zkusit znovu.

89
    Domácí fotbalisté vybojovali další rohový kop. Udeří z něj?

89
    Žlutou kartu dostává Godeau (KV Oostende).
    Žlutou kartu dostává Diallo (KAS Eupen).

88
    Tentokrát utrpěl nějaký šrám samotný brankář Niasse. Ze země se zvedl asi po půl minutě, rozhodčí bude určitě nastavovat něco kolem tří čtyř minut.

87
    Míč odhlavičkoval jeden z obránců Eupenu do rohu, z kterého ale nic nebezpečného pro Niasseho nebylo.