Minnesota – Columbus 2:4 (kon.) | Tampa – Carolina 3:1 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 4:3 (po pr.)
Winnipeg – NY Islanders 2:6 (kon.) | Dallas – Florida 1:3 (kon.) | Colorado – NY Rangers 2:6 (kon.)
Calgary – Arizona 4:2 (kon.) | Edmonton – Vancouver 2:3 (0:1 po s.n.) | Los Angeles – San Jose 3:2 (kon.)
Toronto – Detroit 5:4 (po pr.)
Calgary Flames
4:2 (4:0, 0:1, 0:1)
Arizona Coyotes
Neděle 01.01.2017, 04:10 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (07:06:04)

Dnešní utkání sledovalo 19 289 diváků.

Československá stopa v utkání:

Michael FROLÍK (CGY) 1+1, 3 střely, čas na ledě 15:24

Martin HANZAL (ARI) 1+0 3 střely, čas na ledě 21:19

Radim VRBATA (ARI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:45.

1. Michael FROLÍK (CGY) 1 + 1
    2. Brian ELLIOTT (CGY) 27zák., 2 gólY, 93,1%
    3. TJ BRODIE (CGY) 0 + 1

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Calgary Flames: 24

Arizona Coyotes: 29

Utkání končí vítězstvím Calgary, které, jak se dalo čekat, rozhodlo o svém triumfu již v první třetině, kterou vyhrálo jasně 4:0. Co naplat hostům, že v další průběhu zápasu již neinkasovali a obě další třetiny vyhráli... Utkání postrádalo tempo, a byť padlo šest gólů, k vidění toho moc nebylo.

59:25
    Ale už to asi nepůjde, domácí dostávají puk do středního pásma.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, hosté v útočném pásmu, bez brankáře.

58:25
    Hosté to zkouší v šesti, Domingue na střídačce.

57:52
    Oliver Ekman-Larsson netrefuje z pravé strany branku soupeře, puk opouští třetinu Calgary.

56:40
    Vhazování po pravici Elliotta, Martin Hanzal vykázán z kruhu pro vhazování.

55:07
    Začala poslední pětiminutovka, hosté se přiblížili na rozdíl dvou branek, což není neřešitelné.

53:23
    Jenže jeho spoluhráči puk ztrácejí a útočí tak hosté.

52:58
    Matthew Tkachuk se prodral po levé straně do třetiny soupeře.

52:02
    Louis Domingue se nyní blýskl efektním zákrokem po střele Chiassona.
    51:53 Martin HANZAL - 4:2

51:53
    Arizona právě vstřelila branku!
    Brian Elliott vůbec netušil, kudy se mu puk, po zásahu MARTINA HANZALA, dostal za záda do branky, střelu Martinooka, od modré, totiž Hanzal jen lehce tečoval, ale tak parádně, že je z toho druhý gól Kojotů, který opět musel potvrdit až videozáznam. Asistence: Jordan Martinook.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 7. Frolík (Tkachuk, D. Hamilton), 13. D. Wideman (Brodie, Versteeg), 13. Bouma (Stajan), 16. Backlund (Giordano, Frolík) – 36. Perlini (Doan, Ekman-Larsson), 52. Hanzal (Martinook)

Calgary Flames: Elliott (Ch. Johnson) – D. Hamilton, Giordano, D. Wideman, Brodie, Engelland, Jokipakka – Ferland, Monahan, J. Gaudreau – Frolík, Backlund, Tkachuk – Chiasson, S. Bennett, Versteeg – Hathaway, Stajan, Bouma.
    Arizona Coyotes: Domingue (M. Smith) – C. Murphy, Ekman-Larsson, DeAngelo, Goligoski, Stone, Chychrun – Duclair, Hanzal, Rieder – Vrbata, Martinook, J. McGinn – Doan, Holland, Perlini – Jooris, Dvorak, Crouse.

Rozhodčí: Nicholson, St. Laurent – Brisebois, Cherrey

Diváci: 19 289