Warriors Brno – Olomouc 1:0 (kon.) | Vsetín – Přerov 4:3 (kon.) | Ústí n/L – Kobra 1:2 (kon.)
HC Plzeň – Sparta 5:6 (kon.) | Havířov – Žďár n/S 1:2 (kon.)
AZ Havířov
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Pondělí 02.01.2017, 17:15 • K&K PNEU Aréna Havířov • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Ode mne je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších onlajnů. (19:13:10)

Třetí třetina už branku nepřinesla a tak si hosté odváží všechny body za hubenou výhru 2:1.

59:50
    Puk opět v domácím pásmu, utkání je rozhodnuto.

59:38
    Havířovští se nemohou dostat ani k závěrečnému náporu.

59:19
    Hosté vyvezli puk do rohu útočné třetiny, to jim momentálně stačí.

58:32
    Koubkovu střelu o modré šikovně tečuje Tomeček, ale jen těsně mimo.

57:18
    Jindra využil střídání domácích a po pravém křídle vyrazil sám na Šemberu. Ten vyrážečkou zachraňuje, pak puk odpaluje obránce do bezpečí.

55:55
    Gergel s Pytlíkem zavařili svou aktivitou na domácím brankovišti, Šembera puk nadvakrát chytá.

55:21
    Poizl z pozice beka vyrazil jako křídlo a nabídl puk na střed svému spoluhráči, ten na něj však nadosáhl.

54:22
    Tomeček v útočném snažení zastaven na útočné modré, na druhou stranu hned vyrazil Trejbal, jeho pokus vyráží Šembera betonem.

53:23
    Čienčala sáhl na puk v útočné třetině v signalizovaném ofsajdu, hra přerušena.

52:33
    Další vhazování v domácím pásmu.

52:13
    Stále více je to boj než pohledný hokej, nyní už rozhodčí raději přerušil hromadnou zašlapovanou puku v domácím obranném pásmu.

51:15
    Trejbal dostal křížnou přihrávku před poloodkrytou branku, měl to však na bekhend a tak se ještě Šembera stačil přemístit a puk vyrazil.

50:41
    Puk vypadl ve středním pásmu mimo led, hra přerušena.

49:37

49:25
    Ale domácí se dobře pohybují a získávají puk.

49:06
    Hosté jsou zpět v útočném pásmu, Pytlík na modré rozehrává.

Tomáš Vlček

Branky a nahrávky: 12. Pavelek (Tomeček) – 3. Klodner (Puczek), 33. Gergel (Pytlík, Trejbal.)

AZ Havířov: Šembera (Štipčák) – Koubek, Frančiak, Thiel, Grygar, Hrček, Macurák – Pavelek, Čienčiala, Tomeček, Pindel, Stromko, Szturc, Byčkov, Čempel, Revaj
    SKLH Žďár nad Sázavou: Novotný (Nedvěd) – Černohorský, Pachl, Klodner, Poizl, Čermák – Jindra, Štola, Tomek, Pytlík, Malenovský, Trejbal, Puczek, Gergel, Hromádka

Rozhodčí: Koziol – Tkáč, Novák