Chanty-Mansijsk – Spartak Moskva 5:2 (kon.) | Jekatěrinburg – N.Novgorod 1:2 (0:2 po s.n.) | Barys – Soči 0:4 (kon.)

59:59
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Po rychlé akci se do prázdné branky trefuje hostující MAXIM KAZAKOV. Asistence: Pavel Makarenko.
    44:30 Alexandr GORŠKOV - 1:3

44:30
    Hostující celek odskakuje do vedení o dva góly. Krásnou střelou nad lapačku se prosazuje ALEXANDR GORŠKOV. Asistence: Jonathon Blum.
    34:20 Arťom ZEMČJONOK - 1:2

34:20
    Hostující celek se dostává do vedení 2:1. Tvrdou střelou mimo dosah brankáře se prosazuje zkušený ARŤOM ZEMČJONOK. Asistence: James Wright, Alexandr Gorškov.
    Maxim KAZAKOV - 1:1

19:17
    V poslední minutě první třetiny hosté vyrovnávají, pohlednou akci zakončuje přesnou střelou do horní části branky MAXIM KAZAKOV. Asistence: Pavel Makarenko a Arťom Zemčjonok.
    Kirill VORONIN - 1:0

02:22
    Medveščak právě vstřelil branku!
    Ve třetí minutě vidíme první branku zápasu, prosazuje se po pěkné akci domácí KIRILL VORONIN. Asistence: Samson Mahbod a Mark Katic.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. K. Voronin (Mahbod, Katic) – 20. Kazakov (Makarenko, Zemčjonok), 35. Zemčjonok (Wright, Gorškov), 45. Gorškov (Blum), 60. Kazakov (Makarenko)

Medveščak Záhřeb: Garnett (MacIntyre) – Bezina, Parlett, J. Krejčík, Katic, T. Larkin, D. Smith, Kozák – A. Giroux, Hedberg, Paré – Smejkal, Lessio, Bolduc – Mahbod, Glumac, K. Voronin – Zanoški, Perkovich, Arkalov.
    Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Treťjak) – Bartulis, Blum, Volčenkov, Morrisonn, Zemčjonok, Gavrilenko, Sigarjov, Kurašov – Wright, Tkačjov, Sabolič – Alexandrov, Krasnoslobodcev, Sajustov – Makarenko, Kazakov, Žafjarov – Gorškov, M. Plotnikov, J. Jakovlev.