Udinese – Inter 1:2 (kon.) | Chievo – Atalanta BC 1:4 (kon.) | Janov – AS Řím 0:1 (kon.)
Lazio – Crotone 1:0 (kon.) | Sassuolo – Turín 0:0 (kon.) | AC Milán – Cagliari 1:0 (kon.)
Juventus – Bologna 3:0 (kon.)
Juventus FC
3:0 (2:0)
Bologna FC
Neděle 08.01.2017, 20:45 • Juventus Stadium, Turín • Italská Serie A • 19. kolo

Dnešní zápas tedy dospěl ke svému konci a domácí v něm dokázali vyhrát zaslouženě v poměru 3:0. V prvním poločase do sítě Bologni poměrně rychle udeřil z voleje Higuaín, poté z penalty po faulu na Sturara Dybala a ve druhé půli výhru pečetil hlavou znovu Higuaín. Juventus v tomto zápase neměl žádné problémy a pohodově tak zapisuje další tři body do tabulky Serie A.

Ode mne je to dnes vše, já se loučím a přeji Vám povedený start do nového týdne. (22:40:33)

90+2

90+1
    Nakonec jsou nastaveny dvě minuty nad rámec hrací doby, uvidíme, jestli se během nich ještě něco stane.

90
    Základní doba se chýlí ke konci a je otázka, kolik sudí Mariani ještě nastaví, je jasné, že tady už je hotovo a vlastně se už ani nic přidávat nemusí.

88
    Hosté naposledy střídají, na hřišti pro dnešek končí Di Francisco, kterého nahradí na poslední minutky Mounier.

87
    Na útočné polovině teď pomalu kombinovali Lichsteiner a Cuadrado, kteří nakonec míč vrátili dozadu stoperům a dominance domácích tak pokračuje.

85
    Stále platí, že Stará dáma drží své vedení pevně v moci, stejně tak i míč a tak ani nepřipadá v úvahu, že by snad měl Neto dnes přijít o lehce vydobyté čisté konto.

83
    Juventus drží míč na útočné polovině, kde kontroluje hru a nechce už dopustit žádné komplikace, tento zápas už je s největší pravděpodobností takříkajíc "hotový".

81
    Domácí provádějí další a poslední střídání, na hřišti končí Němec Sami Khedira, nahradí ho Rincón, který dostane poslední deset minut na hřišti.

79
    Zápas už se vážně jenom dohrává a domácí celek nemá žádnou motivaci ke zvýšenému úsilí směrem dopředu, vše tak nasvědčuje tomu, že to tak i zůstane.

77
    Po dobré práci Sturara se dostal ve vápně k míči Khedira, byl ale zády k bráně a otočka se mu nepovedla, takže o něj přišel.

75
    Bologna sice poměrně hodně drží v posledních minutách míč, k žádné pořádné střele se ale pořád nedostala a tak marně čekáme na nějaké větší vzrušení.

73
    Na hřišti končí i dnes dvougólový Higuaín, který přepustí své místo na hřišti chorvatskému útočníkovi Mariu Mandžukićovi.

72
    Ke střele z dálky se dostal zatím poměrně nevýrazný Marchisio, který ale bránu důrazným pokusem pouze přestřelil.

71
    Střídají i hosté, na hřišti končí Džemaili a nahradí ho Pulgar. Dále končí český křídelník Krejčí, místo něj přijde na posledních asi 20 minut Rizzo.

70
    Je tu první střídání celého zápasu, domácí stahují Pjaniće, který nahrál na první branku a místo něj se nám ukáže Cuadrado.

69
    Máme za sebou skoro 70 minut a teď je hra přerušena po faulu Sturara, k míči se tedy opět dostanou hosté.

68
    Dopředu se dostal Pjanić, který se skoro mohl zeptat, na kterého z volných spoluhráčů má míč dát, ale nakonec trefil osamoceného Maiettu, který míč poslal na roh.