Rusko – Česko | 2:0 (kon.) | | | Švédsko – Finsko | 2:1 (kon.) | | | Švýcarsko – Japonsko | 5:2 (kon.) |
Benátky n/J – Kladno | 1:4 (kon.) | | | Motor ČB – Slavia | 5:1 (kon.) | | | Třebíč – Přerov | 4:2 (kon.) |
Litoměřice – Havířov | 0:3 (kon.) | | | Prostějov – Jihlava | 2:5 (kon.) | | | Ústí n/L – Most | 5:2 (kon.) |
Frýdek-M. – Kadaň | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Buffalo – Philadelphia | 4:1 (kon.) | | | Carolina – Columbus | 5:3 (kon.) | | | Nashville – Vancouver | 2:1 (po pr.) |
St. Louis – Boston | 3:5 (kon.) | | | Chicago – Detroit | 4:3 (po pr.) | | | Edmonton – San Jose | 3:5 (kon.) |
Anaheim – Dallas | 2:0 (kon.) |
Magnitogorsk – Soči | 3:5 (kon.) | | | Čerepovec – Novosibirsk | 4:3 (kon.) | | | CSKA Moskva – Novokuzněck | 2:0 (kon.) |
Petrohrad – Omsk | 5:3 (kon.) | | | Záhřeb – Barys | 4:5 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Jekatěrinburg | 3:2 (po pr.) |
Bolzano – Znojmo | 3:1 (kon.) |
Vsetín – Poruba 2011 | 8:4 (kon.) | | | Šumperk – SHK Hodonín | 5:6 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Nový Jičín | 2:1 (kon.) |
Opava – Kopřivnice | 4:2 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Písek | 6:5 (1:0 po s.n.) | | | Tábor – Žďár n/S | 3:0 (kon.) |
Klatovy – Děčín | 7:3 (kon.) | | | Klášterec nO – Trutnov | 2:1 (po pr.) |
Trnava – Spišská N. Ves | 1:4 (kon.) | | | Prešov – Pov. Bystrica | 5:4 (po pr.) | | | Topoľčany – Detva | 6:2 (kon.) |
Wolves Č. Těšín – Bohumín | 5:4 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Hronov | 5:4 (kon.) | | | Náchod – Nový Bydžov | 7:2 (kon.) |
Třebechovice p. O. – Jaroměř | 3:4 (kon.) | | | Choceň – Světlá nS | 4:9 (kon.) | | | Hlinsko – Česká Třebová | 8:9 (po pr.) |
Ledeč n. S. – Chotěboř | 4:7 (kon.) | | | Moravská Třebová – Chrudim | 6:2 (kon.) |
po prodl.
HC Slovan Bratislava
3:2
(0:1, 0:1, 2:0 - 1:0)
Ondřej Hradecký
Branky a nahrávky:
50. Skalický (Lušňák, Rosandić), 60. Chipchura (Taffe), 63. Taffe (Cheechoo) – 2. Golyšev (Simakov, Alexej Vasilevskij), 26. A. Garejev (Alexej Vasilevskij, Čajkovský)
Rozhodčí: Beljajev, Ščeňov – Gordenko,Tomilov
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Slovan Bratislava:
Brust (Pogge) – Ďaloga, Sersen (C), Švarný (A), Plastino, Bačík, Starosta, Rosandić – Cheechoo, Taffe (A), Sukel' – Jeglič, Sádecký, Nedorost – Chipchura, Surový, Musatov – Šťastný, Lušňák, Skalický – Halama.
Náhradníci:
Trenér:
Avtomobilist Jekatěrinburg: Sochatskij (Lisutin) – Čajkovský, Alexej Vasilevskij, Timašov, Ščitov (A), Žuravljov, Turbin, Ščemerov, Kivistö – Simakov (A), A. Romanov, Golyšev – Michnov (C), Koukal, A. Garejev – Monja, Torčeňuk, Ivašov – Buchtele, Tičar, Čistov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Avtomobilist Jekatěrinburg: Sochatskij (Lisutin) – Čajkovský, Alexej Vasilevskij, Timašov, Ščitov (A), Žuravljov, Turbin, Ščemerov, Kivistö – Simakov (A), A. Romanov, Golyšev – Michnov (C), Koukal, A. Garejev – Monja, Torčeňuk, Ivašov – Buchtele, Tičar, Čistov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Beljajev, Ščeňov – Gordenko,Tomilov
Diváci:
Ode mne je to dnes vše, já se s Vámi loučím a přeji Vám příjemný zbytek středečního večera. (21:34:03)
Tak jsou to nakonec domácí, kdo bere ten bonusový jeden bod! Bully ve středním pásmu vyhráli domácí, puk se dostal k Cheechoovi, jenž na hraně ofsajdu nabil JEFFOVI TAFFEMU a ten dokázal přízemní ránou přesně na zadní tyč odčarovat zatím kouzlo Sochatskijho, který svůj tým držel i v prodloužení! Asistence: Jonathan Cheechoo.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku prodloužení.
Tak je srovnáno a neuvěřitelné dílo domácího celku je dokonáno! Hrdinou okamžiku je KYLE CHIPCHURA – ten si najel před branku na Taffeho prudkou přihrávku, kterou zpracoval bruslí a dokázal jí pohotově nadzvednout tak, že prostřelil bezmocného gólmana Sochatskijho! Asistence: Jeff Taffe.
A domácí jsou konečně a zaslouženě zpět v zápase! Ke střele od modré čáry se dostal Rosandić, jehož ránu tečoval kousek před gólmanem Lušňák a dílo dokonal na zadní tyči číhající PAVOL SKALICKÝ, jenž puk pohodlně uklidil do odkryté sítě! Asistence: Patrik Lušňák a Mislav Rosandić.
Intelekt, učení, dovednosti & koučování, Velké okamžiky ledního hokeje 2 a knihu Rusko, země neomezených možností.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.
Tak toto byla velká chyba obrany domácího Slovanu, který při této situaci zcela propadl. Po krásném pasu Vasilevskiho se ukázalo, že ARŤOM GAREJEV čekal na modré čáře zcela volný a tak jel sám na Brusta – proti němu nic nevymýšlel a důraznou ránou mimo jeho dosah dokázal navýšit náskok Avtomobilistu na dvě branky! Asistence: Alexej Vasilevskij a Michal Čajkovský.
Intelekt, učení, dovednosti & koučování, Velké okamžiky ledního hokeje 2 a knihu Rusko, země neomezených možností.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.
Tak toto je velmi smolný okamžik pro Slovan, který po minutě inkasuje! ANATOLIJ GOLYŠEV se dostal s pukem za branku Brusta, chtěl přihrávat puk do skrumáže před branku, trefil ale zezadu právě Brustovu brusli a od té se puk odrazil do sítě! Asistence: Alexej Simakov a Alexej Vasilevskij.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.
HC Slovan Bratislava: Brust (Pogge) – Ďaloga, Sersen (C), Švarný (A), Plastino, Bačík, Starosta, Rosandić – Cheechoo, Taffe (A), Sukel' – Jeglič, Sádecký, Nedorost – Chipchura, Surový, Musatov – Šťastný, Lušňák, Skalický – Halama.
Avtomobilist Jekatěrinburg: Sochatskij (Lisutin) – Čajkovský, Alexej Vasilevskij, Timašov, Ščitov (A), Žuravljov, Turbin, Ščemerov, Kivistö – Simakov (A), A. Romanov, Golyšev – Michnov (C), Koukal, A. Garejev – Monja, Torčeňuk, Ivašov – Buchtele, Tičar, Čistov.
Rozhodčí: Beljajev, Ščeňov – Gordenko,Tomilov.
Domácí Slovan se vrací po dobrých výkonech do boje o play-off a dnes tedy potřebuje nutně vyhrát, aby svoje vyhlídky ještě zlepšil. Momentálně je slovenský celek v Západní konferenci na 11. příčce a má za 47 zápasů 61 bodů se skóre 108:35 – na osmé Soči tak ztrácí 11 bodů a má dva zápasy k dobru, což je stále hratelné. Momentální forma je pak poměrně solidní – z posledních pěti zápasů stačila na zisk devíti bodů. Nejprve Bratislava padla doma se silným Magnitogorskem 2:4, poté přehrála Spartak Moskva 5:4 po nájezdech, následně porazila i Chabarovsk 2:0, prohrála 1:2 po prodloužení s Kunlunem a posledně porazila gólem v závěru 3:2 Vladivostok.
Hostující Admiral je na tom ve druhé konferenci v zásadě naprosto stejně – také je na jedenácté příčce, také má za sebou 47 zápasů a jeho bodový zisk je pouze o jeden bod menší – 60. Skóre pak o něco málo horší 104:134. Momentální forma Jekatěrinburgu je ale celkem špatná- z posledních pěti zápasů tento ruský celek vydoloval pouze osm bodů a má za sebou velice nepovedený Spengler Cup. V KHL nejprve padl v Kunlunu 4:3 po prodloužení, poté porazil Vladivostok venku 1:3, následně nestačil 1:5 doma na Soči, na což navázal prohrou 1:2 po nájezdech s Novgorodem a vše zakončil výhrou 4:3 nad Spartakem. Na Spengler Cupu pak padl postupně 2:4 s Luganem, 3:4 s Hradcem Králové a 1:3 s Davosem.