Třinec – Mladá Boleslav | 0:3 (kon.) | | | Liberec – Litvínov | 2:1 (kon.) | | | Chomutov – Kometa Brno | 6:3 (kon.) |
Zlín – Mountfield HK | 4:1 (kon.) | | | Pardubice – Plzeň | 2:3 (kon.) | | | Olomouc – Vítkovice | 5:0 (kon.) |
Sparta – K. Vary | 2:1 (po pr.) |
Japonsko – Švýcarsko | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Kanada – Švédsko | 6:2 (kon.) | | | USA – Rusko | 6:0 (kon.) |
Finsko – Česko | 2:0 (kon.) |
Kadaň – Přerov | 2:1 (po pr.) |
Philadelphia – Vancouver | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Ottawa – Pittsburgh | 4:1 (kon.) | | | Tampa – Buffalo | 4:2 (kon.) |
Nashville – Boston | 2:1 (kon.) | | | Minnesota – Montreal | 7:1 (kon.) | | | Dallas – Detroit | 5:2 (kon.) |
Colorado – Anaheim | 1:4 (kon.) | | | Edmonton – New Jersey | 3:2 (po pr.) | | | Los Angeles – St. Louis | 5:1 (kon.) |
Magnitogorsk – Spartak Moskva | 6:3 (kon.) | | | Čeljabinsk – Soči | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Čerepovec – Omsk | 0:2 (kon.) |
CSKA Moskva – Novosibirsk | 2:1 (kon.) | | | Petrohrad – Novokuzněck | 9:1 (kon.) | | | Záhřeb – Jekatěrinburg | 0:2 (kon.) |
HC Slovan – Barys | 4:1 (kon.) |
Znojmo – EC-KAC | 3:4 (kon.) |
Olomouc – Mladá Boleslav | 5:3 (kon.) | | | Chomutov – Liberec | 3:4 (kon.) | | | Havířov – Letňany | 1:3 (kon.) |
Vsetín – Kolín | 4:2 (kon.) | | | Vítkovice – Slavia | 3:0 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Kladno | 1:3 (kon.) |
HC Plzeň – Jihlava | 4:5 (kon.) | | | Pardubice – Třinec | 2:9 (kon.) | | | Sparta – Kometa Brno | 5:4 (kon.) |
Mountfield HK – Zlín | 5:3 (kon.) | | | K. Vary – Č. Budějovice | 4:1 (kon.) | | | Písek – HC Litvínov | 2:11 (kon.) |
Mountfield HK – Chomutov | 3:1 (kon.) | | | Liberec – Kladno | 1:4 (kon.) | | | Vítkovice – HC Plzeň | 6:5 (2:1 po s.n.) |
Lipt. Mikuláš – Nitra | 1:4 (kon.) | | | Košice – Banská Bystrica | 2:3 (kon.) | | | Martin – Poprad | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Nové Zámky – Žilina | 2:3 (kon.) | | | Trenčín – Zvolen | 4:1 (kon.) |
Spišská N. Ves – Michalovce | 3:2 (kon.) | | | Skalica – Topoľčany | 3:4 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Trnava | 1:2 (kon.) |
Polička – BK Havlíčkův Brod B | 4:5 (po pr.) | | | HC Jičín – Nová Paka | 4:5 (kon.) | | | Nový Jičín B – Bohumín | 3:10 (kon.) |
Chotíkov – Třemošná | 6:5 (kon.) |
Louny – Roudnice | 6:5 (1:0 po s.n.) |
Havířov – Prostějov | 4:3 (kon.) |
konec
HK Spišská Nová Ves
3:2
(2:1, 0:1, 1:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
46:45
|
Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Boboš – 2 min.).
|
|
45:58
|
Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Cútt – 2 min.).
|
|
39:31
|
Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Scurko – 2 min.).
|
|
38:58
|
Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Lesňák – 2 min.).
|
|
24:37
|
Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Luchnikov – 2 min.).
|
|
18:22
|
Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Kubát – 2 min.).
|
|
17:18
|
Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Findura – 2 min.).
|
|
12:08
|
Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Král – 2 min.).
|
|
11:22
|
Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Poláček – 2 min.).
|
|
05:43
|
Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Osuský – 2 min.).
|
Branky a nahrávky:
2. Findura (Ondov, Oravec), 5. Dmitriev (Vartovník), 55. Findura – 9. Vyhonský (Sčurko), 32. Dolgoš (Giľák, Cútt)
Rozhodčí: Kalina – Janiga, Simaľ
Diváci: 500
Neproměněná penalta:
HK Spišská Nová Ves:
Riečický – Trávniček, Oravec, Sterbák, Vantroba, Všetečka, Dmitriev, Findura, Chmeľ, Lesňák, Ondov, Osuský, Stefanka, Vaic, Vartovník, Klempa, Kyčák, Hamráček, Kolmoš.
Náhradníci:
Trenér:
HK DUKLA Ingema Michalovce: Trenčan – Kubát, Poláček, Giľák, Buraľ, Dolgoš, Hančák, Slimák, Banovský, Cútt, Drotár, Kohutiar, Sčurko, Výhonský, Boboš, Fajčák, Král, Luchnikov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HK DUKLA Ingema Michalovce: Trenčan – Kubát, Poláček, Giľák, Buraľ, Dolgoš, Hančák, Slimák, Banovský, Cútt, Drotár, Kohutiar, Sčurko, Výhonský, Boboš, Fajčák, Král, Luchnikov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kalina – Janiga, Simaľ
Diváci: 500
Patrik Petruška