Slavia – Benátky n/J 2:1 (kon.) | Most – Přerov 5:4 (po pr.) | Kladno – Havířov 1:5 (kon.)
Frýdek-M. – Litoměřice 2:5 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 0:3 (kon.) | Třebíč – Prostějov 0:3 (kon.)
Jihlava – Motor ČB 2:1 (po pr.)
SK Horácká Slavia Třebíč
0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Sobota 14.01.2017, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 41. kolo

59:42
    Ještě trest pro Matěje Pekra na 2 minuty za podražení.

57:02
    Pět vteřin si hosté zahrají 5 na 3. Vyloučen Milan Přibyl na 2 minuty za faul loktem.

55:02
    Vyloučen Václav Čejka na 2 minuty za držení protihráče.

54:02
    Tyč zazvonila po střele za Neužilem.

36:46
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Tak teď už to vypadá s domácími špatně. Sám před brankou se k odraženému puku dostal LUKÁŠ KREJČÍK a neměl problém dostat puk do brány. Asitence: Jan Rudovský, Jiří Vokurka.

30:28
    Vyloučen Marcel Juráň na 2 minuty za nedovolené bránění. Domácí si nechali celou situaci vysvětlit od hlavního a nesou ji s velkou nelibostí.

26:09
    Vyloučen Martin Novák na 2 minuty za hákování, dobrá šance pro domácí udělat něco s výsledkem.

25:22
    Hosté se dostali do průniku a zcela sám byl v dobré pozici TOMÁŠ KVAPIL, který nekompromisně propálil Jekela. Asistence: Radim Matuš.

19:35
    Ale další střela od modré čáry končí v síti. Střílel JAN RUDOVSKÝ a hosté se dostávají do vedení využitou přesilovkou. Asistence: Tomáš Protivný, Lukáš Krejčík.

17:16
    Vyloučen Jozef Huňa na 2+2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí. Trest vyvolal četné diskuze s rozhodčím.

17:16
    Hned několik šancí si nyní vypracovali hosté, dobře to udělal předvším Lukáš Luňák, který se dobrým pohybem zbavil protihráče a nabídl dobrou pozici spoluhráči. Jekel však odolal.

14:42
    A počet hráčů na ledě se vyrovná. Vyloučen Lukáš Žálčík na 2 minuty za držení protihráče.

12:54
    Velká šance hostů hned na úvod přesilovky, střelu od modré Jekel vyrazil, ale jen k dorážejícímu útočníkovi, který však svůj blafák poslal mimo branku.

12:49
    Silvester Kusko vyloučen na 2 minuty za podražení.

09:02
    Vyloučen Vojtěch Zadražil na 2 minuty za vysokou hůl. Petr Mrázek se těžce zvedá a míří na střídačku, snad bude také v pořádku.

06:43
    Matěj Psota se dostal po odrazu k puku přímo před Kantorem, ale bekendem trefil jen břevno jeho branky.

01:50
    Třebíč se dostala do úniku dva na jednoho, ale výborný Kantor si poradil i v leže s následnou dorážkou.

00:31
    Vyloučen Milan Přibyl na 2 minuty za podražení.

Matěj Peška

Branky a nahrávky: 20. Rudovský (Protivný, L. Krejčík), 26. T. Kvapil (Matuš), 37. L. Krejčík (Rudovský, Vokurka)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – J. Zdráhal (A), Přibyl, Čejka (A), F. Král, D. Mikyska, Lojek, Hort – Pekr, Dolníček (C), Jan Wasserbauer – Mrázek, Psota, Kusko – T. Havránek, Huňa, Paták – Milfait, Juráň.
    LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Kantor) – A. Holík (A), T. Kvapil, V. Zadražil, Protivný, Štindl, Vokurka, Grebeňuk – Žálčík, Venkrbec (C), Luňák – L. Krejčík, Rudovský, Martin Novák – Švec, Šlahař, Matuš – Zabloudil, Hozák, Indra.

Rozhodčí: Fiala – Lukš, Hanzlík