Kopřivnice – Val. Meziříčí 6:3 (kon.) | Nový Jičín – Šumperk 2:3 (kon.) | SHK Hodonín – Vsetín 5:6 (kon.)
Poruba 2011 – Technika Brno 8:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Nymburk 5:1 (kon.) | Řisuty – Jablonec n/N 6:3 (kon.)
Klášterec nO – Kobra 3:4 (kon.) | Žďár n/S – David Servis 10:3 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 5:8 (kon.)
Sokolov – Klatovy 4:5 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 0:6 (kon.) | Jindř. Hradec – Kolín 2:7 (kon.)
Trutnov – Bílina 2:3 (2:3 po s.n.) | Děčín – Vrchlabí 4:3 (kon.)
IHC Králové Písek
5:8 (4:2, 0:3, 1:3)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 14.01.2017, 17:30 • Zimní stadion Písek • 2. liga skupina Střed (ČR) • 27. kolo

Děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek sobotního večera. (19:54:35)

Nakonec po velmi zajímavém utkání odjíždějí do kabin spokojenější hosté, kteří vybojovali výhru na ledě Písku.

59:16
    Přes 3/4 hřiště vypálil jeden z domácích hráčů. Novák střelu dobře viděl a následně ji pokryl.

58:26
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovku 5 na 3. Trefil se LUKÁŠ ENDÁL, který si připisuje hattrick v utkání. Asistence: Miroslav Třetina, Kryštof Kulhánek.

57:44
    Procházka (PIS) -2.min. – podražení.

56:49
    Kepka (PIS) – 5. min. – hrubost + 20 min. a Semrád M. za hrubost na 2. min.

56:49
    Po souboji dvou hráčů zůstává na ledě ležet Semrád T. ,který opouští led za doprovodu svých spoluhráčů.

56:07
    Střelu od modré poslal Duben, ale domácí brankář kryje.

53:59
    Hosté znovu skórují. Nenápadnou akci založil Třetina, který nahrál Přidalovi a ten do úniku poslal LUKÁŠE ENDÁLA, který blafákem překonal Kadlece. Asistence: Patrik Přidal, Miroslav Třetina.

49:32
    TOMÁŠ CHLUBNA dává znovu vedení svému týmu. Asistence: Petr Kuchta, Filip Navrátil.

49:23
    Písek právě vstřelil branku!
    Jihočeši srovnávají. Po nahrávce Urbance zakončuje pěknou střelou pod víko VÁCLAV PAŠEK. Asistence: Josef Urbanec.

48:07
    Další souboj u mantinelu. Tentokrát se z ledu zvedal Navrátil a odjíždí na střídačku.

47:30
    Po střetu hráčů odešel jeden z hostujících na střídačku. Pokračuje se v 4 proti 5.

46:41
    Suchan (PIS) – 2. min.- krosček.

46:41
    Další možnost navýšit náskok měl Endál, ale jeho střela končí na tyčce.

46:13
    Ofsajd hostů.

45:44
    Písek má puk a snaží se dostat k Novákovi, zastavuje je ofsajd.

44:00
    Kepka mohl vyrovnat stav zápasu, ale odkrytou branku nedokázal trefit.

43:40
    Velkou šanci měl Písek, který po několika pokusech nedokázal puk dostat za Nováka.

43:01
    Duben (HBR)- 2. min.- hákování.

42:45
    Dobrou pozici měl Kulhánek, ale nedal.

41:43
    K puku se dostal Třetina, který z dálky vystřelil. Kadlec střelu viděl a pohlídal celou situaci.

41:13
    Slavík (PIS) – 2. min.- vysoká hůl.

41:00
    Tvrdou střelu vypálil Procházka, který pukem zasáhl Nováka do helmy.

40:20
    Hosté vyhazují puk .

40:01

Další třetina začne přibližně v 19 15 hod.

40:00

39:18
    Třetina (HBR) – 2. min.- držení protihráče.

39:05
    Semrád M. vystřelil z dálky, ale brankář znovu zasahuje.

38:58
    Posunutá branka Kadlece. Vhazování v obranném pásmu domácích.

37:38
    Hosté po několika pokusech dávají branku. Kapitán týmu MIROSLAV TŘETINA dostal puk a dokázal překonat brankáře Písku. Asistence: Tomáš Semrád.

37:25
    Na druhé straně měl šanci Přidal, ale Kadlec se štěstím zachytil.

36:51
    Z dálky zkoušel střelu Hřebíček, ale Novák jeho střelu pohlídal a lapačkou zastavil jeho pokus.

36:26
    Vhazování ve středním pásmu.

36:04
    Hostující hráč z dálky nahodil na Kadlece, který nakonec puk chytil.

35:08
    Oba týmy jsou kompletní.

34:12
    Písek hraje přesilovku, ale nedokázal vymyslet žádnou větší šanci. Hosté se osvobozují.

32:43
    Vyloučeni: Slavík (PIS) – 2. min.- hrubost. Stejný trest odpykává Navrátil (HBR).

32:29
    Další střela Bruslařů tentokrát končí mimo klec Kadlece.

31:33
    Bruslaři tak nedokázali dát branku při dlouhé přesilové hře.

30:40
    Hosté se usadili v útočném pásmu a střela končí na tyčce.

Domácí ve čtyřech.

Hosté hrají přesilovku 5:3.

28:59
    Slavík (PIS) – 2. min.- sekání.

Hra pokračuje v 4 proti 5.

27:58
    Vyloučeni hráči: Procházka (PIS) – 2.min.-hrubost. Hřebíček (PIS) – 2. min.-hrubost a Endál (HBR) – 2. min.-hrubost.

27:17
    Další závar před Kadlecovo brankou. Jeden z hostujícího mužstva nahodil puk od modré a hosté zkoušeli několik dorážek, ale všechny pokryl skvěle chytající brankář Písku.

27:00
    Další pokus pokryl Kadlec. Hosté mají ještě 54 vteřin na využití přesilovky.

26:16
    Písečtí se osvobozují a vyhazují až k Novákovi.
    Druhá liga má dnes bohatý program...

25:26
    Hosté mají tak velmi dlouhou přesilovku, aby se ujali vedení. Uvidíme, zda jí dokážou využít.

23:56
    Slavík (PIS) – 4. min.-vysoká hůl.

23:36
    Bruslaři po náporu na branku Písku srovnávají. Endál nahrál DAVIDU VALOVI, který se přesně trefil. Asistence: Lukáš Endál, Miroslav Třetina.

21:37
    Hosté dávají kontaktní branku. DAVID KOZLÍK střelil puk na Kadlece, kterému se kotouč nešťastně odrazil za záda. Asistence: Luboš Voříšek.

20:55
    Endál zkusil střelou z dálky prověřit Kadlece, ale domácí brankář v pohodě chytil.

20:05
    Domácí vyhráli vhazování.

20:01

Oba týmy už nastupují na ledovou plochu.

Další třetina začne přibližně v 18 25 hod.

Máme za s sebou úvodní třetinu, po které může být spokojenější Písek, který odchází do kabin a vede 4:2.

20:00

19:10
    Hosté střídají brankáře. Z ledu odchází Panec a nahrazuje ho Novák.

18:38
    A JIŘÍ KEPKA znovu dává branku. Domácí odskakují na dvou brankové vedení. Asistence: Pavel Procházka, Jan Sýbek.

18:30
    Vala (HBR) – 2. min.-podražení.

17:52
    Domácí se ujímají vedení. Pašek projel za brankou a nahrál na hokejku JIŘÍMU KEPKOVI, který do odkryté branky dává branku. Asistence: Václav Pašek.

16:32
    Velká šance hostů, do které se dostal Michálek, ale blafákem nedokázal na Kadlece vyzrát.

15:01
    Střelou od modré se zkoušel prosadit Vala, ale puk šel nakonec mimo branku.

14:29
    Domácí si vytvořili šanci. Dostal se do ní Drda, který se obtočil kolem branky, ale nedokázal puk přesně zasunout pod brankáře hostů.

14:08
    Icing Bruslařů.

13:30
    Na druhé straně mohl navýšit jeden z hráčů hostů, ale Kadlec jeho střelu vychytal.

13:18
    Šanci měl Sýbek, ale Panec chytá.

12:56
    Vala vyhodil přes všechny čáry na icing.

12:00
    Po střetu dvou hráčů z ledu odchází otřesen hráč Písku.

11:32
    Další ofsajd Bruslařů.

09:47
    Hostující tým srovnává krok. Celou akci založil Třetina, který našel Chlubnu a ten přesně nahrál na hokejku LUKÁŠOVI ENDÁLOVI, který dává branku. Asistence: Tomáš Chlubna, Miroslav Třetina.

08:18
    Domácí využívají přesilovku. Krásnou nahrávku poslal Kepka volnému VÁCLAVOVI PAŠKOVI, který střelou od modré prostřelil brankáře a puk skončil v pravém horním růžku. Asistence: Jiří Kepka.

08:11
    Přidal (HBR) – 2. min. podražení.

07:21
    Pozornost Kadlece vyzkoušel střelou Chlubna, ale brankář skákavý kotouč dokázal chytit. Vhazování v obranném pásmu Písku.

05:47
    Domácí srovnávají stav utkání. Kepka od pravého mantinelu našel volného VLADIMÍRA HANUSE, který střelou od modré vypálil a puk skončil za brankářem hostů. Asistence: Jiří Kepka, Jan Sýbek.

04:38

03:20
    Do akce se protlačili domácí, ale obrana Bruslařů celou situaci vyřešila v klidu.

01:00
    První střelu zkusil Koutenský, ale hostující brankář v pohodě kryje.

00:32
    Hosté z první akce dávají branku. Přidal našel před brankou kapitána MIROSLAVA TŘETINU, který měl odkrytou branku a trefil se přesně. Asistence: Patrik Přidal, Lukáš Endál.

00:05
    Úvodní vhazování vyhrál Písek a hosté pak vyhodili na icing.

00:01

IHC Písek: Kadlec (Hauser) – Procházka, Hřebíček, Pavlíček, Hanus, Červinský, Koutenský, Kozák – Pašek, Sýbek, Kepka, Slavík, Suchan, Urbanec, Šuhaj, Drda, Koupal, Rod.

BK Havlíčkův Brod: Panec (Novák) – Semrád T., Semrád M., Duben, Vala, Kulhánek, Přidal, Třetina – Endál, Voříšek, Kozlík, Michálek, Chlubna, Kuchta, Navrátil..

Úvodní vhazování je naplánováno na 17:30 hod.

Můžeme očekávat velmi zajímavý zápas.
    IHC Písek bude mít výhodu domácího prostředí.
    Bruslařům se venku daří. V sezóně nestačili na soupeře jen v pěti utkáních. Obě mužstva budou chtít bodovat. Uvidíme, kdo nakonec bude spokojenější.

Oba týmy se již dvakrát potkali.
    Nejdříve Písek doma porazil Bruslaře 4:3sn.
    V odvetě na ledě Havlíčkova Brodu pak Jihočeši podlehli vysoko 9:3.

IHC Písek
    Po 26. kolech se nachází na osmé pozici s 30 body.
    V posledních 5 zápasech – třikrát prohrál a dvakrát vyhrál.

Po 26. kolech se nachází na první pozici s 54 body.

Domácí tým čeká těžký soupeř. Do Písku v sobotu v podvečer přijede Havlíčkův Brod, který je vedoucím týmem II. ligy sk. S.

Vítáme vás u on-line přenosu.

Martin Dokulil

Branky a nahrávky: 6. Hanus (Kepka, Sýbek), 9. Pašek (Kepka), 18. Kepka (Pašek), 19. Kepka (Procházka, Sýbek), 50. Pašek (Urbanec) – 1. Třetina (Přidal, Endál), 10. Endál (Chlubna, Třetina), 22. Kozlík (Voříšek), 24. Vala (Endál, Třetina), 38. Třetina (Semrád), 50. Chlubna (Kuchta, Navrátil), 54. Endál (Přidal, Třetina), 59. Endál (Třetina, Kulhánek)

IHC Králové Písek: Kadlec (Hauser) – Procházka, Hřebíček, Pavlíček, Hanus, Červinský, Koutenský, Kozák – Pašek, Sýbek, Kepka, Slavík, Suchan, Urbanec, Šuhaj, Drda, Koupal, Rod.
    BK Havlíčkův Brod: Panec (20. Novák) – Semrád T., Semrád M., Duben, Vala, Kulhánek, Přidal, Třetina – Endál, Voříšek, Kozlík, Michálek, Chlubna, Kuchta, Navrátil.

Rozhodčí: Mertl – Samuel, Oudes