Deportivo La Coruňa
Pátek 20.01.2017, 20:45 • Estadio de Gran Canaria • Španělská LaLiga • 19. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:38:08)
    Utkání končí zaslouženou remízou

Deportivo přidává na své konto další bod za remízu, která je již pátá z posledních pěti soutěžních zápasů. Dnes to ale byl jednoznačně zisk, protože Las Palmas bylo, zejména v první půli, jasně lepším týmem. Nakonec se ale domácí také musí spokojit pouze s bodem, protože zápas dohrávali pouze o deseti, když se vykartoval v 77. minutě Aythami Artiles.

90+4

90+3
    Poslední sekundy nastavených tří minut, Przemysław Tytoń vykopává míč daleko od své branky.

90+2
    Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Joselu, přichází Óscar Pinchi.

90+1
    Žlutou kartu dostává Joselu (Deportivo La Coruňa).

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, Benito Ramírez vybojoval volná kop v souboji s bránícím Joselu.

89
    Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Mateo, přichází Benito Ramírez.

88
    Emre Colak hledá na pravém křídle Juanfrana, jehož centr je ale hodně nepřesný, domácí se přesto k míči nedostávají.

86
    Deportivo kombinuje u půlící čáry, poslední minuty patří hostům.

85
    Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Marko Livaja, přichází Nabil El Zhar.

84
    Odkopem na polovinu soupeře se nyní domácí osvobozují, publikum zvyšuje intenzitu nesouhlasného pískání.
    83. Marlos Moreno nafilmoval pád v pokutovém území soupeře

83
    Marlos Moreno padá v pokutovém území Las Palmas, po souboji s bránícím Roque Mesou, ale nepíská se pokutový kop.

82
    Las Palmas zkusilo rychlý brejk, ale po přihrávce na paty je po nadějích.

81
    Marko Livaja zkouší dostihnout míč, směřující k brance soupeře, ale Przemysław Tytoń je u něho dříve.

80
    Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Luisinho, přichází Marlos Moreno.