Havířov – Kladno 4:3 (kon.) | Kolín – Slavia 5:8 (kon.) | Vsetín – Havlíčkův Brod 4:7 (kon.)
Olomouc – Písek 9:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Letňany 3:2 (kon.) | Vítkovice – HC Litvínov 5:2 (kon.)
Č. Budějovice – Jihlava 2:1 (kon.) | Chomutov – Mountfield HK 1:3 (kon.) | Sparta – Třinec 4:5 (kon.)
K. Vary – Pardubice 3:2 (1:0 po s.n.) | HC Plzeň – Zlín 1:0 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 4:5 (kon.)
HC Plzeň 1929
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Berani Zlín
Sobota 21.01.2017, 13:30 • Malá hala, Plzeň • Extraliga staršího dorostu • 10. kolo

60:00
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Matěj Hajžman – 2 min., hrubost).

57:21
    Rána Jiřího Suhrady vypadla Kolářovi pod beton a hosté vycítili šanci k dorážce, v důsledku čehož došlo k sekání Matěje Chalupy (ZLN). 11 sekund se tedy bude hrát 4 na 4, pak začne přesilovka Plzně.

55:39
    Až do zakončení to nyní udělal Josef Roubal parádně! Obhodil si protihráče a střílel tváří v tvář Kořénkovi, bohužel pro Plzeň ale nepřesně.

55:32
    Zlín dostává velkou šanci v podobě přesilové hry. Martin Červenka (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

45:03
    Indiáni si zahrají v početní výhodě. Tomáš Kristek (ZLN) je dnes podruhé vyloučen, tentokráte za podražení.

40:57
    Vojtěch Kovařík neproměnil další obrovskou šanci! Zleva mu pěkně přihrál Jan Matiášek, nicméně domácí útočník trefil jen Kořénkův beton.

37:24
    V oslabení dokázal Jan Matiášek vyzvat ke střele Vojtěcha Kovaříka, ten ale trefil pouze beton brankáře Michala Kořénka! Indiáni jsou navzdory početní nevýhodě nebezpeční.

36:28
    Poměr sil na ledě se na pět sekund vyrovná, pak začne přesilová hra Zlína. Martin Červenka (PLZ) je totiž vyloučen za podražení.

36:25
    Jonáš Kočica ve výborné pozici před gólmanem jen těsně minul branku Plzně!

35:51
    Po pěkné kombinaci měl dobrou pozici Kamil Hajšman, zápěstím ale zamířil nad bránu! Velká škoda pro Plzeň, která se chce dostat do dvoubrankového vedení.

34:33
    Jakub Prchal (ZLN) je jediným potrestaným, dostává dvě minuty za hrubost. Hosté budou hrát 7 sekund se třemi hráči v poli.

34:33
    František Čada dobře nahrál před bránu, Vojtěch Kovařík ale nedokázal překonat Michala Kořénka! Znovu došlo ke strkanici a bude se vylučovat.

32:40
    Domácí budou hrát přesilovku, Tomáš Dřímal (ZLN) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

Obránce Michal Houdek, který byl zraněn před pár minutami v souboji, není v pořádku a v dnešním utkání bohužel dohrál. Doufejme, že se brzy vrátí zpět na led a rekonvalesence bude pohodová!

29:17
    Matěj Sebera (ZLN) a Jan Štěpánek (PLZ) dostávají dvouminutové tresty za hrubost, domácí zadák navíc i za krosček. Tento trest odpyká Vít Reitspies, berany čeká přesilová hra.

29:17
    Jáchym Janošek přihrál do dobré pozice na Jonáše Kočicu, kterého ale parádně betonem vychytal Kristián Kolář! Před bránou se posléze strhla strkanice a bude se vylučovat.

16:52
    Navzdory oslabení jsou to indiáni, kdo si vytvořil tlak. V dobré šanci se ocitl Josef Roubal, zblízka však zamířil jen do Michala Kořénka!

16:10
    Berani mohou srovnat v přesilové hře. František Čada (PLZ) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

14:51
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Modrobílí přesilovou hru proměnili a dostávají se do vedení! Josef Roubal nabil na modrou čáru Martinu Lokajíčkovi, jehož prudkou ránu vyrazil Michal Kořének jen na hokejku VÍTA REITSPIESE, který dokázal dorazit kotouč do brány. 1:0! Asistence: Martin Lokajíček a Josef Roubal.

13:56
    Další přesilovka pro Plzeň. Jiří Suhrada (ZLN) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

11:49
    Vít Reitspies už měl po přihrávce z pravé strany, na poslední chvíli mu ale jeden z bránících hráčů neumožnil zakončit dle svých představ!

09:58
    První přesilová hra čeká Plzeň. Tomáš Kristek (ZLN) je vyloučen na dvě minuty za napadení.

08:05
    Výborně to nyní udělal Sebastian Fajkus, který si najel před bránu a způsobil nebezpečí! Naštěstí pro Plzeňské nestihl nikdo z hostí dorazit touš do brány.

06:42
    Tohle byla velmi pěkná akce indiánů! Před branku si sjel Jakub Procházka, jenž po narážečce s Kamilem Hajšmanem zakončoval ve velmi dobré situaci jen do betonu Michala Kořénka.