Havířov – Kladno 4:3 (kon.) | Kolín – Slavia 5:8 (kon.) | Vsetín – Havlíčkův Brod 4:7 (kon.)
Olomouc – Písek 9:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Letňany 3:2 (kon.) | Vítkovice – HC Litvínov 5:2 (kon.)
Č. Budějovice – Jihlava 2:1 (kon.) | Chomutov – Mountfield HK 1:3 (kon.) | Sparta – Třinec 4:5 (kon.)
K. Vary – Pardubice 3:2 (1:0 po s.n.) | HC Plzeň – Zlín 1:0 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 4:5 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
HC Letci Letňany
Sobota 21.01.2017, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • Extraliga staršího dorostu • 10. kolo

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji pohodový zbytek sobotního dne, na počtenou! (14:40:38)

Je dobojováno, závěrečná powerplay Letcům nic nepřinesla, domácí si pohlídali náskok a době rozehraný zápas dovedli ke zdárnému konci.

Ve třetí části už padl jen jeden gól, na dostřel posunul hosty gól obránce Gebella. Nic víc už se do 60 minut nevešlo a domácí tak slaví tříbodový zisk.

Počet střel celkem:

MBL 49:30 LET

59:56
    Letňany to ještě zkouší v šesti proti čtyřem, Pařík je na střídačce!

59:56
    Oddechový čas pro hosty.

59:56
    Jan Dvořák (MBL) vyloučen za dvě minuty za podražení.

59:00
    Běží poslední minuta třetí třetiny.

58:22
    Hosté si se štěstím prodloužili pobyt v útočném pásmu, ne však o moc. Nyní už je puk u Paříkovy brány.

57:20
    O puk se teď bojuje za letňanskou bránou, hosté nakonec vyráží dopředu.

56:39

56:00
    Domácí se nedokázali udržet v útočném pásmu a musí zakládat další útok od Haase.

55:00
    Jirásek napřáhl na modré a vypálil, mířil ale kousek vedle Paříkovy klece.

54:44

54:39
    Karel Klikorka (LET) vyloučen na dvě minuty za podražení.

53:30
    Lytvynov zachytil rozehrávku domácích a našel napravo Fabiánka, tomu se ale nepovedlo vystřelit.

53:03
    Nepokoj dokázal vyhodit a domácí mohou vystřídat.

52:44
    Hynek Havelka (MBL) vyloučen na dvě minuty za držení.

52:01
    Letňany právě vstřelily branku!
    Hosté snižují na rozdíl jediné branky, MARTIN GEBELL napřáhl kousek před modrou čárou a prostřelil Haase. Asistence: Karel Klikorka.

51:48
    Fabiánek sebral puk a z ostrého úhlu střílel, Haas ale nemusel zasahovat, rána kapitána Letců skončila na boční síti.

50:44
    Dvořák zavezl puk do třetiny, nakonec ale proti přesile obránců nic nezmohl a byl odzbrojen.

49:44
    Hrachovec sebral puk na levé straně a nahodil jej na bránu, nyní se bojuje za klecí Letňan.

48:30
    Flynn nahodil zprava a Foerster tečoval puk přímo do lapačky Paříka.

47:18
    Dlabola posunul puk na Červenku, jeho nahrávka ale nenašla nikoho v boleslavském dresu.

46:30
    Jirásek poslal od modré puk na bránu a Křížek dobře clonil, Pařík ale kotouč našel a ukryl.

46:10

46:10
    Po Flynnově střele zalehl Pařík kotouč.

45:53
    Nepokoj teď dobře nahodil a Dvořák se tlačil do brány, Pařík ale odolal.

45:24
    Nepokoj neudržel puk v útočném pásmu a Bruslaři to musí zkoušet znovu.

44:37
    Do Moravčíkovy střely vložil hokejku Soukup a puk opustil třetinu Letců.

44:10
    Lukáš Narovec (LET) vyloučen na dvě minuty za faul loktem.

43:48

43:42

43:12
    Jiráskovu ránu od modré kryje Pařík vyrážečkou.

42:13
    Po zákroku Paříka se vhazuje v pásmu Letňan, hra se ale rychle vrací do střední třetiny.

41:56
    Flynn se vrací na led, hraje se ve čtyřech hráčích na obou stranách.

41:48
    Jan Dvořák (MBL) vyloučen na dvě minuty za podražení.

41:42

41:08
    Hosté se v pokračující přesilové hře nemohou usadit v útočném pásmu, domácí tým pozorně brání.

40:17
    Haas musí hned v úvodu řešit nepříjemnou situaci po střele Nováka, domácí gólman ale puk drží ve výstroji.

40:01

Ve druhé třetině se sice nepolevilo na vysokém tempu ofenzivního hokeje, nicméně branku jsme viděli jen jednu. Opět padla záhy po začátku a radovali se domácí, po Moravčíkově nahrávce zpoza brány se trefil Lukáš Kučera.

Další třetina začne přibližně v 14:04.

40:00

39:56
    Oscar Flynn (MBL) vyloučen na dvě minuty za hákování.

39:43
    Vysoká hůl Pinkase vrací hru do střední třetiny.

39:20
    Jelínek se protáhl po levé straně a hledal na druhém křídle Narovce, ten na kotouč nedosáhl.

38:40
    Dobša táhl rychlý protiútok Bruslařů, zpoza brány ale nedokázal přes obránce posunout puk před brankoviště.

37:57
    Rána Jana Červenky končí v ochranné síti, vhazuje se před Paříkovou bránou.

37:30

36:30
    Kučera sklepl puk pro Nepokoje, jeho tvrdá rána končí na vyrážečce Paříka.

35:55
    Letci se osvobozují a puk končí u Haase, jenž hledá, komu by mohl poslat kotouč.

35:30
    Vojtěch Novák (LET) vyloučen na dvě minuty za podražení.

35:30
    Nepokojovu střelu s námahou vyrazil Pařík, domácí budou navíc hrát další přesilovku.

35:11
    Jirásek projel středem a vystřelil, Pařík vyráží puk do rohu kluziště.

33:57
    Flynn dovedně sklepl puk do jízdy Foersterovi, jeho přízemní střela ale Paříkovi nenadělala žádné problémy.

33:08
    Vzápětí se po rychlém kontru Boleslavských vhazuje před Paříkem.

32:58
    Klikorka zatáhl puk do útočného pásma a Riley nahodil na pravou stranu, puk ale končí mimo bránu.

31:49
    Kocíkovi se nepovedlo zakončit a následná střela Gebella končí nad bránou.

30:51
    Dvořák vystihl rozehrávku Letňan, ale Paříka střelou do horního rohu nepřekvapil. Domácí zůstávají v útoku.

30:02
    Tvrdou střelu Fabiánka vytěsnil pohotový Haas.

29:45
    Nepokojovu střelu z pravého křídla vyrazil Pařík ramenem, načež volný puk ukryl pod lapačkou.

29:11
    Šikovný Flynn projel s pukem na holi od pravého mantinelu na střed a vystřelil, Pařík byl připravený.

28:29
    Lytvynovovo nahození si Haas pohlídal a efektně švihl lapačkou.

28:15
    Haas podržel puk pod rukavicí a vhazuje se znovu po jeho pravé ruce.

28:00
    Lytvynov vyvezl puk středem hřiště a hosté vybojovali útočné pásmo.

26:47

26:14
    Nepokoj sjel na Flynnovu sehrávku zpoza brány, střílel ale mimo.

25:43
    Po nahrávce Dlaboly pálil Jirásek, Pařík ukryl puk ve výstroji.

25:17
    Danov zavezl puk do útočné třetiny a posunul jej na Bílka, jeho bekhend ale Haas kryje.

24:48

24:47
    Lukáš Narovec (LET) vyloučen na dvě minuty za napadení.

23:58
    Domácí se zatím aktivně brání a hosté se nemohou dostat ke klasické přesilovkové kombinaci.

23:21
    Kučera se ve vlastním oslabení zmocnil puku a projel až k bráně Letňan, střelu domácího forvarda ale brankář Pařík ukryl v lapačce.

22:48
    Václav Imlauf (MBL) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

22:10
    Flynn najel za levý kruh a vypálil, jeho střela byla sražena mírně nad. Následuje icing domácích a vhazuje se před Haasem.

Dnešní utkání sleduje 35 diváků.

21:12
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Po nahrávce zpoza brány si před brankoviště sjel LUKÁŠ KUČERA a protlačil puk za Paříka. Asistence: Andrej Moravčík, Zdeněk Křížek.

20:27
    Lytvynov se na středu útočné třetiny ujal puku a vypálil, jeho střela ale skončila nad bránou.

20:01

Je za námi úvodní dvacetiminutovka duelu Boleslavi s Letňanami, ve které jsme v úvodu viděli hned tři branky. O první se ve 3. minutě v přesilovce postaral Nepokoj, na jeho trefu ale už o tři minuty později odpověděl Kocík. Domácí si však záhy vzali náskok zpět, Oscar Flynn stál na konci pohledné akce a vrátil domácímu týmu vedení.

18:30
    Havelka u mantinelu získal puk a zprava najížděl na Paříka. Nakonec se rozhodl přenést hru na Dobšu, ten ale na puk nedosáhl.

18:10
    Klikorka se na pravé straně dostal ke střele, Beneš ale jeho pokus srazil nad.

17:36
    Zakázané uvolnění domácího týmu a hra se vrací před Haase.

17:08
    Flynnova nepříjemná střela letěla nějakých deset centimetrů nad ledem, Pařík ale sklapl betony a odrazil kotouč do rohu.

16:23
    Flynn poslal na Dvořáka střílený pas, ten ale nedokázal kotouč zkrotit a domácí zase začínají až od vlastní brány.

16:05
    Adam Bílek projel středem kluziště a nahodil puk na Haase, ten jej podržel v rukavici.

15:03
    Jirásek opětovně nahodil kotouč na Paříka a o dorážku se snažil Křížek, gólman Letňan ale odolal.

14:21
    Kapitán Letců Fabiánek sebral volný puk na pravém kruhu a vystřelil po zemi k tyči, Haas puk viděl a odrazil do rohu.

14:07
    Pařík se hbitě přesunul k pravé tyči a zastavil puk, vhazuje se po jeho pravé ruce.

13:21
    Novák dojel puk na modré čáře a nahodil jej na Haasovu bránu, domácí brankář byl připravený.

12:26
    Čermák projel po levém křídle a nahrál zpoza brány na Kučeru. Imlauf se poté dostal k puku a vypálil, Pařík puk s námahou zkrotil.

11:20
    Jirásek se už poněkolikáté opřel do puku na modré čáře, Pařík ale včas vykopl pravý beton a puk srazil mimo bránu.

11:04
    Flynn dobře dobruslil situaci a donutil Paříka podržet puk, domácí se drží před soupeřovou bránou.

10:42
    Haas přikryl puk po nepřehledné situaci u své levé tyče a vhazuje se v pásmu Boleslavi.

09:54
    Moravčík vystihl přihrávku přes střed hřiště a sebral puk, jeho přenesení hry ale Kučeru nenašlo.

09:32
    Kučera zachytil rozehrávku hostí, načež obkroužil ve velké rychlosti celé pásmo Letců a nakonec z toho byla střela z levé strany, kterou lapil Pařík.

08:24
    Dobša vybojoval puk pro Dvořáka, jenž zpoza brány oslovil Nepokoje. Jeho střela ale míří mimo.

06:49
    Hezká souhra Boleslavi po levé straně a domácí jdou znovu do vedení! Dvořákovo nahození sklepl před bránu Foerster a OSCAR FLYNN zametl puk do brány. Asistence: Petr Foerster, Jan Dvořák.

06:10
    Vhazování ve středním pásmu získali hosté a hned se vrhli vpřed, Bruslaři se ubránili a mohou jít do protiútoku.

05:32
    Letci se dlouho drželi v útočném pásmu a nakonec je z toho vyrovnání! PETR KOCÍK dotlačil puk do odkryté brány, Haas nemohl zasáhnout. Asistence: Adam Bílek, Dominik Danov.

05:08
    Milan Antoš poslal od modré čáry nepříjemnou přízemní střelu, Haas ale srazil puk za bránu a nakonec se vhazuje po jeho levici.

04:38
    Dvořák po vítězném buly přenesl hru na Imlaufa, jeho střelu opět kryje Pařík.

04:34
    A Pařík zase v permanenci, pro jistotu ukryl puk po nahození od modré a domácí se drží v útočném pásmu.

04:20
    Vhazuje se po levé ruce hostujícího gólmana Lukáše Paříka.

03:58
    Po Paříkově zákroku proti Kučerově ráně se hosté propracovali až k domácí bráně, ale dlouho se tam nezdrželi.

03:23
    Aktivní Jirásek nahodil od modré a puk se nepříjemně odrazil, skončil však mimo bránu Letňan.

03:00
    Pinkas sice vyvezl puk z obranného pásma, ve středu hřiště se ale kotouče zmocnil Flynn a vrátil hru před bránu Letců.

02:20
    Pět sekund před Antošovým návratem na led domácí udeřili a využili početní výhodu! Dlabola posunul puk napravo na MARTINA NEPOKOJE a ten propálil Paříka. Asistence: Martin Dlabola, Dominik Hrachovec.

02:14
    Domácí brankář Křížek se důrazně tlačil do brankoviště, Lukáš Pařík ale odolal a puk ukryl pod výstrojí.

01:50
    Jirásek zavezl puk do útočné třetiny, ale jeho střela byla sražena do rohu kluziště.

01:16
    Nepřesná rozehrávka domácího týmu, puk skončil až u Haasovy brány.

00:24
    Milan Antoš (LET) vyloučen na dvě minuty za hákování.

00:24
    Z valné hromady u levého mantinelu jako vítěz vybruslil Moravčík a prověřil Paříkovu připravenost. Gólman Letňan puk lapil, Bruslaři ale budou hrát přesilovku.

00:01

BK Mladá Boleslav: Haas (Marek) – Beneš, Novák, Dlabola, Jirásek, Imlauf, Nepokoj, Červenka – Foerster, Čermák, Dvořák, Křížek (C), Dobša, Hrachovec, Havelka, Flynn, Moravčík, Kučera

HC Letci Letňany: Pařík (Hamalčík) – Klikorka, Riley, Gebell, Antoš, Lytvynov – Narovec, Pinkas, Kocík, Fabiánek (C), Soukup, Bílek, Danov, Larsen, Novák, Jelínek

Rozhodčí: Kratochvíl – Laczko, P. Špringl ml..

Ve II. části už se proti sobě tyto týmy jednou postavily – Letňany svého soka doma jasně přehrály a slavily jednoznačnou výhru 4:0. Boleslavští dorostenci tak mají Letcům co vracet, doufejme, že nás čeká zajímavý zápas...

Letci jsou na tom o trochu hůře než domácí tým, zatím mají na kontě 46 bodů a drží 5. příčku tabulky. V 9 zápasech II. části mají na kontě 7 výher, jednu porážku v prodloužení a pouze v jednom případě odešli jako poražení bez zisku bodů.

Starší dorostenci Mladé Boleslavi zatím figurují na 2. místě své skupiny s celkovým ziskem 55 bodů ve 37 zápasech. V dosavadních devíti zápasech druhé části ve své B skupině Bruslaři 5x prohráli, zaznamenali tři výhry a naposledy v pátečním odpoledním zápase podlehli pražské Slavii 2:3 v prodloužení.

Hezké sobotní odpoledne z Mladé Boleslavi! V malé hale místního zimního stadionu je dnes na programu utkání 10. kola II. části NOEN Extraligy staršího dorostu, ve kterém se proti sobě postaví domácí Bruslařský klub a HC Letci Letňany.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.

Michal Konvalina

Branky a nahrávky: 3. Nepokoj (Dlabola, Hrachovec), 7. Flynn (Foerster, Dvořák), 22. Kučera (Moravčík, Křížek) – 6. Kocík (Bílek, Danov), 53. Gebell (Klikorka)

Rozhodčí: Kratochvíl – Laczko, P. Špringl ml.