Utrecht – Ajax 0:1 (kon.) | Excelsior – GA Eagles 1:1 (kon.) | Nijmegen – Kerkrade 2:0 (kon.)
Eindhoven – Heerenveen 4:3 (kon.)
SBV Excelsior
1:1 (1:1)
Go Ahead Eagles
Neděle 22.01.2017, 14:30Nizozemská Eredivisie • 19. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

Co nejpříjemnější sportovní zážitek přeji všem fanynkám a fanouškům. V tomto zápase proti sobě nastoupí SBV Excelsior a Go Ahead Eagles.

Go Ahead Eagles z posledních pěti zápasů nevyhrál ani jeden. Nestačil na Willem II 0:1, Heerenveen 1:3, PSV 0:1 a Alkmaar 1:3. Remizoval s Griningenem 1:1.

SBV Excelsior z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Poradil si s Ajaxem 3:1. Remizoval s Alkmaarem 3:3 a Nijmegenem 2:2. Nestačil na Heerenveen 1:2 a PSV 0:2.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

1

2
    Sledujeme klidný úvod zápasu, ani jeden celek se nikam nežene.

Fredy založil útočnou akci domácích, která končí nepřesnou rozehrávkou.

4
    Theo Zwarthoed dlouhým výkopem posílá míč daleko za polovinu hrací plochy.

5
    Bas Kuipers se jako obránce dostal hodně hluboko na útočné polovině, nedokázal centrem před branku však najít spoluhráče.

6
    Domácí celek se snaží hrát aktivně, napadá na polovině hrací plochy, zatím bez výsledku.

8
    Khalid Karami si v souboji před brankou soupeře počínal hodně ostře, a tak rozhodčí kvůli faulu přerušuje hru.

10
    Go Ahead Eagles právě vstřelili branku!
    Hostující celek se dostává do vedení, hlavičkou překonal domácího brankáře nikým nehlídaný PEDRO CHIRIVELLA. Poměrně snadno se hosté dostávají do jednobrankového vedení.
    10. Pedro CHIRIVELLA - 0:1

12
    Domácí se snaží rychle vyrovnat, ale hostující obrana hraje velmi zodpovědně.

13
    Daniel Crowley byl připravený pro přihrávku do běhu, jeho akci však ukončuje rozhodčí, hostující fotbalista se dostal do postavení mimo hru.

15
    Daniel Crowley si naběhl před branku, spoluhráč jej hledal rychlým pasem po zemi, ale obránce míč zastavil a poslal mimo hrací plochu jen za cenu rohového kopu.

16
    Domácí obránci si s centrem před branku dokázali poradit naprosto v pohodě. Hosté jsou aktivnějším týmem.

18
    Mnoho šancí k vidění momentálně není, aktivní hra hostů pokračuje dál.

20
    Pedro Chirivella, autor prvního gólu zápasu, se probojoval do další velké šance, ale tentokrát branku minul.

21
    Domácí mají k dispozici vhazování na polovině hrací plochy. K míči se dostávají fotbalisté Excelsioru.

23
    Krásně centr před branku vyslal Sébastien Locigno, míč se dostal do prostoru, kde byl Daniel Crowley . Podobně jako v předchozí šanci minul branku. Tentokrát mířil vysoko nad.

25
    Hosté mají k dispozici volný kop, se kterým si ale dokázala obrana domácích poradit. Následovat bude rozehrávka od brankáře.

27
    Excelsior právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají do velké šance, kterou dokázali proměnit. Po krásném centru před branku se střelou do horní části branky prosazuje NIGEL HASSELBAINK.
    27. Nigel HASSELBAINK - 1:1

30
    Bas Kuipers se dostal do další šance domácích. Ti jsou po vstřelené brance aktivnější a snaží se získat vedení na svou stranu.

31
    Hosté vhazovali na své obranné polovině, míč se jim podařilo dostat na polovinu hřiště, kde kombinují domácí.

32
    Jarchinio Antonia centroval před branku, kde byl volný jeho spoluhráč. K míči se ale dostal obránce, který jej odkopl do autu. Rohový kop, který následoval, vyloženou šanci nepřinesl.

34
    Sledujeme klidnější pasáž zápasu, převaha domácích sice pokračuje, ale do vyložené šance se nemohou probojovat.

35
    Terell Ondaan se dostal k dobré střele. Zkoušel to na vzdálenější tyč, ale jeho pokus postrádal přesnost. Hostující brankář jen pohledem kontroloval míč mířící mimo.

37
    Domácí hráči byli na polovině hrací plochy v početní nevýhodě, a tak jeden z hráčů vracel míč svému brankáři. Ten následně rozehrával.

38
    Excelsior pokračuje v aktivní hře, hosté se vůbec nemohou dostat do nějaké výraznější šance.

40
    Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, hostující obrana se zatím musí bránit tlaku soupeře.

41
    Go Ahead Eagles se musí bránit, obránci podávají velmi dobrý výkon, poměrně mnoho střel dokáží zablokovat.

42
    Domácí zakládají akci od své branky, nikam se neženou, čekají na vhodný moment pro přechod do útočné fáze.

43
    Nigel Hasselbaink se dostal do zakončení, s jeho ránou ze střední vzdálenosti si brankář poradil.

45
    Probíhá poslední minuta prvního poločasu, uvidíme, zda budou rozhodčí nějaký čas nastavovat.

45+0

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

Po prvním poločase platí stav 1:1. Nejprve se prosadili hostující fotbalisté, pak domácí zlepšili hru a podařilo se jim vyrovnat. Fanoušci sledují rychlý záživný fotbal.

46

46
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Sander Duits, přichází Darren Maatsen.

47
    I ve druhém poločasu hrají domácí fotbalisté aktivněji, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře.

49
    Hostující celek se dostal do rychlého protiútoku, ten byl domácími rychle zastaven.

50
    Marcel Ritzmaier to vzal na sebe, dostal prostor ke střele. Jeho rána nebyla nejpřesnější, nicméně pořádně vystrašila brankáře domácích. Nechybělo mnoho a hosté šli do vedení.

52
    Domácí fanoušci velmi hlasitě podporují své oblíbence v cestě za vedoucí brankou.

54
    Elvis Manu Joey Suk vedl akci hostujícího celku, ale do zakončení se přes dobrou hru obrany nedostal.

56
    Šancí je k vidění velmi málo, ani jeden celek se nikam nežene, sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se zejména na polovině hrací plochy.

58
    Domácí brankář uvedl míč do hry dlouhým výkopem, nikoho ze spoluhráčů ale nenašel svým centrem.

60
    Půlhodina hry zbývá do konce zápasu. Po prvním poločase, který nabídl mnoho šancí, sledujeme druhou část hry podstatně chudší na střelecké příležitosti.

61
    Kevin Vermeulen se dostal k zakončení. Jeho pokus ze střední vzdálenosti končí mimo.

63
    Elvis Manu se probojoval do zakončení. Dostal výbornou přihrávku do běhu. Zakončoval z předbrankového prostoru. Míč však netrefil ideálně, a tak jeho střela končí vysoko nad brankou.

66
    Hostující celek hraje nyní aktivněji, snaží se něco vymyslet, ale zatím nemohou překonat dobře hrající obranu soupeře.

66
    Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Jeffry Fortes, přichází Ryan Koolwijk.

69
    Terell Ondaan se dostal do zajímavé střelecké pozice. Ani na dvakrát nedokázal překonat obranu hostujícího celku. Nejprve trefil spoluhráče, pak soupeře.

70
    Domácí rozehrávali volný kop ze 23 metrů. Terell Ondaan donutil přímou střelou brankáře k výbornému zákroku. Následně rozehraný rohový kop končí v náruči brankáře.

72
    Stav zápasu je stále vyrovnaný, začíná se přiostřovat. Osobních soubojů přibývá.

74
    Ani jeden celek se nemůže dostat do vyložené pozice, kterou by proměnil. Sledujeme aktivní hru z obou stran.

74
    Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Kevin Vermeulen, přichází Anouar Hadouir.

75
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Elvis Manu, přichází Randy Wolters.

76
    Necelých patnáct minut zbývá do konce druhého poločasu, sledujeme klidnější pasáž hry. Více ze hry mají domácí, ti se ale nemohou prosadit.

78
    Ryan Koolwijk se pokoušel odcentrovat míč před branku, kde byl jeho volný spoluhráč, ale přihrávka se nepodařila podle představ.

79
    Terell Ondaan měl na kopačce vedoucí branku zápasu. Dostal výbornou přihrávku. Měl čas na zakončení, ale střílel z první. Minul branku o malý kousek.

81
    Domácí mají nyní více ze hry, snaží se přidat rozhodující branku. Hosté se tak musí bránit tlaku soupeře.

82
    Daniel Crowley se probojoval do zakončení, jeho střele chyběl větší důraz a přesnost.

83
    Rohový kop budou mít k dispozici hostující fotbalisté. Ti tak dostávají velkou šanci na vstřelení branky.

84
    Centr před branku se však vůbec nepovedl, a tak ze šance není vůbec nic.

84
    Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Nigel Hasselbaink, přichází Mike van Duinen.

85
    Do rychlé akce se dostali domácí, které hlasitě podporují diváci. Zakončení se nepodařilo.

86
    Dostáváme se do finální části druhého poločasu. Stav zápasu je vyrovnaný.

88
    Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

89
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Daniel Crowley, přichází Joey Groenbast.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90+2
    Jurgen Mattheij se dostal do zakončení, ale nevystřelil podle představ. Rohový kop pro domácí byl odvrácen.

90+3
    Domácí budou mít k dispozici ještě rohový kop. Hodně přetažený centr byl nepřesný.

90+3

Tento zápas končí remízou. Obě branky padly v prvním poločase. Nejprve se hosté dostali do vedení, následně dokázal domácí celek vyrovnat. Ve druhém poločasu jsme sledovali klidnější pasáž hry, která už góly nepřinesla. (16:26:34)