Liberec – Jihlava 4:7 (kon.) | HC Plzeň – Mountfield HK 6:1 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 3:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 3:7 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:7 (1:3, 1:3, 1:1)
HC Kometa Brno
Čtvrtek 26.01.2017, 18:00 • ŠKO-ENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů • 37. kolo

59:42
    Hasoň zleva nahrál na střed útočného pásma, kde byl volný Čejka, toho ale vychytal Groh.

57:25
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Domácí se z nenápadné akce prosazují a zmírňují náskok soupeře. VOJTĚCH OUTRATA dotlačil puk za ležícího Dostála. Asistence: Oscar Flynn, Matouš Horský.

54:30
    Marek Mlčoch (MBL) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

53:22
    Jan Prokop (MBL) vyloučen na dvě minuty za podražení.

52:23
    Robert Havlát (KOM) vyloučen na dvě minuty za sekání, současně vyloučen František Uřidil (MBL) na 2+2 minuty za sekání a krosček.

48:33
    Kometa právě vstřelila branku!
    Hosté dávají další branku a posílají Dančišina z trestné lavice zpět do hry. Šnajnar vyslal dopředu kapitána PETRA KRATOCHVÍLA a ten se natlačil přes obránce až k bráně, kde bekhendem poslal puk za záda Groha. Asistence: Rostislav Šnajnar, Marek Škvrně.

46:55
    Milan Dančišin (MBL) vyloučen na dvě minuty za sekání.

40:00
    Petr Kratochvíl (KOM) vyloučen na dvě minuty za podražení. Kroni Musliu (MBL) vyloučen na dvě minuty za nafilmovaný pád.

39:50
    David Sedláček (KOM) vyloučen na dvě minuty za podražení.

38:09
    Marek Škvrně (KOM) vyloučen na 2+2 minuty za hrubost a vysokou hůl. Vyloučen také Oscar Flynn na 2+2 minuty za hrubost a David Marček na dvě minuty za hrubost.

34:31
    JAKUB ČEJKA se prosadil po krásné kombinaci, kdy přenesl hru napravo na Střondalu, nabruslil na levé křídlo, dostal puk zpátky a poslal jej nad Grohovo rameno. Asistence: Vojtěch Střondala, Jan Hasoň.

31:21
    Matěj Krejčík (MBL) vyloučen na dvě minuty za podražení.

30:00
    Domácí snižují, prosadil se VOJTĚCH OUTRATA, který poslal puk za Dostálova záda po nahrávce Milana Kalaše. Asistence: Milan Kalaš, Patrik Straka.

26:56
    Rostislav Šnajnar (KOM) vyloučen na dvě minuty za pád pod nohy.

24:16
    Hosté pokračují v útočení a je z toho pátá branka v síti Bruslařů! MAREK ŠKVRNĚ prostřelil Groha z levé strany. Asistence: David Sedláček, Roman Dymáček.

20:39
    Groha přivítali hráči Komety rychlým gólem! ROBERT HAVLÁT využil pas Luboše Horkého a navýšil vedení Brna. Asistence: Luboš Horký, Tomáš Mlynář.

20:01
    Střídání brankářů v týmu BK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Krofta, přichází Groh.

19:20
    Hosté na konci první třetiny spustili brankostroj! LUBOŠ HORKÝ předčil v souboji o puk Mlčocha a svůj únik zakončil střelou do horního rohu. Asistence: Tomáš Mlynář, Libor Zábranský.

17:57
    Nedlouho poté hosté podruhé skórují a dokonali rychlý obrat! JAN HASOŇ překonal Kroftu střelou zápěstím z pravého křídla. Bez asistence.

17:14
    Hosté vyrovnávají, po Krejčíkovi se prosazuje i kapitán Brna! PETR KRATOCHVÍL zakončil svůj rychlý protiútok nechytatelnou střelou. Bez asistence.

16:10
    Jakub Planý (MBL) a Tomáš Mlynář (KOM) vyloučeni na dvě minuty, oba za napadení.

12:08
    Daniel Kowalczyk (KOM) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

11:44
    Domácí rychle využívají první přesilovku a jdou do vedení! Musliu zpoza brány našel MATĚJE KREJČÍKA, jenž se z levého kruhu nemýlil a poslal puk do odkryté části brány. Asistence: Kroni Musliu, Milan Dančišin.

11:22
    Libor Zábranský (KOM) vyloučen na dvě minuty za podražení.

Michal Konvalina

Branky a nahrávky: 12. Krejčík (Musliu, Dančišin), 30. Outrata (Kalaš, Straka), 58. Outrata (Flynn, Horský) – 18. Kratochvíl, 18. Hasoň, 20. Horký (Mlynář, Zábranský), 21. Havlát (Horký, Mlynář), 25. Škvrně (Sedláček, Dymáček), 35. Čejka (Střondala, Hasoň), 49. Kratochvíl (Šnajnar, Škvrně)

BK Mladá Boleslav: Krofta (21. Groh) – Linhart, Mašek, Uřidil, Horský, Marček, Mlčoch – Prokop, Musliu, Planý, Kuncek, Kalaš, Straka, Dančišin, Krejčík (C), Flynn, Outrata, Veselý, Jindra
    HC Kometa Brno: Dostál (Krček) – Šnajnar, Slabý, Sedláček, Zábranský, Jeřábek, Kowalczyk – Havlát, Svoboda, Hasoň, Gajarský, Škvrně, Čejka, Horký, Mlynář, Dymáček, Kratochvíl (C), Střondala, Jaycay

Rozhodčí: Škrobák – Horažďovský, Marek