SK Slavia Praha
6:1 (3:0)
MFK Ružomberok
Čtvrtek 26.01.2017, 12:30Přípravný zápas • Přátelské utkání

Stanislav Tecl odehrál proti Ružomberoku po příchodu do Slavie první poločas a gól se mu vstřelit nepodařilo. Vůbec to ale nevadilo, protože Milan Škoda vstřelil během stejné porce minut dva góly a přispěl k vysoké výhře pražského týmu, který v obou poločas vstřelil tři góly. Rožumberok po utkání proti Spartě utrpěl druhý debakl. Konečný výsledek: SK Slavia Praha 6 MFK Ružomberok 1. (14:18:59)

90

88
    Jaromír Zmrhal se dostal po odvráceném centru z rohového kopu, který vybojoval po sražené střele Dušan Švento, k míči a okamžitě ho napálil na bránu, jeho pokus ale skončil nad.

87
    Miloš Lačný vyrazil do rychlého protiútoku, jenže se ocitl v tísni a pálil pouze do rukavic brankáře Přemysla Kováře.

86
    Fotbalisté pražského týmu vybojovali v blízkosti levého rohového praporku standardní situaci, následný centr ale nic nepřinesl.

85
    Josef Hušbauer napřáhl z hranice šestnáctky k pěkné střele, bránu ovšem nakonec o kus minul.

84
    Slavia už nikam nespěchá a v klidu kombinuje ve středu hřiště. Hráči Ružomberu se marně snaží získat míč.

81
    Fotbalisté slovenského týmu se hnali do slibné brankové příležitosti, jejich akci ale přerušil ofsajd.

80
    Do konce utkání zbývá odehrát deset minut a jedno je jisté. Ružomberok po zápase se Spartou, které podlehl vysoko 5:0, utrpí další těžký debakl, tentokrát proti Slavii.
    79. Antonín BARÁK - 6:1

79
    Slavia právě vstřelila branku!
    ANTONÍN BARÁK napřáhl zpoza šestnáctky ke krásné střele, která zamířila přesně k tyči a brankář Matúš Macík se po ní natahoval marně.

74
    Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Josef Menich, přichází Michal Grohol.

74
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Jiří Bílek, přichází Vojtěch Mareš.

72
    Slavia je na koni a předvádí jednu krásnou kombinaci za druhou, poslední zakončil střelou zpoza šestnáctky Antonín Barák, jehož pokus zamířil nad.

71
    Antonín Barák skvěle nacentroval do šestnáctky, kde se dostal do zakončení Mick van Buren, jeho následná hlavička ale zamířila mimo.
    68. Mick VAN BUREN - 5:1

68
    Slavia se prodrala po náhodné kombinaci k pokutového území Ružomberoku, kde míč převzal MICK VAN BUREN a nekompromisní bombou ho napálil pod břevno.

67
    Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Dominik Kružliak, přichází Michal Grohol.
    66. Gino VAN KESSEL - 4:1

Adam Kolář

Branky: 2. Škoda, 11. Škoda (pen.), 28. Lüftner, 66. Kessel, 68. Buren, 79. Barák – 51. Lačný

Neproměněná penalta: 44. Sýkora (SLA), brankář Macík zneškodnil

SK Slavia Praha: Pavlenka – Frydrych, Bílek, Lüftner, Flo – Mingazov, Ščuk, Alvir, Sýkora – Tecl (K), Škoda. Druhý poločas: Kovář – Bořil, Bílek (74. Mareš), Souček, Švento – van Kessel, Hušabuer, Barák, Zmrhal – Mešanovič, van Buren. (rozestavení 4-4-2)
    Náhradníci: Kovář – Mareš, Zmrhal, Hušbauer, van Buren, Bořil, Souček, Mešanovič, Barák, Švento, van Kessel.

MFK Ružomberok: Macík – Menich (74. Čurma), Maslo, Texeira (46. Lovács) – Kružliak (K – 67. Grohol), Nagy – Daniel, Takáč (46. Kupec), Mareš (46. Maslo), Gal Andrezly (46. Dubek) – Lačný (rozestavení 3-2-4-1)
    Náhradníci: Hajdúch – Kubena, Faško, Zsigmund, Lovác, Kupec, Grohol, Maslo, Čurma, Dubek.

Rozhodčí: Pavel Franěk. Asistenti: Petr Blažej, Pavel Vlasjuk