Mountfield HK – K. Vary 2:1 (2:0 po s.n.) | Třinec – Olomouc 7:1 (kon.) | Č. Budějovice – Kladno 5:4 (1:0 po s.n.)
Mladá Boleslav – Jihlava 5:2 (kon.) | Vítkovice – Zlín 3:5 (kon.) | Pardubice – HC Plzeň 1:6 (kon.)
Liberec – Kometa Brno 9:3 (kon.) | Sparta – Slavia 6:2 (kon.)
HC Sparta Praha
6:2 (1:0, 2:1, 3:1)
HC Slavia Praha
Sobota 28.01.2017, 16:15DHL Extraliga juniorů • 38. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.

HC SPARTA PRAHA

9. místo, 55 bodů, skóre: 127:125

Pražský celek okupuje druhé místo v tabulce DHL Extraligy juniorů, když posbírali v celkovém součtu 55 bodů. Svěřenci trenéra Pavla Gefferta se ale aktuálně nenacházejí v dobrém rozpoložení.

Po porážkách 2:7 v Chomutově a 4:7 na ledě litvínovské Vervy přivítali ve svém prostředí kladenské Rytíře. Středočechům dokázali dlouho vzdorovat, nakonec však inkasovali šest gólů a museli skousnout porážku 4:6.

17. místo, 23 bodů, skóre: 97:156

Slávisté se nacházejí v dolních patrech tabulky, konkrétně na předposledním místě. Jejich počin čítá 23 získaných bodů, rozdíl mezi obdrženými a vstřelenými brankami je záporný -59.

Rovněž jako sparťanům se jim nedaří. Nejprve padla před svým publikem 0:2 proti Hradci Králové, radost nepřinesla ani následná výprava do Českých Budějovic, kde sešívaní nestačili na domácí Motor poměrem 3:6.

20. kolo Slavia – Sparta 7:4

V této sezoně se odehrálo derby pražských „S“ jen jednou. Parta kolem kapitána Marka Dubena zavítala na led soupeře, kde po gólech Jakuba Wojnara vedla 3:1. Domácí však předvedli ukázkové vzepětí a šesti trefami ve třetí třetině obrátili zápas na svoji stranu. Svěřenci trenéra Pavla Gefferta už s výsledkem nic neurobili, a museli tak zkousnout porážku.

Vítám všechny hokejové fanoušky a fanynky u dalšího online přenosu, zejména ty sparťanské. V rámci 38. kola DHL Extraligy juniorů vyzve HC Sparta Praha na domácím ledě svého odvěkého rivala, kterým je tým HC Slavia Praha. Oba zmiňované celky nyní neprožívají svá nejlepší období, a tak v tomto duelu půjde v první řadě o zlepšení nálady a sebevědomí, druhou takzvanou náplastí bude štítek v podobě pro nového vládce Prahy.

HC Sparta Praha: Nahodil (Hofmann) – Janda, Eliáš, Mrkvička, Jeřábek, Duben, Vandas, Hanuš – Kern, T. Jandus, Svoboda, Seniov, Maršoun, Safin, Kulda, Pejchal, Chlouba, Krátký, Dubský. Trenér: Pavel Geffert.

HC Slavia Praha: Šorf (Vacula) – Zderadička, D. Novák, Valík, Melovič, Chvála – Matějka, Netolický, Heldák, Kolouch, Šergl, Hradil, Mareček, Kohút, Furch. Trenér: Petr Novák.

Rozhodčí: Škrobák – Kučera, Marek.

00:01

00:10
    Úvodní buly zápasu vyhrávají hosté a zakládají první útočnou akci.

00:18
    Ovšem do útočné třetiny se dostali jako první domácí hráči, Kulda vyjel z rohu kluziště před Šorfa, slávistický brankář si prostor u tyče pohlídal.

00:36
    Svoboda ukořistil puk ve střední třetině, daleko se s kotoučem však nedostal.

01:11
    Nyní číhal před brankou Kern, přihrávka k němu ale neprošla.

01:40
    Hra se přesunula do pásma domácích, dobrou pozici na střelu měl Hradil, jeho pokus zneškodnil Nahodil svou vyrážečkou.

02:14
    Furch po vyhraném po vyhraném buly v útočné třetině nabil na modrou čáru Zderadičkovi, střela druhého jmenovaného nebyla přesná.

03:22
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Kolouch – 2 min., příliš mnoho hráčů).

03:26
    Eliáš dostal nabito mezi kruhy, jeho projektil byl ale ztečován do ochranné sítě. Buly po pravici slávistického brankáře.

03:47
    Do pásma se probíjel Kern, který i za pomoci svých spoluhráčů donutil Šorfa k dalšímu přerušení hry.

04:04
    Po vyhraném vhazování se do puku od modré čáry opřel Martin Svoboda, Šorf zasahuje betonem.

04:18
    Kern má puk na své hokejce, snažil se přihrávat na svého kolegu do mezikruží, puk ale nakonec končí v hledišti.

04:34
    Chlouba výborně zapracoval a udržel útočné pásmo, sparťané kombinují.

04:55
    Nyní už ale sešívaní vyhazují a mohou vystřídat.

05:22
    Hosté hrají v plném počtu.

05:40
    Novák obdržel touš na modrou čáru, rychlou střelou zkusil nahodit na sparťanského brankáře, ten si s jeho ránou poradil.

06:21
    Menší závar na slávistickém brankovišti, ukazatel skóre však nadále ukazuje dvě nuly.

06:51
    Hraje se poměrně ve svižném tempu, nyní hru přerušuje postavení mimo hru.

07:27
    Slávisté jsou v mírném tlaku a okupují útočné pásmo, domácí se ale brání všemi zuby nehty.

08:02
    V souboji za sparťanskou brankou byli úspěšnější domácí, kteří zásluhou Tomáše Janduse mohou vystřídat.

08:49
    Kolouch nahazuje do útočné třetiny, hosté mohou kupředu.

09:07
    Další výborný zákrok předvedl gólman Dominik Nahodil, vhazování po jeho levici.

09:18
    Hra se poněkud vyrovnává, oba týmy chtějí co nejvíce útočit, ale přes dobře pracující defenzivy je to obtížné.

09:54
    Pejchal se protlačil do útočného pásma po pravé straně, následně se uvolnil, přihrál na Tomáše Janduse, který ale černou gumu nezpracoval.

10:33
    Chvála drží puk na hokejce v obranném pásmu hostí a snaží se najít někoho v sešívaném dresu.

10:54
    Neúspěšně, do útočné zóny přešli naopak sparťané, Krátký zkoušel Šorfovu pozornost, slávistický muž v brance vytasil svoji lapačku a hru přerušuje.

11:20
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Kulda – 2 min., držení protihráče).

11:33
    Hosté mají možnost přesilové hry, nyní už jsou usazeni v útočném pásmu a roztáčí svůj přesilovkový kolotoč.

11:48
    Aleš Furch si skvěle vybruslil od mantinelu směrem do mezikruží, Nahodil měl zakrytý výhled, naštěstí pro něj ale Furchova dělovka mířila vedle.

12:25
    Pejchal bojoval o puk, ale slávisté ho ke kotouči nepustili.

12:55
    Melovič zkoušel štěstí rychlou ranou od modré, Nahodil zasahuje.

13:20

13:45
    Hosté však nadále kombinují v útočném pásmu, sparťané se snaží ze všech sil jim odejmout puk.

14:06
    Nyní se už sparťané vymanili z tlaku, Dubský nahrával před branku na jednoho ze svých spoluhráčů, ten byl ale falouván Chválou, který si odpyká dvouminutový trest za nedovolené bránění.

14:16
    Sparta právě vstřelila branku!
    Domácí otevírají účet tohoto zápasu a dostávají se do jednogólového vedení! Před brankou hostí si nejlépe počínal OSTAP SAFIN, který tak střílí Spartě důležitý gól – 1:0! Asistence: Vojtěch Kulda a Marek Duben.

15:22
    Sparťané jsou na zřetelně na koni, Tomáš Jandus se mocně probíjel do útočného pásma, modré čáře ho ale zpacifikoval jeden ze slávistických beků.

16:15
    Mrkvička rozehrává z hloubi vlastního pásma, následný přechod hráčů s "S" na prsou skončil až na zákroku Šorfa.

16:36
    Kulda byl na chvíli nepokrytý před hostující svatyní, radost sparťanskému útočníkovi zkazil brankáře ve službách pražské Slavie.

16:58
    Domácí jsou v dobrém tlaku, slávisté se osvobozují jen za cenu zakázaného uvolněn.

17:33
    Těžiště hry se rychle přesunulo do pásma domácích borců, vzápětí ale opět míří do útoku sparťané.

18:15
    Hosté zřejmě chtějí ještě do první přestávky vyrovnat. Netolický měl dost času na střelu z levého kruhu, jeho projektil však v síti domácích neskončil.

19:18
    Kern vyslal do jízdy Petra Maršouna, sparťanský forward ale narazil na jednoho ze slávistických obránců.

19:42
    Sešívaným se nepovedl přechod do útočné třetiny, píšťalka rozhodčích odpískává postavení mimo hru.

19:52
    Nyní se zase provinili domácí, tentokrát z toho byl jen icing.

19:57
    V posledních sekundách hry ještě sprintoval na pukem domácí Chlouba, k puku to ale měl daleko, a tak se už v této části hry nic nestane.

20:00

První třetina nabídla poměrně vyrovnaný hokej, šťastnější do kabiny odcházejí domácí hokejisté, kteří si do kabiny odnášejí jednobrankový náskok, když se prosadil sparťanský útočník Ostap Safin.

Další třetina začne přibližně v 16:58 hod.

Aktéři obou celků se už pomalu trousí na ledovou plochu, druhá perioda odstartuje za malý okamžik.

20:01

20:10
    Stejně jako v první třetině vyhrávají úvodní buly hostující hráči. Ovšem výborně za brankou Sparty zapracoval Hanuš, a tak jeho zásluhou míří sparťané do útoku.

20:43
    Domácí ještě dohrávají svoji početní převahu, Jan Hanuš dostal nabito na modrou čáru, odkud tvrdou ranou prověřil Šorfa. Buly je jeho levici.

20:54
    Hosté se osvobozují a dokonce bojují o útočné pásmo.

21:25
    Kohút obdržel přihrávku do prostoru před brankou Sparty, jeho pohotovou střelu zneškodnil Nahodil svými betony.

21:42
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (T. Jandus – 2 min., podražení).

21:51
    Slávisté jsou již v pěti bruslařích a mají k dispozici druhou početní převahu v tomto zápase.

22:23
    Danil Novák střílel zpoza modré čáry, Nahodil nic neviděl, puk se zastavil před hradbou těl před jeho svatyní. Následně se k puku dostal Seniov a osvobozuje svůj celek.

23:17
    Domácí se zatím brání úspěšně, nepouštějí hostující hokejisty k výraznějším šancím.

23:42
    Domácí hrají v plném počtu.

23:56
    Ve chvíli, kdy už sparťané hráli v plném počtu, zkoušel překvapit u levé tyčky Nahodila útočník Netolický. Jeho záměr se mu ovšem nevyvedl podle představ, nýbrž domácí gólman se nenechal nachytat.

24:27
    Janda má touš ve vlastním obranném pásmu, snaží se přihrát na Kuldu, ten byl ale obsazen. Následně rozhodčí píská postavení mimo hru.

24:55
    Furch se hnal po pravé straně do útočného pásma, jeho střelu včas zblokoval Hanuš, a sparťané tak mohou opět pomýšlet na ofenzivu.

25:15
    Duben vyslal na branku Slavie tvrdou a svižnou dělovku! Šorf ale zůstal v klidu a ránu pohotově zneškodnil.

25:55
    Chlouba si vzal touš u mantinelu v pásmu Sparty a míří s ním k Šorfovi.

26:33
    Tam se však sparťané dlouho neohřáli, jelikož fauluje Petr Maršoun a odsedí si dvě minuty za podražení. Další přesilová hra pro mužstvo trenéra Petra Nováka.

26:45
    Sparta zatím drží hubený náskok, skvěle zapracoval Kulda, který vypíchal na modré čáře puk Melovičovi. Slávisté musejí začít znovu od píky.

27:21
    Sparťané výborně napadají i ve vlastním oslabení, před branku se tlačil s pukem Daniel Seniov, jeho bekhendový pokus ale k ničemu nevedl.

27:56
    Nyní se už slávisté dokázali usadit v pásmu Sparty, Zderadička nahodil na domácí svatyni a přerušuje hru. Vhazování v obranné třetině sparťanů.

28:27
    Nyní už to Zderadička udělal o něco lépe, když posílal přihrávku na Matějku. Druhý jmenovaný byl nekrytý před Nahodilem, puk ale netrefil.

28:33

29:38
    Další úspěšný zákrok sparťanského brankáře. Bude se vhazovat po jeho pravici.

29:49
    Netolický zkusil rychlou ránu z levého kruhu pro vhazování, Nahodilovi puk vypadl, u touše byli dříve sparťané, kteří vyhazují až na zakázané uvolnění.

30:05
    Tým z Holešovic zvyšuje svoje vedení! Sparťané se vřítili do útočného pásma a JAN KERN dokázal zužitkovat parádní přihrávku od Tomáše Janduse – 2:0! Asistence: Tomáš Jandus a Martin Svoboda.

30:40
    Těžké chvíle pro pražskou Slavii! Hosté propadli v útočném pásmu, svěřenci trenéra Pavla Gefferta následně přejeli k bráně Šorfa a tím nejúspěšnějším sparťanem se stal VOJTĚCH KULDA – 3:0! Asistence: Tomáš Krátký a Ostap Safin.

30:40
    V tom samém čase si trenér Petr Novák vybírá oddechový čas.

31:26
    Hosté se snaží s výsledkem něco udělat, dopředu se hnal útočník Mareček, ale nebyl úspěšný.

31:53
    Jan Kern zamíchal s kotoučem v mezikruží, už se připravoval ke střele, na poslední chvíli ho ale slávističtí hráči dokázali odzbrojit.

32:20
    Další úspěšný zákrok gólmana Šorfa! Střela jednoho ze sparťanských borců skončila přesně na jeho hrudi, buly v útočném pásmu domácích.

32:30
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Seniov – 2 min., napadení).

32:44
    Valík ještě stačil udržet útočné pásmo, nyní se už ale k puku dostávají domácí hráči a vyhazují.

33:28
    Dubský nyní ze všech sil dokázal propasírovat kotouč do střední třetiny, když měl na zádech jeden slávistický batoh.

33:36
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Safin – 2 min., hákování).

33:40
    Sparťany čeká ostrá prověrka v podobě oslabení pěti proti třem.

33:59
    Tomáš Chvála udělal pár kroků směrem k domácí brance a střelou tahem zkusil prověřit Nahodila, puk nakonec orazítkoval jen zadní plexy.

34:34
    Slavia právě vstřelila branku!
    Hosté snižují na rozdíl dvou branek! Domácí byli v těžké defenzivě, až se do puku na modré čáře opřel FILIP ZDERADIČKA, který propálil domácího brankáře mezi betony – 3:1! Asistence: David Kohút a Tomáš Chvála.

35:38
    Jeřábek vyslal dobré nahození na Šorfa, který neudržel puk ve své výstroji, k dorážce se však nikdo v bílém nedostal.

35:59
    Sparťané rozjíždějí další útok zpoza vlastní klece.

36:43
    Safin projel středním pásmem jako nůž máslem, následně se natlačil až před branku hostí, odkud se snažil pokořit brankáře Šorfa. Toho nepřekonal, naopak ho ještě srazil k zemi. Nejspíš se bude vylučovat.

36:43
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Safin – 2 min., nedovolené bránění).

36:47
    Ihned po buly pálil jeden z slávistických zadáků, Nahodil si připisuje další úspěšný zákrok.

37:12
    Melovič chtěl střílet od modré čáry, svou dělovku však nasměroval jen do bránícího Kerna. Přesto ale sešívaný obránce dokázal přihrát a zachránit útočnou třetinu.

37:40
    Nyní už ale sparťané vyhazují a mohou poslat na led čerstvé síly.

38:24
    Jeřábek se postaral o poslední vyhození domácího výběru, tato přesilovka zůstane nevyužita.

38:43

39:07
    Pozor! Ostap Safin se dostal do samostatného úniku, sparťanského forwarda ale sekl Kolouch a rozhodčí bez váhání nařizuje trestné střílení!

39:07
    Ostap Safin si najel zleva, zkusil forhendový blafák, gólman Šorf měl veliké štěstí, jelikož stačil zasáhnout špičkou svého betonu!

39:23
    Lukáš Netolický se probíjel skrz střední pásmo, jeho následný střelecký pokus vyrazil brankář Nahodil svým ramenem.

39:47
    Píská se postavení mimo hru domácích. V druhé části hry se již nic podstatného nestane.

40:00

Druhé dějství je minulostí. Domácí celek zatím toto derby kontroluje, v 31. minutě rozvlnil slávistickou síť Jan Kern, kterého o chviličku později následoval sparťanský forward Vojtěch Kulda. Slávistům byla poté nabídnuta přesilová hra pět na tři, kterou sice nevyužili, avšak v klasické přesilové hře skóroval Filip Zderadička a snížil na rozdíl dvou gólů.

Další třetina začne přibližně v 17:49 hod.

40:01

40:10
    Domácí vstupují do třetího dějství s náskokem dvou branek, hosté musejí dotahovat.

40:21
    Nyní jsem to ale zakřikl! Domácí borci odskakují do třígólového trháku! Safin střílel z pravého kruhu, Šorf ale vyrazil jen před TOMÁŠE KRÁTKÉHO, který bez problémů dorazil puk do opuštěné klece – 4:1! Asistence. Ostap Safin.

41:40
    Domácí celek je při chuti, Dubský nahrával na jednoho ze svých spoluhráčů, před ním však sáhl do přihrávky jeden ze slávistů.

41:51
    Sešívaní jsou pod tlakem a hosté vyhazují jen za cenu zakázaného uvolnění. Hra se tak vrátí před brankáře Dominika Šorfa.

41:57
    Kulda bojuje u mantinelu u puk, podporuje ho i Krátký, ale nyní už je kotouč v obranném pásmu Sparty.

42:42
    Oba týmy posílají na ledovou plochu čerstvé hráče.

43:04
    Slávisté se snaží otupit sparťanský tlak, Nahodil nyní musel být v pozoru.

43:11
    A nakonec se hosté radují ze snižující branky! ALEŠ MAREČEK obdržel přihrávku od Davida Matějky, první jmenovaný objel branku a zasunul puk za bezmocného Nahodila – 4:2! Asistence: David Matějka a Lukáš Netolický.

44:09
    Domácí ale nic nenechávají náhodě a tlačí se dopředu. Nyní musel předvést jistý zákrok Šorf.

44:19
    Buly v útočném pásmu domácího výběru ovládli hosté, kterým se ale nevyvedla rozehrávka, a tak publikum slyší hvizd rozhodčího, který píská icing.

44:51
    Kulda jen nahazuje do útočného pásma, sparťané se vydávají bojovat o černou pryž do rohu kluziště.

45:08
    Sudí nakonec přerušuje hru, jelikož kotouč byl u mantinelu zašlápnut.

45:23
    Tomáš Jandus se ukázkově protlačil přes bránícího protihráče, následně zkusil propasírovat puk přes ležícího Šorfa, černá guma ovšem jen proskákala brankovištěm ven.

46:16
    Na druhé straně se zase ukázal gólman Nahodil. V tomto utkání hrají velkou roli výkony obou brankářů, kteří chytají opravdu dobře.

46:48
    Maršoun se probíjel napříč mezikružím, do střely se však nedokázal probojovat.

47:20
    Zderadička ukořistil touš po vhazování ve vlastním pásmu a slávisté mohou útočit.

47:48
    Ne na dlouhou dobu, sparťané rychle přistupují k hráčům a snaží se eliminovat slávistické útoky.

48:26
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Kern – 2 min., nedovolené bránění).

48:30
    Sešívaní mají dobou příležitost se přiblížit na dostřel.

48:49
    Chválovi na modré čáře skvěle vypíchl kotouč Tomáš Jandus a sparťanský forward upaloval sám vstříc proti Šorfovi. Chtěl zkusit blafák do forhendu, ale slávistický muž s maskou jeho úmysl přečetl!

49:10
    Slávisté se zatím nemohou dostat do souvislejšího tlaku, sparťané hrají dobře po poziční stránce.

49:35
    David Kolouch vyslyšel nabídku od Matějky, první zmiňovaný se do puku pořádně opřel, ale ani tento moment není tím šťastným pro hostující mančaft.

50:26

50:34
    Oslabení domácího výběru je pryč, paradoxně největší šanci na skórování měl v početní nevýhodě Tomáš Jandus, který ale svůj čin v gólovou radost nepřetavil.

51:10
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Chvála – 2 min., držení protihráče).

51:23
    Necelých devět minut před koncem třetí třetiny střílejí domácí hokejisté svému soupeři pověstného bůra! Pěknou střelou z kruhu se prezentoval TOMÁŠ JANDUS – 5:2! Asistence: Martin Svoboda a Filip Eliáš.

51:55
    Domácí mají velkou chuť útočit a nadále se snaží co nejvíce zaměstnat gólmana Šorfa.

52:20
    Dobou ránu vyprodukoval ze své hole obránce Marek Duben, jeho střelu zneškodnil slávistický brankář svým pravým betonem.

52:55
    Menší závar na domácím brankovišti ukončuje hvizd hlavního sudího. Navíc se bude vylučovat.

52:55
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Kolouch – 2 min., napadení).

53:02
    Tomáš Jandus už operuje v útočném pásmu, ovšem Svobodovi utíká kotouč do středního pásma.

53:45
    Jeřábek se pokouší zavést puk, sparťané kombinují.

53:59
    Domácí hokejisté kráčí za vítězstvím! Kern výborně přidržel puk za hostující branko, následně jej předložil najíždějícímu MARTINU SVOBODOVI, který ihned z první zamířil přesně do Šorfovy svatyně – 6:2! Asistence: Jan Kern a Radek Jeřábek.

54:47
    Slávisté nic nevzdávají a Kohút se pokoušel proháčkovat přes jednoho z domácích beků. Neúspěšně.

55:12
    Kulda se blýskl krásnou stahovačkou, poté rychlou střelou ohrozil Šorfa, který ještě musel tygřím skokem odpálit kotouč před dotírajícími sparťany.

55:41
    Domácí nechtějí nic riskovat a raději posílají puk na zakázané uvolnění. Bude se vhazovat po levici gólmana Dominika Nahodila.

56:01
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Mareček – 2 min., hákování).

56:15
    Sparťané můžou svůj náskok ještě vylepšit, Pejchal se odhodlal ke střele z pravého kruhu pro vhazování, Šorf zasáhl a za pomoci svých beků situaci zvládl.

56:54
    Slávisté se osvobozují a střídají.

57:30
    Svoboda vypálil příklepem od modré čáry, pěkná střela však skončila jen na zadním hrazení. Bude se vhazovat po pravici Šorfa.

57:47
    V přesilové hře dostává prostor i obránce Jan Hanuš, který pečlivě střeží útočnou modrou čáru.

58:01
    Maršounovi poskakoval kotouč na čepeli, a tak sparťanský útočník nemohl střílet ihned z první. Gólman Šorf se tak stihl přemístit střelu ukrýt do lapačky.

58:01

58:44
    Pro domácí je tu ještě menší komplikace, dvě minuty za podražení si jde odpykat domácí útočník Jaroslav Chlouba.

59:11
    Domácí se už v poklidu brání, všichni v hale vědí, kdo se stane nastávajícím vládcem Prahy.

59:42
    Další vyhození domácího celku, slávisté už ani nikam nespěchají, jelikož sparťanští útočníci skvěle forčekují a nepouštějí hosty téměř k ničemu.

Derby pražských "S" je u konce! Ovládla ho družina kolem kapitána Marka Dubena poměrem 6:2. Ve třetí periodě domácí svůj výkon korunovali dalšími třemi brankami, sice jeden obdrželi, ale to v konečném součtu nic nemění. Sparta si tak připisuje po třech porážkách vítězství a tři důležité body do tabulky. Slávisté se naopak musejí spokojit porážkou.

Ode mě je to pro dnešek vše, já vám přeji hezký zbytek soboty a u dalších onlajnů, na počtenou. (18:31:04)

Petr Pavlík

Branky a nahrávky: 15. Safin (Kulda, Duben), 31. Kern (Jandus, Svoboda), 31. Kulda (Krátký, Safin), 41. Krátký (Safin, Duben), 52. Jandus (Svoboda, Eliáš), 54. Svoboda (Kern, Jeřábek) – 35. Zderadička (Kohút, Chvála), 44. Mareček (Matějka, Netolický)

Rozhodčí: Škrobák – Kučera, Marek